Nasze oddłużanie to realna pomoc zadłużonym

10 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Straciłeś płynność finansową? Istotnie długi rosną, a windykacja każdego dnia domaga się zapłaty. Z pewnością sam nie poradzisz sobie ze spiralą zadłużenia, w którą wpadłeś. Bez wątpienia nasze oddłużanie to realna pomoc zadłużonym, której udzielamy każdego dania. W związku z tym nie zwlekaj z decyzją o nawiązaniu współpracy. Niewątpliwie to Ty musisz się z nami skontaktować, abyśmy mogli zaplanować i poprowadzić cały proces oddłużania. Przede wszystkim prześlij mailem dokumenty swoich spraw, a my dokonamy darmowej analizy. Następnie podczas konsultacji prawnej przedstawimy indywidualny plan wychodzenia z długów. Z pewnością otrzymasz odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania oraz wskazówki jak dalej postępować. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, zajmiemy się całą procedurą prawną tak, abyś mógł redukować powstałe zadłużenie. Istotnie o tym jak działamy przekonał się także pozwany przez Prokura o zapłatę 18.432,93 zł. W wyniku przeprowadzonych czynności prawnych, sąd ograniczył powództwo funduszu sekurytyzacyjnego o 13.879,93 zł.       

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
18.432,93 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono. 4.553,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to realna pomoc zadłużonym, która udzielana jest na wielu płaszczyznach

oddłużanie to realna pomoc zadłużonym

W obecnych czasach wielu ludzi boryka się z problemami finansowymi. Z pewnością nie naszą rolą jest roztrząsanie, z jakiego powodu Klient znalazł się w takiej a nie innej sytuacji. My skupiamy się na działaniach, których celem jest redukcja powstałych długów. Bezsprzecznie w naszej kancelarii oddłużanie to realna pomoc zadłużonym, która pozwala wychodzić na finansową prostą. Istotnie każdego dnia prowadzimy wiele negocjacji z wierzycielami, a także reprezentujemy w sądach pozywanych o zapłatę. W związku z tym, zawieranie korzystnych ugód pozwala na spłatę zadłużenia na korzystnych dla dłużnika warunkach. Niewątpliwie także wyroki oddalające w całości lub ograniczające powództwa wierzycieli wydawane przez sędziów, są jedną z najskuteczniejszych metod oddłużeniowych.

Dla nas oczywistą rzeczą jest fakt, że osoby zadłużone nie powinny rezygnować z walki. Istotnie to, że wpadłeś w długi w żaden sposób nie powinno wpływać na to, że poddajesz się i przyjmujesz wszystko, co na przykład zasądził sąd. Bezsprzecznie w naszej pracy codziennie pokazujemy, że bardzo często pozywający dochodzą zapłaty nienależnych im pieniędzy. Oczywiście sędzia wydając wyrok czy nakaz zapłaty opiera się tylko na twierdzeniach powoda. Dlatego pozwany powinien przedstawić także swoje stanowisko w sprawie. Niewątpliwie u nas oddłużanie to realna pomoc zadłużonym, która staje się faktem po tym, kiedy podejmujemy się obrony.  W związku z tym zachęcamy wszystkich, którzy mają problemy finansowe do skorzystania z usług profesjonalnych oddłużeniowców z naszej kancelarii prawnej.

Pamiętaj, że tylko specjaliści od spraw związanych z długami, właściwie zaplanują i poprowadzą cały proces wychodzenia z długów. Istotnie nie sztuką jest naobiecywać gruszek na wierzbie, ale sztuką jest rzeczywiście wcielić w życie właśnie te obietnice. Przede wszystkim oddłużanie to realna pomoc zadłużonym, którą oferujemy tym, którzy jej potrzebują. Ponieważ do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy do niego cały proces wychodzenia z długów. Działamy kompleksowo na wielu płaszczyznach, aby ten mógł jak najszybciej zredukować powstałe długi.

Bronimy w sądzie pozwanego przez Prokura

Każda sprawa jest inna i dlatego zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności prawne, dokładnie analizujemy wszystkie dokumenty, które mają z nią związek. Oczywiście także w tej prezentowanej dzisiaj, nie pominęliśmy tej czynności. Dlatego też nasze oddłużanie to realna pomoc zadłużonym, dzięki której Ci mogą wychodzić z długów. Istotnie reprezentowaliśmy pozwanego o zapłatę przez Prokura i uzyskaliśmy bardzo dobry wyrok. W rezultacie sędzia po zapoznaniu się z podniesionymi w sprzeciwie od nakazu zapłaty argumentami, znacząco ograniczył powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.


Sprzedaż długów to częste zjawisko

Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej? Z pewnością nie jest łatwo, ale możesz razem z naszą najlepszą kancelarią oddłużeniową rozgonić ciemne chmury. Bez wątpienia mamy ogromne doświadczenie w sprawach związanych z długami…

Zajęcie konta bankowego

Na szczęście Pani Róży nie grozi zajęcie konta bankowego. Ponieważ kobieta przekazała wszystkie swoje sprawy związane z długami do kancelarii oddłużeniowej i może spać spokojnie. Oczywiście zaplanowano oddłużanie i podejmowane są odpowiednie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie to realna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget