Oddłużenia z najlepszą Kancelarią kończą się sukcesami

15 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie podlega dyskusji, że wybór mecenasa, który zajmie się oddłużaniem jest kluczowy dla dłużnika. Dlatego trzeba bardzo rozważnie podejmować tego decyzje. Bezsprzecznie oddłużenia z najlepszą Kancelarią kończą się sukcesami, gdyż zajmują się nimi wybitni eksperci w sprawach związanych z długami. Oczywiście nasz zespół tworzą właśnie tacy specjaliści. W związku z tym, mamy tak wielu zadowolonych z naszej pracy Klientów, którzy rzeczywiście wychodzą z kłopotów finansowych. Istotnie miarą naszej skuteczności są Ci, którzy dzięki nam pozbyli się długów i mogli zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Niewątpliwie także pozwana o zapłatę przez Ultimo Portfolio Investment, może świętować kolejny sukces procesowy. W wyniku skutecznie wniesionego sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, uzyskaliśmy najlepsze z możliwych rozstrzygniecie sporu. W rezultacie sędzia wydał wyrok oddalający w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment. Cieszymy się wspólnie z naszą Klientką, że kolejna wygrana sprawa, pozwoliła na redukcję zadłużenia.  

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
1.072,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiemy jak zaplanować proces wychodzenia z długów

Oddłużenia z najlepszą Kancelarią

Zapewne wiemy, jak postępować, kiedy rozpoczynamy współpracę z nowym Klientem. Ponieważ jeszcze przed popisaniem umowy zapoznajemy się ze sprawą analizując dokumenty wiemy, z czym przyjdzie się nam zmierzyć. Bez wątpienia oddłużenia z najlepszą Kancelarią, pozwalają licznym zadłużonym na redukcję długów. Z pewnością właśnie to, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, przekłada się na sukcesy naszych Klientów. Oczywiście także ten fakt decyduje o tym, że dłużnicy tak chętnie korzystają z naszej pomocy prawnej. Niewątpliwie cieszymy się bardzo, że jesteśmy doceniani i obiecujemy, że damy z siebie wszystko, aby dalej utrzymywać tak wysoką skuteczność.

W naszej pracy bardzo ważne jest planowanie działań, które dostosowujemy do spraw każdego Klienta. Bezsprzecznie indywidualizacja planu oddłużania ma kluczowe znaczenie. Niewątpliwie nie można każdego problemu mierzyć tą samą miara, ponieważ nie ma dwóch takich samych spraw. Oczywiście oddłużenia z najlepszą Kancelarią dają dużą gwarancję na sukces, ale to nasze zaangażowanie i umiejętności przechylają szalę na korzyść Klientów. Z pewnością także sam proces planowania działań, które zostaną podjęte, wszystko porządkuje i pozwala działać w przemyślany sposób. Istotnie nie lubimy chaosu, ponieważ wówczas można popełniać błędy. Na szczęście w sprawach naszych Klientów zawsze mamy wszystko pod kontrolą.

Tak proszą Państwa nie będziemy udawali, że nie jesteśmy dumni z naszych sukcesów. Przede wszystkim jednak szczycimy się tym, że pomagamy tak wielu osobom, które wpadły w długi. Istotnie właśnie ten aspekt jest dla naszego zespołu najważniejszy, ponieważ nie pracujemy dla siebie, ale dla naszych Klientów. Z pewnością oddłużenia z najlepszą Kancelarią dają im przewagę nad tymi, którzy dochodzą od nich zapłaty w sądach. Przede wszystkim skuteczna o brona w sądach pozwala na natychmiastową redukcję powstałego zadłużenia. Niewątpliwie każda procesowo zamknięta sprawa, to duży krok naprzód. Bezsprzecznie także to, że nasi Klienci unikają komornika, jest dla nich ogromnie ważne.

Oddłużenia z najlepszą Kancelarią zapewniają sukcesy procesowe

Nie ma, co udawać, że każdy mecenas będzie umiał zająć się sprawą związaną z długami. Tutaj potrzeba specjalistycznej wiedzy, odpowiednich umiejętności i z pewnością także doświadczenia. Oczywiste jest to, że oddłużenia z najlepszą Kancelarią pozwalają wyjść z długów. Ponieważ Pani Teresa chciała skorzystać z pomocy najlepszych, została naszą Klientką. A my wygrywamy dla niej kolejny spór o zapłatę. Sąd w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment wydał wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.


Tu Kancelaria Łódź. Pomożemy Ci w oddłużaniu

Tu Kancelaria Łódź! Od lat skutecznie zajmujemy się oddłużaniem konsumentów i firm? Większość osób poszukuje w internecie Kancelaria Łódź mając nadzieję, że znajdzie dzięki temu kancelarię swoich marzeń. Kancelarii w Łodzi jest…

Niewypłacalność

Właśnie niewypłacalność, czyli utrata płynności finansowej spowodowała, że Pani Krystyna nie miała pieniędzy na spłatę pożyczki udzielonej przez Profi Credit. Oczywiście odliczając stres związany z samą sprawą, wyszło to pozwanej na dobre.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenia z najlepszą Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget