Skuteczny adwokat i skuteczna antywindykacja

Skuteczny adwokat i skuteczna antywindykacja to nasza mocna strona. Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
15.354,55 zł 
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 5,857,78 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

Skuteczny adwokat

Skuteczny adwokat

Współczesna gospodarka nie jest łatwa dla wielu osób. Wiele osób boryka się z problemem zadłużenia, które może wpływać negatywnie na ich życie i dobre samopoczucie. Dlatego tak ważne jest korzystanie z usług skutecznego adwokata oraz skutecznej antywindykacji, aby móc skutecznie radzić sobie z problemami związanymi z długami.

W Polsce istnieje wiele firm i kancelarii oferujących usługi z zakresu antywindykacji. Jednak nie wszystkie z nich są takie same, a nie wszystkie mają taką samą skuteczność. Dlatego ważne jest znalezienie najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z długami.

Skuteczny adwokat to taki, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami zadłużonymi. Musi być dobrze zorientowany w obowiązującym prawie, aby być w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Skuteczny adwokat nie tylko musi znać prawo, ale także musi posiadać umiejętności negocjacyjne, aby móc pertraktować z wierzycielami w imieniu swoich klientów. Jego zadaniem jest znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań, które pomogą zadłużonym osobom wyjść z trudnej sytuacji.

Skuteczna antywindykacja to kluczowy element w zwalczaniu problemów związanych z długami. Polega ona na podejmowaniu działań, które mają na celu ochronę interesów dłużników. Skuteczna antywindykacja to także umiejętność skutecznego radzenia sobie z wierzycielami, negocjowania zadłużeń oraz negocjowania korzystnych warunków spłaty długów. Dzięki skutecznej antywindykacji można znacznie zredukować zadłużenie i odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Bogate doświadczenie w dziedzinie oddłużania

Powinna ona być złożona z ekspertów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, aby skutecznie radzić sobie z różnymi problemami zadłużeniowymi. Pracownicy najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej powinni działać profesjonalnie i skrupulatnie, zawsze w najlepiej pojętym interesie swoich klientów. Tak właśnie działają nasi pracownicy, którzy bronili ostatnio klienta w Sądzie Rejonowym. Chodziło o sprawę z ramienia Profi Credit. Zadłużony klient nie za bardzo wiedział, jak poradzić sobie z wysokim zobowiązaniem. Zaprzestał spłacać pożyczkę a Profi Credit pozwał klienta. Okazało się, że Sąd Rejonowy umorzył postępowanie w części. Dla naszej kancelarii to sukces. Sąd Rejonowy zasądził od pozwanego na rzecz powoda odpowiednią kwotę wraz z odsetkami umownymi w wysokości dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie ale nie wyższymi niż odsetki maksymalne. Dzięki temu klient mógł wyjść na prostą. Nie musiał spłacać całego zadłużenia.

Skuteczność najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej można sprawdzić na podstawie opinii innych klientów. Pozytywne rekomendacje świadczą o wysokim poziomie usług i skuteczności działania. Dobrze jest również zapoznać się z liczbą i rodzajem spraw, w których Kancelaria Oddłużeniowa miała już do czynienia. Im większe doświadczenie z różnymi rodzajami długów, tym większa szansa na skuteczne oddłużenie.

W końcu, korzystanie z usług skutecznego adwokata i skutecznej antywindykacji jest kluczowe dla osób, które chcą zredukować zadłużenie i odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Jednak ważne jest również, aby być odpowiedzialnym i podejmować odpowiednie kroki w celu uniknięcia powstawania długów w przyszłości. Odpowiednie zarządzanie finansami oraz zachowanie umiaru w wydatkach mogą pomóc uniknąć splotu długów, który potem trzeba będzie rozwiązywać.

Podsumowując, skuteczny adwokat i skuteczna antywindykacja to nasza mocna strona. Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu. Jeśli masz problemy z długami, warto skorzystać z profesjonalnych usług, które pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązania. Pamiętaj, że oddłużenie jest możliwe i można odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny adwokat

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy