Oddłużanie zadłużonych w Kancelarii Oddłużeniowej

Najlepsze oddłużanie zadłużonych przeprowadza Kancelaria Oddłużeniowa. Wygraliśmy kolejną sprawę w Sądzie Rejonowym.

Powód: Oren Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.785,49 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie zadłużonych

Oddłużanie zadłużonych

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem zadłużenia. Niezależnie od przyczyn, dług może stać się ogromnym obciążeniem dla jednostki, prowadząc do stresu, utraty spokoju i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego też istnieje wiele firm i instytucji, które oferują usługi oddłużania, mające na celu pomóc osobom prywatnym w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej. Jedną z takich renomowanych kancelarii jest Kancelaria Oddłużeniowa, która niedawno odniosła kolejne zwycięstwo w Sądzie Rejonowym.

Nasze doświadczenie i wiedza w dziedzinie prawa finansowego i oddłużania sprawiają, że jest to jedna z najlepszych kancelarii w branży. W ostatniej sprawie, która zakończyła się sukcesem w Sądzie Rejonowym, Kancelaria Oddłużeniowa reprezentowała klientkę, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej z powodu nadmiernego zadłużenia. Naszym zadaniem była skuteczna obrona procesowa klientki. Byliśmy skuteczni, ponieważ wygraliśmy sprawę z Oren Collection. Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości.

Nasza kancelaria była bardzo zaangażowana w prowadzenie tej sprawy

Zespół prawników nie tylko skutecznie reprezentował klientkę w Sądzie Rejonowym, ale także udzielał jej wsparcia i porad na każdym etapie procesu oddłużania. Dzięki temu klientka czuła się pewnie i miała pewność, że jej sprawa jest w dobrych rękach. Wiedziała, że z nami ma szansę na wygraną. Oddłużanie zadłużonych dla nas to nic nowego. Codziennie walczymy o lepszą przyszłość swoich klientek oraz klientów. Każdy z nich ma różne problemy finansowe oraz inne długi. Do każdego podchodzimy indywidualnie i cieszymy się z każdej wygranej.

Kancelaria Oddłużeniowa odniosła kolejne zwycięstwo w Sądzie Rejonowym, uzyskując dla swojej klientki korzystne rozstrzygnięcie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i skuteczności, klientka mogła odzyskać spokój i pewność siebie. Zaczęła budować swoją przyszłość na solidnych fundamentach finansowych.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi

Oddłużanie zadłużonych

Nasza skuteczność, profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu spraw sprawiają, że jesteśmy godną polecenia kancelarią dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zadłużenia. Zajmujemy się oddłużaniem osób prywatnych oraz firm. Dzięki temu każdy, kto skorzysta z naszych usług ma szansę na powodzenie i odzyskanie swojej stabilności finansowej. Bez wiedzy na temat oddłużania oraz prawa, ciężko byłoby się oddłużać. Nasz zespół posiada niesamowite doświadczenie oraz wiedzę. Klienci, którzy skorzystają z naszych usług mogą spać spokojnie. Dodatkowo jesteśmy bardzo empatyczni oraz mamy poczucie humoru a to również ważne. Dzięki temu osoby zadłużone wiedzą, że można sobie z nami nawet pożartować. Oddłużanie nie musi być przecież nudne. Wiemy, że długi potrafią zrujnować życie człowieka dlatego staramy się dodać trochę uśmiechu i optymizmu do procesu oddłużania. Nikt nie powiedział, że oddłużanie zadłużonych to proces krótki. To proces długi, wymagający sporo cierpliwości. Każdy dłużnik doskonale o tym wie.

Nie poddawajcie się! Oddłużanie zadłużonych czy firm ma sens. Dzięki temu możecie cieszyć się życiem i skupiać na swoich sprawach prywatnych. My zajmujemy się resztą.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy