Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami

Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami jest jak najbardziej możliwe i realne. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa od 20 lat zajmuje się profesjonalnym oraz co najważniejsze skutecznym oddłużaniem osób fizycznych oraz firm.

Powód: BDA Collection Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
2.705,92 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami

Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami

Kiedy zgłaszają się do nas klienci zawsze zadają pytanie, czy uda się ich oddłużyć i pomóc wygrać sprawę w sądzie? Oczywiście, że dla nas wszystko jest możliwe. Należy pamiętać, że każdy klient traktowany jest indywidualnie i oddłużanie u każdego z nich przebiega zupełnie inaczej.

Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami może przebiegać różnie. Wszystko zależy od klienta i jego sytuacji. Zgłosiła się do nas klientka, która potrzebowała oddłużania. Rzeczywiście dług długiem poganiał ale była to kobieta bardzo pewna tego, co chce i powiedziała, że interesuje ją tylko oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami.

Kiedy została pozwana przez wierzyciela BDA Collection musiała się bronić. Potrzebny był skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty, który odebrała z Sądu Rejonowego. Nie mieliśmy nawet cienia wątpliwości, że takie postępowanie sądowe wygramy. Znaleźliśmy sporo błędów. Sąd Rejonowy po wnikliwej analizie i zapoznaniu się z naszym sprzeciwem oddalił powództwo w całości. Klientka była wniebowzięta. Na koniec sama zresztą powiedziała, że innego rozwoju sytuacji nie wyobrażała sobie.

Reasumując, zadłużenie osób fizycznych może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak utrata płynności finansowej czy nawet egzekucja komornicza. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego, która oferuje kompleksowe wsparcie dla zadłużonych osób fizycznych oraz dla której oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami to misja, pasja i codzienność.

Oddłużanie osób fizycznych z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego

Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami

Profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście i skuteczne negocjacje to kluczowe elementy sukcesu naszej kancelarii. Przykłady wielu klientów, którzy dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego odzyskali stabilność finansową, potwierdzają skuteczność i zaufanie, jakim cieszy się nasza kancelaria. Dlatego warto skorzystać z naszych usług, aby zapomnieć o długach i odzyskać spokój finansowy.

Bierzcie przykład z naszych klientów i nie poddawajcie się. Oddłużanie może dla Was wygląda bardzo skomplikowanie ale w gruncie rzeczy całością zajmujemy się my. Klienci poza dostarczeniem dokumentów czy podpisami nie muszą za wiele robić. Każdy krok ustalamy razem z nimi i informujemy ich na bieżąco. Żaden klient nigdy nie został bez informacji.

Oddłużanie osób fizycznych to długi proces

Wymaga determinacji w dążeniu do założonego celu oraz sporo cierpliwości ale uwierzcie nam na słowo, że opłaca się. Chyba lepiej jest żyć bez długów i cieszyć się wolnością finansową niż wiecznie zamartwiać i zadawać sobie pytanie, czy starczy mi pieniędzy na życie i dla rodziny.

Pamiętajcie, że długi nie są wcale końcem świata. W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób ma długi i muszą z nimi żyć. Sporo ludzi kontaktuje się z nami i prosi o wsparcie. Wiemy doskonale, że to temat trudny dla każdego, kto nie ma do czynienia z prawem i oddłużaniem. Oddłużanie osób fizycznych dla nas to czysta przyjemność. Uwielbiamy uśmiechy na Waszych twarzach, kiedy postępowanie sądowe kończy się na naszą wspólną korzyść. Trzeba żyć i korzystać z życia!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie osób fizycznych poparte dowodami

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy