Pożyczka parabankowa dla zadłużonych nie rozwiąże problemów

Pożyczka parabankowa dla zadłużonych wpędzi Cię w jeszcze większe tarapaty finansowe. Na pewno nie pomoże Ci rozwiązać problemów finansowych.

Powód: Duo Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
4.927,95 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Kolejna pożyczka tylko pogłębi spiralę zadłużenia

Pożyczka parabankowa dla zadłużonych

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami finansowymi. Zadłużenie staje się coraz bardziej powszechne, a wielu ludzi szuka szybkich rozwiązań, aby poradzić sobie z nagromadzonymi długami bo jak inaczej mają żyć? Jednym z popularnych sposobów jest zaciągnięcie szybkiej pożyczki dla zadłużonych. Kancelaria Oddłużeniowa, specjalizująca się w pomocy osobom zadłużonym, odradza takie rozwiązanie. Pożyczka parabankowa dla zadłużonych nie jest odpowiednim rozwiązaniem problemu.

Osoby, które już mają problemy z regulowaniem swoich zobowiązań, często nie są w stanie spłacić nowej pożyczki w terminie. To prowadzi do narastających odsetek i opłat, które tylko powiększają ich długi. Jeśli osoba zadłużona zaciągnie szybką pożyczkę na kwotę 5000 złotych, a odsetki wynoszą 20% miesięcznie, to po roku dług wzrośnie do 12 000 złotych. To tylko pogłębia trudności finansowe i utrudnia wyjście z zadłużenia.

Pożyczka parabankowa dla zadłużonych często wiąże się z wysokimi kosztami. Firmy udzielające takich pożyczek często stosują wysokie oprocentowanie i dodatkowe opłaty, które znacznie zwiększają całkowity koszt pożyczki. Przykładowo, pożyczka na kwotę 2000 złotych może wiązać się z odsetkami w wysokości 30% miesięcznie oraz opłatą manipulacyjną w wysokości 10% od udzielonej kwoty. To oznacza, że po roku spłacimy łącznie 4560 złotych. Taki koszt pożyczki jest nieproporcjonalny do jej wartości i tylko pogłębia trudności finansowe.

Pożyczka parabankowa dla zadłużonych może prowadzić do utraty kontroli nad finansami

Osoby zadłużone często mają trudności z zarządzaniem swoimi pieniędzmi i kontrolowaniem wydatków. Zaciągnięcie kolejnej pożyczki tylko utrudnia sytuację i może prowadzić do jeszcze większego chaosu finansowego. Przykładowo, osoba zadłużona, która zaciągnie szybką pożyczkę na spłatę innych długów, może nie być w stanie skonsolidować swoich zobowiązań i utrzymać stałej kontroli nad swoimi finansami.

Wniosek jest jeden. Pożyczka parabankowa dla zadłużonych nie jest rozwiązaniem problemu. Zaciąganie kolejnych pożyczek tylko pogłębia spiralę zadłużenia, wiąże się z wysokimi kosztami i utratą kontroli nad finansami. Kancelaria Oddłużeniowa, specjalizująca się w pomocy osobom zadłużonym, odradza takie rozwiązanie. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, która pomoże w znalezieniu trwałego rozwiązania problemu i pozwoli na spokojne życie oraz stabilną przyszłość.

Szybka pożyczka nie rozwiąże problemu tylko go pogłębi

Pożyczka parabankowa dla zadłużonych

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że klient będzie w stanie spłacić swoje zobowiązanie, ale przeliczył się. Sąd Rejonowy wydał nakaz zapłaty, klient nie wiedział zupełnie, jak sobie poradzić z takim "strasznym" pismem sądowym. Nie ma co się dziwić. Osoby, które nie mają pojęcia o prawie i oddłużaniu mogą się pogubić. Zgłosił się do nas po pomoc. W jego imieniu złożyliśmy do Sądu Rejonowego sprzeciw od nakazu zapłaty. Oczekując na wyrok wyjaśniliśmy mu krok po kroku, jak będzie wyglądać oddłużanie i na czym w ogóle proces oddłużania polega.

Udało się! Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wygraliśmy sprawę a klient mógł odpocząć psychicznie i wreszcie stał się wolnym człowiekiem, wolnym od długów i od nękania przez wierzycieli, ponieważ skorzystał z naszych usług. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu i zajmuje się oddłużaniem 20 lat. Dla nas oddłużanie to codzienność, to pasja oraz misja. Naszym celem jest pomoc osobom zadłużonym w wyjściu z opresji finansowych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka parabankowa dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy