Oddłużenia przez upadłość konsumencką

22 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

W naszej kancelarii oddłużeniowej robimy wszystko, aby konsumenci mogli pozbywać się długów. Istotnie podejmujemy szereg czynności prawnych, które pozwalają Klientom na redukcję zadłużenia. Z pewnością oddłużenia przez upadłość konsumencką są jedną z metod, którą stosujemy. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to drastyczny ruch, każdą sytuację bardzo dokładnie analizujemy. Bez wątpienia nie szastamy upadłościami, przeprowadzając je tylko wówczas, kiedy inne metody nie będą skuteczne.  Niewątpliwie mamy liczne przykłady na to, że zadłużeni uniknęli ogłoszenia upadłości i dzięki indywidualnie zaplanowanemu procesowi, wyzerowali powstały dług. Przede wszystkim należy mieć świadomość, że ten krok wiąże się ze zmianami w dotychczasowym życiu. Także w prezentowanej dzisiaj sprawie dokonaliśmy bardzo dokładnej analizy całej sytuacji naszej Klientki. W rezultacie wspólnie doszliśmy do wniosku, że pójście w upadłość jest jedynym słusznym rozwiązaniem. W związku z tym, wnieśliśmy do sądu odpowiednie dokumenty. Konkludując, sędzia na posiedzeniu niejawnym wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej.

Wysokość długu: 218.556,50 zł
Zadanie:
Przeprowadzenie procesu upadłościowego
Uzyskany efekt:
Postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Prowadzimy skuteczne oddłużenia przez upadłość konsumencką

Oddłużenia przez upadłość konsumencką

Pamiętaj, że każdy sposób, który prowadzi do skutecznego oddłużenia, działa na Twoją korzyść. Istotnie, po jakimś czasie możesz zacząć nowe życie wolne od długów. Z pewnością uwolnienie się od windykacji, procesów sądowych, komornika jest czymś, na co czekają wszyscy zadłużeni.  Oczywiście w naszej kancelarii podejmujemy szereg skutecznych działań, których celem jest wyprowadzanie naszych Klientów na finansową prostą. W związku z tym, prowadzimy także oddłużenia przez upadłość konsumencką. Niewątpliwie przygotowywane przez nas wnioski są rzetelne pod każdym względem. Dlatego też prowadzone przez nas sprawy upadłościowe, kończą się wydawaniem przez sądy postanowień.

Proszę Państwa, pamiętajcie o tym, że złożenie wniosku upadłościowego, musi zostać poprzedzone dokładną analizą przez mecenasa, którzy specjalizuje się w tej dziedzinie. Bez wątpienia oddłużenia przez upadłość konsumencką działają na korzyść dłużników, jednak wiążą się z wieloma zmianami. Istotnie wielu wydaje się, że po ogłoszeniu upadłości od razu znikną wszystkie ich problemy związane z długami. A przecież jest to także długi proces, prowadzony pod okiem syndyka, którego przydziela upadłemu sąd. W związku z tym, kiedy wpadniecie w długi, nie myślcie od razu o upadłości, ponieważ są inne sposoby, aby zaradzić powstałym kłopotom.

Dzięki wieloletniemu działaniu w oddłużaniu, doskonale czujemy się w tym temacie. Bez wątpienia możemy pochwalić się wieloma sukcesami oddłużeniowymi nawet w bardzo zawiłych sprawach. Bezsprzecznie zdobyte przez nas doświadczenie, przekłada się na sukcesy naszych Klientów. Istotnie także oddłużenia przez upadłość konsumencką kończą się w naszej kancelarii pomyślnie. Oczywiście nigdy nie można zakładać z góry, że ta forma oddłużenia będzie tą najwłaściwszą. Z pewnością decyzje, co do podejmowanych konkretnych działań najlepiej zostawić tym, którzy się na tym znają.

Oddłużenia przez upadłość konsumencką zakończone wydaniem postanowienia sądu

Z pewnością każde rozwiązanie jest dobre, kiedy prowadzi do uwolnienie się od długów. Przede wszystkim korzystając z pomocy prawnej udzielanej przez mecenasów z naszej Kancelarii, macie Państwo pewność pełnego profesjonalizmu. Niewątpliwie cieszy nas każda sprawa, która zakończy się na korzyść Klienta. A za nami kolejne oddłużenia przez upadłość konsumencką. Poniżej prezentujemy jedno z postanowień wydanych przez sąd.


Szybka konsolidacja kredytów: czy zawsze ma to sens?

Nie zawsze szybka konsolidacja kredytów to idealne rozwiązanie – ah, ta wiekopomna prawda, która niczym nieodłączny gość przy wigilijnym stole, powraca co jakiś czas, by przypominać o sobie. Ta przysłowiowa „zima” w finansowym…

Cesja do Alektum Capital i skuteczna obrona w sądzie

Cesja do Alektum Capital pozwoliła na wygranie sprawy. Bez wątpienia liczne błędy podczas sprzedaży długu, pozwoliły pozwanej na skuteczną obronę. Nie wiadomo, jakie dokumenty w sprawie przedstawiłby wierzyciel pierwotny gdyby to on…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenia przez upadłość konsumencką

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget