Terminowe spłacanie długu uchroni Cię przed wieloma kłopotami

1 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Chyba nikt nie zaprzeczy temu, że większość z nas żyje na kredyt. Istotnie konia z rzędem temu, kto znajdzie w swoim otoczeniu osobę, która nie posiada jakiegoś zobowiązania czy nie korzystała nigdy z zakupów ratalnych. Oczywiście przyznajemy, że są takie osoby, ale naprawdę jest ich bardzo mało. Ponadto nie jest też żadną tajemnicą, że terminowe spłacanie długu uchroni nas przed wieloma, poważnymi kłopotami. Dlatego, kiedy musimy korzystać z zewnętrznego kredytowania, podejmujmy decyzje finansowe bardzo rozsądnie. Z pewnością nigdy nie przestaniemy ostrzegać konsumentów przez beztroskim zaciąganiem kredytów i pożyczek na zwykłe zbytki. Niewątpliwie konsekwencje takiego postępowania odczuwa do dziś także Pan Jerzy. Ze względu na fakt kompulsywnego korzystania z pożyczek pozabankowych, wpadł w długi sięgające ponad 100 tysięcy złotych. Na szczęście ma nas, najlepszych specjalistów od oddłużania, którzy pomagają mu wyjść z długów. W rezultacie wygrywamy dla Klienta kolejny proces o zapłatę. Powództwo Svea Ekonomi Cyprus w całości upada w sądzie.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
1.237,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zapewne terminowe spłacanie długu uchroni przed windykacją

terminowe spłacanie długu

Naprawdę nie ma nic wspanialszego od stabilizacji finansowej. Z pewnością każdy dzień napawa nas optymizmem i nie martwimy się o jutro. Nasza rodzina jest bezpieczna, a terminowe spłacanie długu nie sprawia nam żadnych trudności, Bez wątpienia dobrze skalkulowana w budżecie rata nie sprawi, że będziemy musieli odmawiać sobie wszystkiego, aby ją zapłacić. Istotnie rozwaga, stałe na przyzwoitym poziomie dochody i zdolność przewidywania są sprzymierzeńcami tych, którzy zaciągają kredyty bankowe. Oczywiście o pożyczkach pozabankowych powinniśmy wspomnieć, ponieważ to właśnie przez nie tak wielu Polaków wpadła w długi. Bezsprzecznie trzymajmy się od nich jak najdalej, a nie skomplikujemy sobie życia.

Niestety przy przekredytowaniu trudno mówić o zachowaniu jakiejkolwiek równowagi. Istotnie w takiej sytuacji terminowe spłacanie długu zupełnie nie wchodzi w grę, gdyż po prostu brakuje pieniędzy. Niewątpliwie zaczyna się żaglowanie pożyczkami pozabankowymi. Z pewnością łatając jedną dziurę, robimy kolejną jeszcze większą. Godnym uwagi jest fakt, że w takiej sytuacji dłużnik myśli tylko o tym, jak zdobyć kolejne pieniądze, a nie o tym, jak to zatrzymać. Bez wątpienia brnie w coraz większe długi i traci orientację ile tak naprawdę ich ma. Dlatego tak ważne jest, aby w końcu zatrzymać się i skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, którą oferuje Państwu nasza Kancelaria.

Działamy na rzecz zadłużonych Polaków i reprezentujemy ich w sądach w całym kraju. Z pewnością także nasi Klienci na początku ogarniali terminowe spłacanie długu, ale kiedy przesadzili z pożyczaniem, wszystko rozsypało się z hukiem. Niewątpliwie, tak jak napisaliśmy wyżej, przekredytowanie prowadzi do powstania przeterminowanego zadłużenia. Najpierw jest jeden niespłacony dług, potem pożyczamy i robią się dwa, dalej dokładamy kolejne zobowiązanie i już są trzy. Z pewnością zaczyna robić się tłoczno, ale nie, idziemy dalej, bo na pewno ta następna nam pomoże. I co? I budzimy się z kilkunastoma i jesteśmy w zupełnej rozsypce finansowej i psychicznej. Istotnie w takiej sytuacji potrzebna jest pomoc naszych profesjonalistów, którzy zaplanują i poprowadzą cały proces wychodzenia z długów.

Reprezentujemy w sądzie pozwanego przez Svea

Straciłeś płynność finansową i wpadłeś w długi? Oczywiście terminowe spłacanie długu nie wchodzi w grę, wiec musisz ratować się, a nasi mecenasi w tym pomogą. Z pewnością bierz przykład z Pana Jerzego, który znajdował się w naprawdę trudnej sytuacji, a teraz dzięki nam wychodzi z długów. Jednak nie poddał się, tylko napisał maila na adres pomoc@portal-dluznika.pl i teraz jest w zupełnie innej sytuacji. Przede wszystkim prowadzimy kompleksowe oddłużanie, obejmujące swoim zasięgiem wszystkie długi Klienta. Tym razem z sukcesem oddłużamy procesowo w sprawie ze Svea Ekonomi Cyprus.


KRD czyli rejestr dłużników, zawiera informacje o długach Polaków

Z pewnością nikt z nas nie chce mieć kłopotów, kiedy zwraca się do banku o kredyt czy próbuje podpisać umowę z operatorem telefonii komórkowej. Dlatego też powinno się sprawdzać najróżniejsze bazy danych,…

Korzystny wyrok w sprawie Heimondo

Prowadzona przez naszego mecenasa sprawa z Heimondo, została zakończona przez sąd I instancji. Sąd wydaje korzystny wyrok, znacząco ograniczający powództwo wierzyciela wtórnego. W wyniku podjętych kroków prawnych ( wniesienie sprzeciwu, argumentacja podniesionych…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

terminowe spłacanie długu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget