Broń się przed pozwami Profi Credit

Broń się przed pozwami Profi Credit. Nie ulegaj presji, jaką wywiera na Ciebie windykacja. Oczywiście musisz uwierzyć, że nie stoisz na przegranej pozycji. Chociaż Pani Julita po tym, co przeszła, bardzo bała się procesu z firmą pożyczkową, jednak pokonała swoje obawy, stawiając czoło problemowi. Przedmiotem sporu była kwota wynosząca 7.319,23 zł. Po przekopaniu dokumentów doręczonych przez sąd, doszła do jednego wniosku. Niewątpliwie roszczenie powoda było bezpodstawne, a jeżeli nawet istniało to jego wysokość była stanowczo wygórowana. Dochodzony dług stanowiły koszty udzielonej pożyczki. Pozwana wdała się w spór, podniosła trafione zarzuty i wykazała swoje racje. Efekt? Sąd oddalił w całości powództwo Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.319,23 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Broń się przed pozwami o zapłatę

Pamiętaj, że tylko Ci waleczni i świadomi swoich praw, dają sobie szansą na wyjście z długów. Jeżeli wpadłeś w finansowy dół, musisz działać, aby całkowicie się nie pogrążyć. Jeszcze bardziej skup się na czytaniu informacji o oddłużaniu. Udzielaj się na forum kredytowym, zadawaj pytania i dowiaduj się, co powinieneś zrobić. Pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi. Oczywiście windykacja nie będzie dawała Ci spokoju. Ale jak są długi, musisz się z tym liczyć i przełknąć tę gorzką pigułkę. Z pewnością broń się przed pozwami o zapłatę, kiedy znajdą się w sądach. Akurat to nie podlega żadnej dyskusji. Sprawa trafiła na wokandę, sąd wydał i doręczył Ci nakaz zapłaty? Działaj i koniecznie poszukaj sprawdzonej i wyspecjalizowanej kancelarii prawnej, która zajmuje się oddłużaniem.

Broń się przed pozwami Profi Credit

I znowu mamy przykład, jak firma pożyczkowa dochodzi zapłaty nienależnych pieniędzy. Strach pomyśleć, że gdyby Pozwana nie zareagowała w porę sprawa trafiłaby do komornika.

Więcej wygranych spraw z Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Broń się przed pozwami Profi