Kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej zmienia wierzyciela

22 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

W naszej Kancelarii oddłużamy z zachowaniem dyskrecji i najwyższych standardów etycznych. Dlatego rozmawiamy bezpośrednio z Klientem i wysyłamy wiadomości na podanego przez niego e- maila. W związku z tym, kiedy kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej zmienia wierzyciela i trafia do sądu, kontaktujemy się wyłącznie z pozwaną osobą. Istotnie, jako pełnomocnicy dbamy o to, aby informacje o sytuacji finansowej nie trafiały do niepowołanych osób. To czy ktoś dowie się, co się dzieje, zależy od naszego Klienta. Z pewnością nie jesteśmy zwolennikami utrzymywania w tajemnicy przed najbliższymi tego typu kłopotów, ale to do dłużnika należy decyzja. Chociaż pozwany przez Prokura bał się zdradzić komukolwiek swoją tajemnicę, jednak w końcu powiedział o wszystkim żonie. Jak się okazało, stała się ona razem z nami, jego największym wsparciem. Dlatego mówcie o swoich kłopotach, ponieważ potrzebujecie pomocy. A w prezentowanej sprawie z powództwa Prokura, skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygraliśmy cały proces.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
2.689,32 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Popełniamy błędy. Kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej może zostać pozwana

Z pewnością w sytuacji, kiedy przeterminowane długi trafiają do sądu, nie ma już czasu na udawanie oddłużania. Przede wszystkim należy w końcu skończyć z dalszym pożyczaniem pieniędzy i zatrzymać spiralę długów. Oczywiście żadna kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej sama nie zniknie, dlatego musisz działać z Kancelarią taką jak nasza. Ze względu na fakt, że niezamknięte zobowiązania prędzej czy później zostają pozwane, musisz mieć mecenasa, który podej3mie się obrony w sądzie. Bez wątpienia musi znać się na oddłużaniu i wiedzieć, jak podejść do tego typu spraw. A uwierzcie nam Państwo, że nie jest to wcale takie łatwe, jak może się niektórym wydawać.

kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej

Szukasz Kancelarii, która w pełni uszanuje Twoją prywatność? Istotnie nie chcesz, aby wieści o twoich długach rozeszło się po rodzinie. Dlatego wybierz nas, a zapewnimy pełną dyskrecją, na której tak Ci zależy. W przeciwieństwie do wielu innych kancelarii, możemy ustalić dogodną dla Klienta formę korespondencji. Niewątpliwie nie mamy z tym najmniejszego problemu i dostosujemy się do preferencji osoby, której pomagamy. Z pewnością nawet, gdy kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej zostanie pozwana, wszelkie informacje, co do postępów sprawy, prześlemy na wskazany adres mailowy. Nigdy nie przekazujemy obcej osobie informacji, które dotyczą naszych Klientów. Bezsprzecznie dyskrecja to nasze drugie imię.

Zanim przedstawimy plan oddłużania i możliwy przebieg wydarzeń, musimy mieć pewność, że nic nie umknęło naszej uwadze. Dlatego nigdy nie rokujemy, opierając się tylko i wyłącznie na rozmowie z Klientem. Przede wszystkim, kiedy kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej trafia na wokandę i sędzia wydaje nakaz zapłaty, czekamy na dokumenty. Istotnie dopiero po zapoznaniu się z nimi, możemy zobaczyć, jaka jest szansa na osiągniecie sukcesu w oddłużaniu procesowym. Z pewnością nie ma większego znaczenia czy powodem jest wierzyciel pierwotny czy wtórny. Ważne jest to, co znajduje się w pozwie i załącznikach.

Kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej zostaje zbyta na drodze cesji

Obrona procesowa, którą podjęliśmy w sprawie z powództwa Prokura, zakończyła się dla naszego Klient pełnym sukcesem. Istotnie kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej trafiła właśnie do tego funduszu sekurytyzacyjnego. W rezultacie ten, jako wierzyciel wtórny dochodził procesowo zapłaty. Z pewnością wydany i doręczony nakaz zapłaty nie ucieszył Pana Dariusza, ale przecież spodziewał się, że w końcu go otrzyma. Potem wszystko już należało do nas. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i zapadł wyrok, gdzie sąd oddalił całe roszczenie Prokura.


Oddłużenia to także zwroty opłat pobranych przez wierzycieli

W naszej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w oddłużaniu, zawsze podejmujemy czynności zgodnie z prawem. Istotnie nawet nie przyszłoby nam na myśl, aby działać inaczej. Przede wszystkim dbamy o interesy naszych Klientów,…

Invest Secure Silesia pozywa o zapłatę

Invest Secure Silesia uzyskuje w sądzie nakaz zapłaty na kwotę 5.366,11 zł. Oczywiście sąd doręcza pozwanej to orzeczenie. Z pewnością było to doręczenie prawidłowe, ponieważ Pani Ilona osobiście odebrała na poczcie przesyłkę…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kłopotliwa pożyczka bez zdolności kredytowej

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget