Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi

Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi, czy w Warszawie to jedno i to samo? Czy taki sam efekt może wywołać zaciągnięcie pożyczki dla zadłużonych w różnych polskich miastach? Odpowiedzią na te pytania jest historia naszej klientki, której udzieliliśmy pomocy w wyjściu z pętli zadłużenia. Dzięki nam zyskała nową perspektywę finansową i odzyskała spokój ducha.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
4.273,63 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Jesteśmy liderem na polskim rynku w pomocy zadłużonym

Sposób rozwiązywania problemów z zadłużeniem nie różni się w zależności od miasta. Kiedy znajdujesz się w spirali zadłużenia, nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Węzeł finansowych trudności dosięgnie Cię tam, gdziekolwiek się znajdujesz.

Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi

Nasi doświadczeni prawnicy i eksperci od finansów są gotowi, by wyciągnąć Cię ze spirali zadłużenia i ułatwić Ci nowy start. Działamy w całej Polsce i nie ma dla nas znaczenia, gdzie mieszkasz. Jednym z naszych najbardziej spektakularnych przypadków sukcesu jest historia naszej klientki, której przyszłość wydawała się być skazana na ciągłe problemy z długami. Klientka znalazła się w sytuacji, w której nie widziała żadnej iskierki nadziei. Ciemność! Tunel ciemny i koniec. Zero światła i zero perspektyw. Była bardzo negatywnie nastawiona do otoczenia i rozdrażniona. Nie ma co się dziwić. Ludzie przestają panować nad sobą, kiedy z dnia na dzień mają coraz więcej problemów zamiast mniej.

Kiedy klientka odebrała nakaz zapłaty z Sądu Rejonowego musieliśmy działać. Pozwała ją firma Ultimo Portfolio Investment. Jest to firma, która zajmuje się skupem niespłaconych pożyczek w parabankach. Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi okazała się być pułapką, z której ciężko było się wydostać. Nasza klientka pochodziła z Łodzi ale od pewnego czasu zaczęła swoje życie w Poznaniu. W jej imieniu wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty do Sądu Rejonowego w Poznaniu.Po pewnym czasie okazało się, że Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości i nasza klientka mogła nareszcie zacząć się uśmiechać. Takie sytuacje lubimy najbardziej!

To zwycięstwo było nie tylko ogromnym sukcesem dla naszej Kancelarii Oddłużeniowej, ale przede wszystkim dla naszej klientki, która odzyskała spokój ducha i swobodę finansową. Nie musi już obawiać się o nic. Z naszą pomocą, wreszcie ma szansę na nowy start.

Każda pożyczka dla zadłużonych w Łodzi, czy w jakimkolwiek innym mieście to zło

Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi

Oczywiście, że tak. Ale dzięki naszej pomocy i doświadczeniu, nie musisz sobie z tym już dłużej radzić sam. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Łodzi, Warszawie czy jakimkolwiek innym polskim mieście, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa Ci pomóc. Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi, Poznaniu czy Warszawie - to absolutnie nie ma znaczenia. Każda pożyczka dla zadłużonych będzie pułapką.

Nie poddawaj się, tak jak nie poddała się nasza klientka. Wyciągniemy Cię z finansowego bagna i zapewnimy Ci nową perspektywę. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i daj nam szansę pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi to jedyny sposób na skuteczne zatracenie się w labiryncie długów! Nie dajcie się nabrać na tego typu rozwiązania! Jeśli jednak staliście się już ofiarami parabanków, to czekamy na Wasze telefony i e-maile. Czas działać! Wierzyciel nigdy nie śpi!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla zadłużonych w Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy