Dłużnicy z Warszawy też szukają u nas pomocy

Dłużnicy z Warszawy, czy dłużnicy w Łodzi. Nie ma znaczenia skąd jesteście. Dłużnicy z Warszawy są dobrze zaopiekowani przez Kancelarię Oddłużeniową. Wiemy, jak wyciągać ludzi z finansowego dołka.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu: 5.294,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dłużnicy z Warszawy

Dłużnicy z Warszawy

W obecnych czasach, wiele osób w stolicy Polski, a właściwie na całym świecie, boryka się z problemami finansowymi. Często zdarza się, że zaciągnięte kredyty, zobowiązania czy niezapłacone rachunki sprawiają, że trudno jest utrzymać się na powierzchni. Tymczasem niezwykle ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z faktu, że nie jesteście sami w tych trudnościach. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi to profesjonalna kancelaria, która jest gotowa pomóc Wam w wyjściu z finansowego dołka.

Dzięki działalności Kancelarii Oddłużeniowej, dłużnicy z Warszawy mają szansę na ponowny start. To miejsce, w którym macie możliwość spotkania ekspertów, którzy profesjonalnie podejdą do Waszej sytuacji finansowej. Pozwólcie, że opowiem Wam o niektórych usługach, które świadczy nasza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi.

Pierwszą i jedną z najważniejszych ofert, jaką przedstawia Kancelaria Oddłużeniowa, jest kompleksowe doradztwo w zakresie finansów. Eksperci naszej kancelarii starannie analizują Waszą sytuację, biorąc pod uwagę Wasze potrzeby i możliwości. Dzięki temu, możemy zaproponować indywidualne rozwiązania, które pomogą Wam wyjść na prostą.

Oczywiście, nie da się ukryć, że jednym z najbardziej potrzebnych i skutecznych narzędzi dla dłużników Warszawa jest obrona w sądach oraz negocjacje z wierzycielami. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że wiele osób nie jest w stanie regularnie spłacać swoich zobowiązań finansowych. Dlatego właśnie oferuje możliwość zmniejszenia obciążenia długów, poprzez negocjacje z wierzycielami. Dzięki temu, dzięki Kancelarii Oddłużeniowej, dłużnicy z Warszawy mają szansę na uregulowanie swoich długów w sposób przejrzysty i dostosowany do ich możliwości.

Nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi to jednak nie tylko pomoc w negocjacjach z wierzycielami oraz obrona procesowa w sądach. Nasza kancelaria pragnie również edukować dłużników Warszawa w zakresie zarządzania finansami. Wiedza na temat budowania budżetu domowego, zarządzania oszczędnościami czy właściwego korzystania z dostępnych instrumentów finansowych jest niezwykle cenna i długoterminowa. Dlatego też, Kancelaria Oddłużeniowa oferuje swoim klientom doradztwo również w tym zakresie.

Dłużnicy Warszawa nie muszą dłużej pozostawać bierni wobec swoich problemów finansowych. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest gotowa, aby im pomóc i wyciągnąć ze spirali zadłużenia. Unikajcie konsekwencji, które mogą pojawić się w przypadku niewłaściwego zarządzania finansami. Wierzcie w to, że jest pomoc i korzystajcie z niej!

Podsumowując, dłużnicy Warszawa mają możliwość znalezienia profesjonalnej i pomocnej ręki w Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi. Nasza kancelaria szanuje Wasze trudności finansowe i oferuje kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w procesie oddłużania. Nie pozostawiajcie swojego losu na pastwę przypadku - podejmijcie działania i korzystajcie z zapewnianej Wam pomocy.

Kancelaria Oddłużeniowa wygrywa bardzo dużo spraw sądowych

Dłużnicy z Warszawy

Zajmowaliśmy się ostatnio procesem oddłużania klientki z Warszawy. Bardzo długo szukała w internecie profesjonalnego wsparcia, aż wreszcie trafiła na naszą Kancelarię Oddłużeniową.

Klientka posiadała trochę chwilówek oraz kredyt bankowy. Tak się zapętliła, że nie była w stanie spłacać swoich zobowiązań. Pojawiły się w międzyczasie problemy zdrowotne. Wszyscy doskonale wiemy, że problemy zdrowotne potrafią wywrócić nasze życie do góry nogami i jeszcze dochodzą do tego problemy finansowe. Wtedy człowiek może zwariować.

Kiedy klientka poinformowała nas, że odebrała właśnie sądowy nakaz zapłaty nie mogliśmy dłużej czekać. Zapoznaliśmy się z nakazem i pozwem a następnie złożyliśmy w jej imieniu obszerny sprzeciw od nakazu zapłaty. Oczekiwaliśmy na wyrok. Niespodzianka! Klientka mogła odetchnąć z ulgą, ponieważ Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości.

Jak widać, dla naszej kancelarii nie ma znaczenia, gdzie mieszka dłużnik. Dłużnicy z Warszawy, Łodzi, czy Poznania mogą się z nami czuć bezpiecznie. Pomagamy każdemu, kto tylko potrzebuje pomocy w oddłużaniu. Szanujemy każdego. Podchodzimy do każdego indywidualnie, ponieważ każdy ma inne problemy i zupełnie inną sytuację finansową. Dla nas najważniejsze jest dobro klientów oraz ich spokój psychiczny.


Sprzedaż długów z parabanków: co to takiego?

Sprzedaż długów z parabanków to inaczej cesja wierzytelności. Jest to proces, w którym wierzyciel decyduje się na sprzedaż swojej wierzytelności innemu podmiotowi. Ta praktyka jest powszechna i powszechnie akceptowana na rynku finansowym.…

Unieważnienie umowy kredytu frankowego w Getin Bank

Kiedy kurs franka szwajcarskiego był korzystny, wiele osób zaciągało w tej walucie kredyt na zakup mieszkanie lub budowę domu. Istotnie także z takiego rozwiązania skorzystali także nasi Klienci. Z czasem, kiedy sytuacja…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dłużnicy z Warszawy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy