Pomoc bardzo zadłużonym firmom istnieje

Pomoc bardzo zadłużonym firmom, czy w ogóle istnieje? Odpowiedź jest prosta - tak istnieje i wcale nie trzeba jej szukać niewiadomo ile i gdzie. Wystarczy skontaktować się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
11.755,21 zł 
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Problem zadłużonych firm z roku na rok jest coraz większy

Zadłużenie firm jest częstym problemem, z którym wiele przedsiębiorstw musi się zmierzyć. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu firm. Jednym z renomowanych podmiotów w tej dziedzinie jest Kancelaria Oddłużeniowa. Odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego pomoc zadłużonym firmom znajdziesz właśnie w Kancelarii Oddłużeniowej.

Zadłużenie firm może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak utrata płynności finansowej czy nawet upadłość. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak Kancelaria Oddłużeniowa, która oferuje kompleksowe wsparcie dla zadłużonych firm.

Firma naszej klientki w tarapatach, ale nie poddaliśmy się i wygraliśmy kolejną sprawę

Pomoc bardzo zadłużonym firmom

Kancelaria Oddłużeniowa posiada szerokie doświadczenie w obszarze oddłużania firm. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i ekspertów finansowych, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego rozwiązania problemów zadłużonych firm. Dzięki temu, wiele firm, które skorzystały z pomocy naszej Kancelarii Oddłużeniowej, odzyskało stabilność finansową i uniknęło upadłości. Tak właśnie było w przypadku naszej klientki. Kiedy musiała bronić się skutecznie w Sądzie Rejonowym wybrała właśnie naszą kancelarię. Dzięki nam firma klientki dalej funkcjonuje, ponieważ Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wierzyciel nie miał z nami żadnych szans. Nawet nie składał apelacji do Sądu Okręgowego, czyli Sądu II Instancji.

Kancelaria Oddłużeniowa rozumie, że każda firma ma swoje unikalne potrzeby i sytuację finansową. Dlatego oferuje indywidualne podejście, dostosowane do konkretnych potrzeb i możliwości klienta. Kancelaria analizuje sytuację finansową firmy, identyfikuje najskuteczniejsze strategie oddłużania i pomaga w negocjacjach z wierzycielami lub jak wiadomo skutecznie broni w sądach. Dzięki temu, wiele firm odzyskało płynność finansową i mogło kontynuować swoją działalność.

Dodatkowo, Kancelaria Oddłużeniowa posiada umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji z wierzycielami. Nasz zespół reprezentuje interesy zadłużonych firm i dąży do osiągnięcia jak najkorzystniejszych warunków spłaty długów. Dzięki temu, wiele firm uzyskało korzystne porozumienia z wierzycielami, które umożliwiły im wyjście z zadłużenia.

Pomoc bardzo zadłużonym firmom znajdziesz w Kancelarii Oddłużeniowej

Pomoc bardzo zadłużonym firmom

Nasze doświadczenie, wiedza i indywidualne podejście sprawiają, że jest to najlepsze rozwiązanie dla firm borykających się z problemem zadłużenia. Skuteczne negocjacje i profesjonalne doradztwo pozwalają firmom odzyskać płynność finansową i uniknąć upadłości. Dlatego warto skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej, aby pomóc swojej firmie wyjść z trudnej sytuacji finansowej i odzyskać stabilność.

Profesjonalnie zajmujemy się oddłużaniem osób fizycznych oraz firm. Nieważne, czy masz długi bankowe czy długi z parabanków. Zajmiemy się wszystkim i zrobimy wszystko aby Twoja firma stanęła na nogi i uniknęła upadłości. Z nami możesz porozmawiać, wyżalić się i opowiedzieć swoją historię życia. Potrafimy słuchać i doradzać. Jedno jest pewne - nie poddajemy się. Jeśli nie poddajemy się my, Ty również nie możesz. Musisz dbać o dobro swoje i swojej firmy oraz rodziny. Długi dzisiaj są a jutro wcale być ich nie musi.

Pomoc zadłużonym firmom to właśnie nasza Kancelaria Oddłużeniowa. Głowa do góry! Razem pokonamy każdego wierzyciela.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc bardzo zadłużonym firmom

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy