Oddłużenia to także zwroty opłat pobranych przez wierzycieli

22 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

W naszej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w oddłużaniu, zawsze podejmujemy czynności zgodnie z prawem. Istotnie nawet nie przyszłoby nam na myśl, aby działać inaczej. Przede wszystkim dbamy o interesy naszych Klientów, dlatego trzymamy się paragrafów. Niewątpliwie firmy pożyczkowe nie są wolne od przekraczania zasad ustalonych przez ustawodawcę. W związku z tym, prowadzone przez na oddłużenia to także zwroty opłat, które zostały nienależnie pobrane przez pożyczkodawców. Bezsprzecznie proceder opłacania przez konsumentów refinansowań i przedłużeń jest niezgodny z prawem. Dlatego przeciwstawiamy się temu, wnosząc do sądów w imieniu Klientów pozwy o zapłatę. Ważnym aspektem jest tutaj to, że jednoczenie pomagamy dłużnikom na zdobycie dodatkowych pieniędzy, które są tak potrzebne podczas oddłużania. Bez wątpienia także dla naszego Klienta odzyskanie od Fincapital opłat za odraczanie terminu spłaty zobowiązania jest fajnym zastrzykiem gotówki.     

Pozwany: Fincapital Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.002,32 zł
Zadanie:
Odzyskanie pieniędzy za nienależnie pobrane opłaty
Uzyskany efekt:
Sąd wydał wyrok zobowiązujący spółkę Fincapital do zwrotu opłat za refinansowania w wysokości 1.239,30 zł

Oddłużenia to także zwroty opłat, które konsumenci wpłacili dawnym wierzycielom

Oddłużenia to także zwroty opłat

W naszej Kancelarii oddłużanie to podejmowanie różnych czynności na rzecz Klienta. Bezsprzecznie jesteśmy znani ze wszechstronności, indywidulanego i kompleksowego prowadzenia spraw. Bezsprzecznie u nas oddłużenia to także zwroty opłat, wpłaconych między inni za refinansowania lub przedłużenia. Istotnie tego typu koszty, którymi obciążał konsumenta dawny wierzyciel, powinny do niego wrócić. Oczywiście powinna obowiązywać zasada, że wszelkie pieniądze, które przelewał Klient, powinny zmniejszać istniejący dług. Niestety parabanki nadal robią wszystko, aby obchodzić ustalone limity kosztów pozaodsetkowych. Na szczęście jest nasza Kancelarią, która wie, co jest należne wierzycielowi i nie boi się pozywać o zwrot niezasadnie pobranych pieniędzy.

Naprawdę cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że dzięki udzielanej przez nas pomocy, tak wielu wyszło z długów. Oczywiście nie brakuje nam pracy, gdyż oddłużonych natychmiast zastępują nowi Klienci. Bez wątpienia nigdy nie zapominamy o tym, że oddłużenia to także zwroty opłat, niezasadnie pobranych przez byłych wierzycieli. Niewątpliwie zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy pożyczkowe nadal stoją na stanowisku, że wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Dlatego też na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy oddają tego typu pieniądze bez sądu. W związku z tym, nie mamy innego wyjścia i wnosimy do sądów pozwy o zapłatę. Przede wszystkim chodzi tutaj o pieniądze pobierana z tytułu refinansowań i przedłużeń.

Należy zaznaczyć, że każde podejmowane przez na działania, poprzedzone są analizą konkretnej sprawy. Istotnie nie ma znaczenie czy dotyczy ona negocjacji, obrony w sądzie czy procesu odzyskowego. Bezsprzecznie umiejętne czytanie dokumentów to klucz do sukcesów naszych i Klientów. Podczas gdy w innych kancelariach skupiają się na pisaniu sprzeciwów od nakazów zapłaty, u nas oddłużenia to także zwroty opłat, których najczęściej dochodzimy procesowo. Godnym uwagi jest fakt, że u nas Klient może skorzystać z każdej formy oddłużania. Bezsprzecznie z naszą pomocą wyjście z długów jest tylko kwestią czasu.

Nie zapominamy, że oddłużenia to także zwroty opłat z tytułu refinansowań

Celem wprowadzenia ustawy antylichwiarskiej było ograniczenie opłat pozaodsetkowych ponoszonych przez konsumentów. Niestety firmy pożyczkowe nadal jej nie przestrzegają i narażają swoich Klientów na ponoszenie kosztów niezgodnych z prawem. Oczywiście w naszej Kancelarii przeciwstawiamy się tego typu praktykom i kładziemy duży nacisk na tak zwane odzyski. Niewątpliwie oddłużenia to także zwroty opłat, nienależnie pobranych przez wierzycieli. Także w prezentowanej sprawie udowadniamy, że warto walczyć o swoje pieniądze. Istotnie pozwaliśmy spółkę Fincapital i uzyskaliśmy wyrok nakazujący zwrot pieniędzy.


Oddłużenia przez upadłość konsumencką

W naszej kancelarii oddłużeniowej robimy wszystko, aby konsumenci mogli pozbywać się długów. Istotnie podejmujemy szereg czynności prawnych, które pozwalają Klientom na redukcją zadłużenia. Z pewnością oddłużenia przez upadłość konsumencką są jedną z…

Uznanie długu

Każda osoba borykająca się z problemami finansowymi, musi zdawać sobie sprawę, że uznanie długu, działa na korzyść wierzyciela. Dlatego przestrzegamy wszystkich przed pochopnym podpisywaniem ugód, związanych z windykowaną należnością. Ponieważ może być…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenia to także zwroty opłat

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget