KRD czyli rejestr dłużników, zawiera informacje o długach Polaków

31 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Z pewnością nikt z nas nie chce mieć kłopotów, kiedy zwraca się do banku o kredyt czy próbuje podpisać umowę z operatorem telefonii komórkowej. Dlatego też powinno się sprawdzać najróżniejsze bazy danych, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Istotnie KRD czyli rejestr dłużników jest najstarszą i największa platformą, która zawiera informacje o najróżniejszych długach. Z pewnością także Pani Wiola nie trafiła tam przypadkiem, ponieważ kiedy zalegała z płatnością przez dłuższy czas, wierzyciel zamieścił tam dane o jej długu. Bez wątpienia teraz, kiedy skutecznie wykazaliśmy, że roszczenia Alektum Capital nie było zasadne, informacja na jej temat musi zostać usunięta. Przede wszystkim najważniejsze jest to, że podejmowane przez nas czynności prawne, pozwalają Klientce na skuteczną obronę przed podnoszonymi roszczeniami. W związku z tym, nie ustajemy w wysiłkach i działamy dalej, aby cały proces zakończył się wyzerowaniem długu. Cieszymy się, że kolejna sprawa jest już za nami.   

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
1.502,17 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II Instancji
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

KRD czyli rejestr dłużników

Czy banki sprawdzają swoich potencjalnych Klientów w różnych bazach danych zanim udzielą kredytu? Oczywiście, że tak, ponieważ w ten sposób oceniają także zdolność kredytową i wiarygodność danego konsumenta. Przede wszystkim obok BIK to KRD czyli rejestr dłużników o ogólnopolskim zasięgu jest głównym miejscem informacji. Istotnie są jeszcze inne, gdzie także widnieją wpisy o długach, ale te dwa są najczęściej sprawdzane. W związku z tym każdy, kto ma problemy z terminowym regulowaniem zaciągniętych zobowiązań, powinien się tam zalogować. Niewątpliwie pobranie, co jakiś czas raportu na swój temat, jednoznacznie pokaże, co inni o nas mogą się dowiedzieć.

KRD czyli rejestr dłużników

Wydaje Ci się, że jesteś czysty jak łza i nie masz żadnych zaległości w spłatach? Z pewnością, kiedy tak właśnie jest możesz nazwać się szczęśliwym i wolnym człowiekiem. Jednak jak pokazuje życie, ludzka pamięć jest zawodna i czasami coś może nam umknąć. Istotnie KRD czyli rejestr dłużników, przechowuje informacje o niespłaconych długach Polaków nawet do 10 lat. W związku z tym, jakiś zapomniany mandat sprzed kilku lat, czy inny niezamknięty dług, może stanąć nam na przeszkodzie w najmniejsi oczekiwanej chwili. Dlatego najbezpieczniej spłacać swoje zobowiązania, a w przypadku pozwania, bronić się przed roszczeniami wierzycieli. Z pewnością pomoc naszym specjalistów od oddłużania, okaże się najlepszym wyborem.

Przez wpis do bazy nierzetelnych konsumentów, wielu odeszło w z kwitkiem od bankowego okienka. Z pewnością KRD czyli rejestr dłużników skupia się tylko i wyłącznie na niespłaconych długach. Natomiast na innej platformie Biurze Informacji Kredytowej, czyli BIK budujemy coś, co nazywa się dobrą historia kredytowa. Ponieważ w przeciwieństwie do Krajowego Rejestru Długów tutaj znajdują się informacje o wszystkich naszych zobowiązaniach. Bez wątpienia szczególnie pożądane są te, które pokazują jak terminowo wywiązywaliśmy się z wcześniejszych płatności. Oczywiście taka informacja, kiedy chcemy wziąć kredyt, zadziała na naszą korzyść, gdyż stawia nas w bardzo dobrym świetle. W oczach potencjalnego kredytodawcy jesteśmy wiarygodni i godni zaufania.

Nawet KRD czyli rejestr dłużników nie przeszkodził w zaciąganiu długów

Oczywiście to, że nie posiadamy zdolności kredytowej nie przeszkadza większości firm pożyczkowych. Istotnie to, że KRD czyli rejestr dłużników jasno pokazuje, że mamy niespłacone długi, nie stanowi przeszkody, aby nas zadłużyć jeszcze bardziej. Z pewnością nasza Klientka wie, o czym piszemy, ponieważ sama była w takiej sytuacji. Bez wątpienia teraz wszystko się zmienia, gdyż nasza Kancelaria prowadzi oddłużanie Pani Wioli. W związku z tym, reprezentowaliśmy pozwaną przez Efficenter i wygraliśmy spór o zapłatę. Niewątpliwie nasz kolejny sukces potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.


Oddłużanie długów z naszą Kancelarią kończy się sukcesem

Nie daj sobie wmówić, że kiedy posiadasz przeterminowane długi, nie masz szans na skuteczną obronę. Bez wątpienia takie właśnie stwierdzenia słyszysz od windykatorów. Oczywiście ich zadanie polega na tym, aby za wszelka…

Ugoda z PROTEGAT 1 NSFIZ

Ugoda z PROTEGAT 1 NSFIZ, czy jednak obrona procesowa? Czy w przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy, nie podjęcie negocjacji i brak porozumienia, wiązałby się dla zadłużonego z egzekucją komorniczą? Bezsprzecznie tak. W związku…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

KRD czyli rejestr dłużników

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget