Nowa pożyczka z komornikiem nie istnieje

Nowa pożyczka z komornikiem? Nie ma takiego czegoś, jak nowa pożyczka z komornikiem. Żaden bank ani inna instytucja finansowa nie udzieli pożyczki osobie, która ma komornika. Nie warto zaprzątać sobie głowy pożyczką z komornikiem bo nie jest to w ogóle realne.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
7.819,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Zasądzono 3.910,42 zł, oddalenie w pozostałym zakresie

Nowa pożyczka z komornikiem nie istnieje

Bardzo dużo osób w obecnych czasach ma problemy finansowe. Niektórzy mają je na własne życzenie, inni z kolei wpadli w spiralę zadłużenia bo życie napisało im taką a nie inną historię. Problemy zdrowotne, czy rodzinne, nagłe wydatki albo brak pracy powodują, że ludzie zadłużają się coraz bardziej. Zadają sobie pytanie, jak mają żyć. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta.

Kiedy odebraliśmy wiadomość e-mail od jednej osoby wiedzieliśmy, że potrzebuje bardzo solidnego wsparcia. Skuteczna pomoc oraz ludzkie i empatyczne podejście pomaga dłużnikom złapać oddech. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa ma na swoim pokładzie niesamowitych ludzi, którzy rozumieją problemy i potrzeby klientów. Klient, który do nas napisał potrzebował skutecznej obrony procesowej. Prokura go pozwała i otrzymał sądowy nakaz zapłaty. W takich sytuacjach człowiek jest pod ścianą. Szuka szybko rozwiązania w postaci dodatkowej gotówki. Klient myślał, że istnieje coś takiego jak nowa pożyczka z komornikiem. Taka pożyczka nie istnieje i wyprowadziliśmy go z błędu. Zaoferowaliśmy pomoc w oddłużaniu.

Walka w Sądzie Rejonowym opłacała się naszemu klientowi

nowa pożyczka z komornikiem

Prokura kontra nasza kancelaria to bardzo ciekawa rozprawa sądowa. Sąd oddalił powództwo w części. Zasądził od pozwanego na rzecz powoda kwotę 3.910,42 zł. Taki rozwój sytuacji również klientowi odpowiadał. Powództwo oddalone w części również się opłaca. Klient nie musiał spłacać całości zadłużenia.

Uważamy, że lepiej walczyć o swoje pieniądze i podejmować odpowiednie kroki. Nie warto się poddawać. Wiadomo, że Sąd Rejonowy czy Okręgowy ma najwięcej do powiedzenia. My zachęcamy każdego, kto się chce oddłużać do skorzystania z usług naszej kancelarii. Jesteśmy bardzo skuteczni i profesjonalni. Wiemy, że długi powodują nerwicę i ludzie, którzy je mają bardzo często popadają w depresję i nie potrafią się cieszyć z życia. Dlatego jeszcze bardziej zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej Kancelarii Oddłużeniowej.

Ważne jest, aby być odpowiedzialnym finansowo i dokładnie rozważyć wszystkie opcje przed zaciągnięciem nowej pożyczki. Upewnij się, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę w terminie, aby uniknąć dalszych problemów finansowych. Jeśli z kolei nie jesteś w stanie poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, wołaj o pomoc! My na pewno wyciągniemy rękę i pomożemy. Nasza kancelaria to niezwykłe miejsce, które od samego początku skradło pewnie serce niejednego Klienta, swoją profesjonalnością, zaangażowaniem i troską.

Kancelaria to miejsce, w którym każdy klient oraz my jako pracownicy czujemy się dobrze

Nasze podejście do pracy jest niezwykle indywidualne i zawsze skupione na potrzebach klienta. Bez względu na to, czy potrzebują oni porady prawnej, reprezentacji w sądzie czy pomocy w załatwianiu formalności – nasza Kancelaria zawsze jest gotowa służyć pomocą.

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, dbając o ich interesy i bezpieczeństwo. Czy można na nas polegać w każdej sytuacji?

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nowa pożyczka z komornikiem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy