Oddłużanie długów z naszą Kancelarią kończy się sukcesem

31 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie daj sobie wmówić, że kiedy posiadasz przeterminowane długi, nie masz szans na skuteczną obronę. Bez wątpienia takie właśnie stwierdzenia słyszysz od windykatorów. Oczywiście ich zadanie polega na tym, aby za wszelka cenę zmobilizować dłużnika do zapłaty zaległości. Istotnie nie ma tutaj znaczenia, czy ten dług rzeczywiście istnieje, a jeżeli faktycznie jest, to czy w takiej wysokości, jaką wierzyciel uznał za zasadną. W związku z tym należy wyjaśnić tę kwestię i najlepiej z pomocą specjalistów od długów. Niewątpliwie oddłużanie długów z naszą Kancelarią jest najlepszym wyborem. Przede wszystkim nie tylko dowiesz się czy dochodzone roszczenie jest zasadne, ale powiemy, jak możesz całkowicie wyjść z długów. Dlatego nie wierz w to, co mówi Ci windykacja, tylko zostań naszym Klientem. Z pewnością tak Jak Pan Patryk nie pożałujesz swojej decyzji. A wracając do naszego Klienta, reprezentowaliśmy go w sprawie z powództwa Alektum Capital. Podsumowując, skutecznie wykazaliśmy, że dochodzona procesowo kwota była nienależna.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.950,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie długów z naszą Kancelarią

Oddłużanie długów z naszą Kancelarią

Nie wątpimy w to, że długi, w które wpadłeś, zrobiły z Twojego życia piekło. Istotnie akurat tego nikt nie musi nam uzmysławiać, ponieważ na co dzień pracujemy z osobami zadłużonymi. W związku z tym, doskonale znamy sytuację i wiemy, co przeżywają Klienci. Istotnie oddłużanie długów z naszą Kancelarią to nie tylko czynności prawne, które podejmujemy. Oczywiście są to często naprawdę długie rozmowy, podczas których wiele tłumaczymy i jednocześnie wspieramy. W rezultacie zadłużeni zaczynają rozmieć, jakie popełnili błędy i jednocześnie stają się silniejsi. Niewątpliwie właśnie ta siła jest niezbędna do tego, aby wytrwać i nie zrezygnować w trakcie oddłużania. Niestety może zdarzyć się, że dłużnik przerywa proces wychodzenia z długów. Z pewnością taka decyzja jest brzemienna w skutkach i najczęściej kończy się spotkaniem z komornikiem.

Chcesz wyjść z długów? Bez wątpienia jak najbardziej możesz to zrobić, a my Ci w tym skutecznie pomożemy. Jednak musisz zdawać sobie sprawę, że wymaga to nie tylko pracy z naszej strony. Istotnie Ty także musisz podołać wielu wyzwaniom i naprawdę konieczne okażą się zmiany dotychczasowych nawyków. Ponieważ oddłużanie długów z naszą Kancelarią to zaplanowany proces, oczekujemy także od Ciebie zaangażowanie. Przede wszystkim musisz przestać pożyczać pieniądze i razem z nami skupić się na redukcji istniejącego zadłużenia. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości, należy kontaktować się z naszą Kancelarią. Pozwoli to uniknąć podejmowania złych decyzji.

Nie bój się zadawać pytań. Jeszcze bardziej stań się dociekliwy i rozmawiaj z nami o wszystkim, co ma związek z Twoimi długami. Przede wszystkim słuchaj naszych specjalistów, a nie windykacji. Godnym uwagi jest fakt, że oddłużanie długów z naszą Kancelarią prowadzone jest w merytoryczny sposób. Oczywiście każda ze zleconych spraw, ma swój własny bieg i czuwa nad nią konkretny mecenas. Z pewnością nikt nie podejmie żadnych czynności, zanim dokładnie nie zapozna się z dokumentami. Istotnie to one decydują o tym, w którą stronę pójdziemy i co znajdzie się w danym piśmie procesowym. Dlatego dokładna analiza sprawy jest dla nas priorytetem.

Kolejne oddłużanie długów z naszą Kancelarią kończy się wygraną w sądzie

Jesteśmy zespołem specjalistów od oddłużania, którym zależy na profesjonalnym podejściu do każdego Klienta. Istotnie u nas liczy się jakość i skuteczność. Przede wszystkim opieramy się na dokumentach, które dostarczył pozwanemu sąd, a dalej na tych, które są w posiadaniu Klienta. Tak proszę Państwa oddłużanie długów z naszą Kancelarią zaczyna się od analizy dokumentów sprawy. I jak to się skończyło dla pozwanego przez Alektum Capital? W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sad wydał wyrok, którym oddalił całe roszczenie powoda.


Jak szybka pożyczka pozabankowa może zamienić się w koszmar?

Szybka pożyczka pozabankowa jest jak zły romans – na początku wszystko wydaje się bajeczne, a kończy się na łzach i bólu głowy, a czasami nawet dramacie w sądzie. Nasza klientka nie była…

Masz zaplanowane oddłużanie? Skyline Associates przegrywa sprawę

Masz zaplanowane oddłużanie tak jak Pan Michał? Bo jeżeli nie, to musisz jak najszybciej działać. Chociaż Twoje sprawy nie są jeszcze w sądzie, zapewne niebawem zaczną tam trafiać. Dlatego tak jak pozwany…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów z naszą Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget