Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią Oddłużeniową

5 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią to najlepszy krok w kierunku wolności finansowej. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się znaleźć w niekorzystnej sytuacji finansowej, będąc ofiarą windykacji? Jeśli tak, to na pewno wiesz, jak przytłaczające i frustrujące może to być. Kiedy coraz większe długi zaczynają wisieć nad naszą głową jak ciężki kamień, często tracimy nadzieję na poprawę naszej sytuacji. Jednak nie musisz już dłużej się tym martwić! Dzięki skutecznej antywindykacji z profesjonalną Kancelarią Oddłużeniową, możesz odzyskać kontrolę nad swoimi finansami i cieszyć się pełnią wolności finansowej.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
2.844,49 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią to kompleksowe podejście do problemu zadłużenia. Kancelaria Oddłużeniowa, która oferuje tę usługę, ma wieloletnie doświadczenie w branży i bogatą wiedzę na temat przepisów i rozwiązań prawnych dotyczących windykacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie bronić interesów swoich klientów w trudnych sytuacjach.

Jednym z najważniejszych aspektów antywindykacji jest skuteczność w sądzie

Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią

Często wierzyciele stosują różne metody i mogłoby się wydawać, że nie mamy na to wpływu. Jednak z profesjonalną Kancelarią Oddłużeniową u boku, możemy przekonać się, że nie jesteśmy bezbronni. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości - to doskonały dowód na skuteczność i profesjonalizm naszych prawników w walce z nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi.

Klientka, która skorzystała z usług naszej kancelarii wygrała sprawę i teraz może cieszyć się wolnością finansową. W końcu odzyskała spokój i pewność jutra, nie martwiąc się już o długi i egzekucję komorniczą. Przez lata, kiedy czuła się przytłoczona swoją sytuacją finansową, wydawało się, że nie ma wyjścia. Ale teraz, dzięki naszej kancelarii, może skupić się na budowaniu swojego bezpieczeństwa finansowego i realizowaniu swoich marzeń.

Ponadto, antywindykacja z profesjonalną Kancelarią nie polega tylko na walce w sądzie. Kancelaria Oddłużeniowa jest również skutecznym dyplomatą i negocjatorem w sprawach windykacyjnych. Dzięki temu, możemy negocjować z wierzycielami i szukać korzystnych rozwiązań dla swoich klientów. To oznacza, że osoba zadłużona może spłacać swoje długi w sposób bardziej przystępny i dostosowany do swojej aktualnej sytuacji finansowej.

Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią to nie tylko rozwiązanie dla osób zadłużonych

Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią

Szczególnie w przypadku prowadzenia własnej firmy, długi mogą stać się ogromnym obciążeniem i wpływać negatywnie na rozwój działalności. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy znają się na przepisach prawa i mogą skutecznie bronić interesów swoich klientów.

Warto podkreślić, jak ważne jest odzyskanie kontroli nad swoimi finansami i cieszenie się wolnością finansową. Bycie zadłużonym nie oznacza, że musimy być skazani na ciągłe problemy finansowe i brak perspektyw na przyszłość. Dzięki działaniom z profesjonalną Kancelarią Oddłużeniową, możemy odzyskać kontrolę nad swoim życiem i cieszyć się pełnią wolności finansowej.

Warto więc podjąć ten krok i skorzystać z naszych usług. Niech Wasza historia będzie podobna do historii naszej zadowolonej klientki, która wygrała proces sądowy i cieszy się wolnością finansową. Zaufaj profesjonalistom, którzy znają się na swojej pracy i pomogą Ci odzyskać spokój i pewność w zakresie Twojej sytuacji finansowej. Nie trać więcej czasu, działaj już dziś! Ciesz się życiem i nie odpuszczaj! To Twoje życie i Twoje pieniądze.


Pomoc naprawdę zadłużonym firmom

Pomoc naprawdę zadłużonym firmom istnieje. Nie warto się zamartwiać. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa skutecznie oddłuża firmy i daje im szansę na nowe życie. Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k. Wartość przedmiotu sporu: 11.966,42 zł…

Oddłużanie a restrykcyjne warunki kredytowe – co robić?

Otrzymanie kredytu w banku często oznacza konieczność spełnienia wielu restrykcyjnych warunków. Jednym z nich jest spłata rat w ustalonym terminie. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie dajemy sobie rady z wysokością kredytu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja z profesjonalną Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget