Pożyczki od prywatnych inwestorów są bardzo drogie

Pożyczki od prywatnych inwestorów wpędziły Klientkę w większe długi, a sytuacja wydawała się beznadziejna. Jednakże, dzięki determinacji i umiejętnościom Kancelarii Oddłużeniowej, sprawę udało się wygrać w Sądzie, dając Klientce szansę na nowy, spokojny początek.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
2.804,45 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczki od prywatnych inwestorów

pożyczki od prywatnych inwestorów

Kiedy Klientka postanowiła skorzystać z pożyczek prywatnych, nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo może to wpłynąć na jej życie. W trosce o finanse i możliwość spełnienia marzeń, zdecydowała się na tę formę wsparcia. Jednakże, nieprzewidziane okoliczności, wysokie odsetki i trudności w spłacie pożyczek spowodowały, że Klientka znalazła się w jeszcze większych długach.

To było jak gąszcz cierni i bez wyjścia. Sen i marzenie o spokojnym życiu zamienił się w koszmar pełen egzekucji komorniczych i długów, które nieustannie rosły. Klientka czuła się osaczona, zrozpaczona i bezsilna. Zmęczona walką z wiatrakami, postanowiła poszukać pomocy u specjalistów.

Trafiła na Kancelarię Oddłużeniową - zespół prawników, którzy nie tylko rozumieli jej trudną sytuację, ale również mieli wieloletnie doświadczenie w radzeniu sobie z problemami związanymi z długami. Klientka opowiedziała im swoją historię, przekazując swoje nadzieje na lepsze jutro.

Kancelaria Oddłużeniowa rozpoczęła walkę z pożyczkami prywatnymi, składając powództwo w Sądzie. Ich celem było udowodnienie, że Klientka została wprowadzona w błąd przez pożyczkodawców, a wysokie odsetki i niewłaściwe warunki umowy były nieuczciwe. To była walka o sprawiedliwość, sprawiedliwość dla Klientki, która była ofiarą systemu.

Skuteczne obrona w sądzie

pożyczki od prywatnych inwestorów

Prawnicy przedstawiali solidne dowody i argumenty, aby przekonać Sąd o nieuczciwości działania pożyczkodawców. Ich praca była skrupulatna i nie zawahali się przed żadnym wyzwaniem. Powiedzieli wyraźnie, że pożyczki od prywatnych inwestorów wcześniej, czy później doprowadzą każdego do zrujnowania sobie życia.

Wreszcie nadeszła chwila prawdy. Sąd rozpatrzył sprawę i w swoim orzeczeniu oddalił powództwo pożyczkodawcy w całości. To był moment, na który Klientka czekała przez cały ten czas. To było zwycięstwo nad długami, zwycięstwo nad systemem, zwycięstwo nad tymi, którzy chcieli wykorzystać jej sytuację.

Teraz Klientka może wreszcie żyć spokojnie. Dłużej nie musi się martwić o egzekucje komornicze i nieustające telefonowanie ze strony wierzycieli. Kancelaria Oddłużeniowa nie tylko obroniła ją przed pożyczkodawcami, ale również pomogła uporządkować jej wszystkie sprawy, aby przyszłość stała się bardziej pewna i kontrolowana.

To był długi i trudny proces, ale Klientka, dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej, pokonała swoje długi i odzyskała kontrolę nad swoim życiem. Sąd oddalił powództwo pożyczkodawcy, dając przykład innym, którzy wpadli w podobne kłopoty - nie warto się poddawać, bo sprawiedliwość może zwyciężyć. Pożyczki od prywatnych inwestorów również można powalić w Sądzie na kolana.

Wychodzenie z długów nie polega na zaciąganiu drogich pożyczek

To jest historia, która powinna zwrócić uwagę na nieuczciwość pożyczek prywatnych. To historia, która może stać się inspiracją dla innych, którzy także wpadli w pułapkę długów. Dzięki Kancelarii Oddłużeniowej i zwycięstwu w Sądzie, Klientka może teraz mówić: "Zapomnijcie o pożyczkach prywatnych”. Owszem! Nawet o nich najlepiej nie myślcie. Pożyczki od prywatnych inwestorów to zło! Nie jest Wam potrzebny dodatkowy stres w życiu. Mało ich wszyscy wokoło mamy? Każdy z nas teraz jest przebodźcowany. Każdy walczy o lepsze jutro!

Naszym zdaniem warto trzymać się z daleka od parabanków, chwilówek, pożyczek prywatnych oraz nawet kredytów w dzisiejszych czasach. Nie możemy mieć pewności do niczego. Klienci jedynie mogą być pewni naszej Kancelarii Oddłużeniowej, ponieważ jesteśmy godni zaufania oraz działamy zgodnie z prawem. Pomagamy Klientom w walce o lepsze jutro. Pomagamy im wydostać się z długów. Bardzo lubimy swoją pracę i szanujemy każdego Klienta. Chcemy pokazać, że sprawiedliwość jeszcze istnieje oraz nauczyć wszystkich walki o swoje, walki o własne życie i o własne pieniądze, które każdy z Was zarabia ciężko pracując. Pieniądze na drzewach nie wiszą i nie zerwiemy ich sobie. O swoje nieuczciwie zabrane pieniądze trzeba toczyć walkę do końca, nawet jak już nie macie sił! Tylko nie możecie się poddawać. Jeśli jednak nie macie możliwości walki i nie dajecie sobie rady, oddajcie nam temat a my się nim z pewnością odpowiednio zaopiekujemy. Później będziecie mieć już tylko z górki.

Pamiętajcie, że po każdej burzy i deszczu wychodzi słońce. Takim słońcem jesteśmy My. Działajcie i zastanówcie się nad pomocą. Wiecie z pewnością, gdzie nas szukać.


Skuteczne oddłużenia z Portal Dłużnika to początek nowego życia

Skuteczne oddłużenia z Portal Dłużnika stanowią poważne wyzwanie dla wielu osób i firm. W obecnych czasach, gdy wiele osób boryka się z problemami finansowymi, potrzeba skutecznych rozwiązań staje się coraz bardziej istotna.…

Prowadzimy skuteczne oddłużanie z chwilówek

Jesteśmy z zawodu oddłużeniowcami. Oczywiście prowadzimy skuteczne oddłużanie z chwilówek nawet wówczas, kiedy zostały sprzedane. Istotnie nie ma większego znaczenia, kto pozywa o zapłatę, liczy się to, czy rzeczywiście dług jest należny.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczki od prywatnych inwestorów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy