Pomoc w oddłużaniu to szansa na redukcję długów

16 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Najczęściej jedynym właściwym kierunkiem, w którym podążamy jest wdanie się z pozywającym w spór przed sądem. Z pewnością reprezentacja naszych Klientów w sądach w całej Polsce, przynosi im wymierne korzyści. Bez wątpienia dla nich profesjonalna pomoc w oddłużaniu to szansa na odzyskanie płynności finansowej. Istotnie bez niej wielu nigdy nie pozbędzie się zadłużenia i skaże się na naprawdę trudne życie. W związku z tym, nie ustajemy w wysiłkach, aby nieść wsparcie prawne jak największej liczbie osób. Przede wszystkim działamy kompleksowo tak, aby każdy potrzebujący otrzymał to, co jest mu najbardziej potrzebne. W związku z tym, kiedy odebrałeś nakaz zapłaty z E- sądu czy sądu rejonowego, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Istotnie tak jak nasza Klientka pozwana przez Recoverso, dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. A w przypadku Pani Leny skutecznie zdziałaliśmy i oddłużanie procesowe zakończyliśmy pełnym sukcesem.    

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu:
617,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Udzielana przez naszą Kancelarię pomoc w oddłużaniu to szansa na wyjście z długów

pomoc w oddłużaniu to szansa

Musimy przyznać, że jeszcze kilka lat temu zgłaszali się do naszej kancelarii po pomoc prawną w oddłużaniu, zadłużeni na mniejsze sumy. Z pewnością może to wynikać z faktu, że wcześniej firmy pożyczkowe udzielały finansowań na mniejsze kwoty. Istotnie teraz zadłużenia sięgające do stu tysięcy złotych są na porządku dziennym. W związku z tym, udzielana pomoc w oddłużaniu to szansa na uniknięcie nie tylko upadłości konsumenckiej, ale powrót do życia bez długów. Istotnie naprawdę mamy pełne ręce roboty, lecz jednocześnie wiemy, że musimy dalej ciężko pracować, żeby nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Pamiętaj, że kiedy Twoje długi rosną, a Ty nie jesteś w stanie tego zatrzymać, masz tylko jedno wyjście. Bezsprzecznie profesjonalna pomoc w oddłużaniu to szansa, z której musisz skorzystać, aby wydostać się z tego diabelskiego kręgu. Z pewnością w naszej Kancelarii zostaniesz otoczony najlepszą opieką i możesz liczyć na naszą dyskrecję. Niewątpliwie nasza współpraca będzie opierała się na wzajemnym zaufaniu i nic nie zrobimy bez Twojej wiedzy. Oczywiście każdy ważny krok w sprawie skonsultujemy, abyś wiedział, co chcemy dalej robić. Przede wszystkim zawsze stoimy po stronie naszego Klienta i dbamy o jego dobro.

Nie ma dla nas nic bardziej satysfakcjonującego niż to, kiedy oddłużany przez nas Klient, z sukcesem kończy cały proces. Istotnie wówczas jeszcze dobitniej rozumiemy, że udzielana przez nas pomoc w oddłużaniu to szansa na poprawę jakości życia. Z pewnością po tym całym stresie, który przeszła zadłużona osoba, powrót do normalności jest czymś wspaniałym. Oczywiście mamy nadzieję, że już nigdy nie popełni błędów z przeszłości i wyciągnie właściwe wnioski na przyszłość. Bez wątpienia najskuteczniejszą nauką jest ta na własnych błędach.

Udzielana przez nas pomoc w oddłużaniu to szansa na lepsze życie

Ku zadowoleniu naszej Klientki i Kancelarii informujemy, że ponownie wygraliśmy sprawę o zapłatę. Istotnie udzielana przez nas pomoc w oddłużaniu to szansa dla Pani Leny na rozpoczęcie życia wolnego od długów. Bezsprzecznie sędzia rozpatrujący sprawę z powództwa Recoverso, uznał podniesione przez nas argumenty za zasadne. Wskazywały one, że pozywający nie ma podstaw, aby dochodzić zapłaty, W wyniku podjętych przez naszego mecenasa czynności prawnych, został wydany wyrok, którym sąd oddalił w całości podniesione roszczenie. Chociaż ta kwota nie była bardzo wysoka, w przypadku spirali zadłużenia, każdy zamknięty dług ma znaczenie.


Czy konsolidacja pożyczek chwilówek to dobre rozwiązanie?

Konsolidacja pożyczek chwilówek – kiedy jest dobrym rozwiązaniem, a kiedy warto szukać alternatywy? Zapewne na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Powód: ASI Mats Obligo AI Wartość przedmiotu sporu: 10.765,93 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu…

Broń się przed pozwami Profi Credit

Broń się przed pozwami Profi Credit. Nie ulegaj presji, jaką wywiera na Ciebie windykacja. Oczywiście musisz uwierzyć, że nie stoisz na przegranej pozycji. Chociaż Pani Julita po tym, co przeszła, bardzo bała…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc w oddłużaniu to szansa

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget