Oddłużanie firmy z Kancelarią Oddłużeniową

Oddłużanie firmy z Kancelarią Oddłużeniową? Owszem! Klientka prowadząca firmę potknęła się. Dramat! Firma w opałach. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi pomogła jej firmie wyjść na prostą. Firma odżyła, a klientka zaczęła odnosić kolejne sukcesy. Można? Oczywiście, że można!

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 
3.240,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Przedsiębiorczość to niezwykle trudna droga, która niesie za sobą zarówno radości i sukcesy, jak i trudności i niepowodzenia. Każdy właściciel firmy może znaleźć się w sytuacji, w której jego interesy finansowe będą naruszone, a długi będą utrudniać dalsze funkcjonowanie firmy. W takiej sytuacji nie warto poddawać się, ale warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, takich jak Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi.

Oddłużanie firmy z Kancelarią Oddłużeniową

Naszym celem jest pomóc klientom w uporządkowaniu firm, aby ponownie mogli cieszyć się zyskami i odnosić sukcesy. Nasza klientka, prowadząca firmę, pierwszy raz skontaktowała się z nami, gdy jej sytuacja była naprawdę trudna. Jej firma potknęła się na trudnościach finansowych i znalazła się w opałach. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie pomóc, dlatego podjęliśmy się trudnych wyzwań i rozpoczęliśmy proces oddłużania firmy.

Oddłużanie firmy z Kancelarią

Najpierw przeprowadziliśmy szczegółową analizę sytuacji finansowej firmy naszej klientki. Zidentyfikowaliśmy wszystkie długi i zobowiązania, które obciążały firmę. Dzięki tej analizie mogliśmy stworzyć spersonalizowany plan oddłużania, dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości naszej klientki.

Następnie przystąpiliśmy do negocjacji z wierzycielami. Działając jako mediator między naszą klientką a wierzycielami, udało nam się osiągnąć korzystne porozumienia. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, byliśmy w stanie negocjować rozłożenie długów na raty, redukcję odsetek i zawarcie ugód w dogodnych dla naszej klientki warunkach. Dodatkowo wnieśliśmy do Sądu Rejonowego skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty, który nasza klientka odebrała. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Oznaczało to dla nas i dla naszej klientki niesamowity sukces, kolejny już sukces.

W trakcie procesu oddłużania nie tylko dążyliśmy do rozwiązania problemu długów naszej klientki, ale również do umocnienia samej firmy. Pomogliśmy naszej klientce w opracowaniu nowej strategii biznesowej, dostosowanej do zmieniającego się rynku. Zajęliśmy się także optymalizacją kosztów i identyfikacją nowych źródeł przychodów. Wierzymy w to, że nasze działania muszą być kompleksowe i obejmować zarówno kwestie finansowe, jak i biznesowe. Oddłużanie firmy z Kancelarią z naszą Kancelarią jest skuteczne oraz profesjonalne. Wiemy, że dla naszej klientki, firma była jedynym źródłem utrzymania jej rodziny.

Efekty naszej pracy były widoczne w krótkim czasie

Oddłużanie firmy z Kancelarią

Długi uległy stopniowej redukcji, a nasza klientka odzyskała kontrolę nad swoim biznesem. Dzięki naszej pomocy była w stanie skupić się na rozwijaniu swojej firmy i odnosić kolejne sukcesy.

Oddłużanie firmy z Kancelarią jest skuteczne, ponieważ korzystamy z naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności negocjacyjnych. Działanie w imieniu naszych klientów, stawiając na pierwszym miejscu ich interesy, daje nam przyjemność i satysfakcję. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zawsze jest gotowa służyć pomocą przedsiębiorcom, którzy potrzebują wsparcia i profesjonalnej pomocy.

Jeśli prowadzisz firmę i masz problemy finansowe, nie wahaj się skontaktować z naszą Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi. Razem odnajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci znaleźć drogę do sukcesu. Oddłużanie firmy z Kancelarią to czysta przyjemność i droga do fantastycznej przyszłości.

Nie czekaj! Podejmij razem z nami to wyzwanie a efekty, które zobaczysz będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Tacy już jesteśmy! Oddłużanie firmy z Kancelarią to początek nowego rozdziału w życiu każdego przedsiębiorcy.


Pożyczki od prywatnych inwestorów są bardzo drogie

Pożyczki od prywatnych inwestorów wpędziły Klientkę w większe długi, a sytuacja wydawała się beznadziejna. Jednakże, dzięki determinacji i umiejętnościom Kancelarii Oddłużeniowej, sprawę udało się wygrać w Sądzie, dając Klientce szansę na nowy,…

Gwarantujemy skuteczną pomoc w oddłużaniu

Pozwaną przez Svea Ekonomi Cyprus, przerażały konsekwencje, jakie niósł za sobą nakaz zapłaty, który doręczył jej sąd. Dlatego nawet nie próbowała sama działać, tylko jak najszybciej skontaktowała się z naszą kancelarią Portal…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie firmy z Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy