Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka finansowa

8 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka finansowa. W obliczu rosnących potrzeb finansowych, wiele osób znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej decyduje się na szybką pożyczkę. Szczególnie narażeni są tutaj zadłużeni konsumenci, którzy pod presją czasu i braku środków do życia, często kierują się emocjami, a nie rozsądkiem. Szybka pożyczka dla zadłużonych może wydawać się wybawieniem, lecz w rzeczywistości często okazuje się być finansową pułapką.

Powód: Gwarant24 Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
7.688,41 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka

Sytuacja ta dotyczy szczególnie ofert tzw. chwilówek, czyli krótkoterminowych pożyczek oferowanych na wysokie oprocentowanie. Zdesperowani pożyczkobiorcy, nie mając innej alternatywy i chcąc uniknąć natychmiastowych konsekwencji braku płatności, skłonni są zaakceptować nierealistyczne warunki umowy. Tymczasem taka decyzja może doprowadzić do spirali zadłużenia, z której wydostanie się jest znacznie trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka

Tak było w niedawnej sprawie, którym zajmowała się Kancelaria Oddłużeniowa. Pozwany przez wierzyciela Gwarant 24 myślał, że nie uda mu się już wyjść na prostą. W wyniku wniesienia skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty, reprezentowany przez Kancelarię Oddłużeniową klient uzyskał zwycięstwo. Oznaczało to dla pozwanego odzyskanie wolności finansowej.

Pamiętajcie, że wolności finansowej nie można jednak traktować lekkomyślnie. Zwycięstwo w sądzie nie zawsze jest możliwe, a przypadki, gdzie sąd uznaje racje dłużnika, nie należą do codzienności. Warto zatem przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu szybkiej pożyczki dla zadłużonych, dokładnie zanalizować swoją sytuację finansową i możliwości spłaty zobowiązania.

Przed zaciągnięciem zobowiązania warto rozważyć inne dostępne opcje, takie jak negocjacje z obecnymi wierzycielami czy też poszukanie porady u właśnie takiej kancelarii, jak nasza. Warto także zastanowić się nad korzystaniem z usług Kancelarii Oddłużeniowej przed zaciągnięciem długu, która może oferować porady prawne i finansowe oraz pomóc w uniknięciu niekorzystnych umów kredytowych. Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka finansowa.

W celu uniknięcia pułapek finansowych, ważne jest również edukowanie się w zakresie zarządzania finansami osobistymi i zdobywanie wiedzy na temat kredytów, pożyczek oraz konsekwencji zadłużenia. Wiedza ta pozwoli konsumentom na świadome podejmowanie decyzji finansowych oraz na zabezpieczenie się przed potencjalnymi nadużyciami ze strony instytucji finansowych.

Podsumowując, szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka

Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka

Pułapką, która prowadzi do głębszego zadłużenia. Przypadek wygranej sprawy w Sądzie Rejonowym przez Kancelarię Oddłużeniową, choć optymistyczny, nie powinien skłaniać do lekceważenia ryzyka związanego z zaciąganiem szybkich pożyczek. Zawsze warto poszukać bardziej odpowiedzialnych form wsparcia finansowego i zabezpieczenia swojej przyszłości finansowej przed nieprzewidywalnymi zdarzeniami.

Szybka pożyczka dla zadłużonych to pułapka. To tylko i wyłącznie chwyt marketingowy, który doprowadzi Cię do jeszcze większych problemów finansowych. Jeśli masz problemy z zadłużeniem zacznij działać już teraz i ciesz się życiem.

Nie wiesz od czego zacząć? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a my poprowadzimy Cię za rękę i będziemy zajmować się Twoimi sprawami. Od Ciebie wymagamy jedynie cierpliwości oraz determinacji w dążeniu do swojego założonego celu.

Twoim celem ma być uwolnienie się od długów i normalne życie. Nie wolno Ci się poddawać i myśleć, że oddłużanie nie ma sensu bo ma. Z naszą Kancelarią Oddłużeniową wszystko ma sens!


Oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom

Jeżeli tak jak Pan Antoni zostałeś pozwany przez Ultimo Portfolio Investment, w żadnym wypadku nie rezygnuj z obrony. Z pewnością zawsze jest szansa na to, aby nie płacić dochodzonej przez powoda kwoty…

Sprawa procesowa z Profi Credit o zapłatę 30.489,71 zł

Możemy z pełną odpowiedzialnością napisać, że sprawa procesowa z Profi Credit została zakończona sukcesem. Bez wątpienia zapłata na rzecz powoda 2.531,96 zł, zamiast dochodzonych 30.489,71 zł, stanowi ogromną różnicę. Z pewnością każdy…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka pożyczka dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget