Pomoc zadłużonym spółkom

20 grudnia 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pomoc zadłużonym spółkom jest bardzo blisko. W dzisiejszych trudnych czasach wiele firm boryka się z problemem zadłużenia. Zadłużenie może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak utrata płynności finansowej, trudności w spłacie zobowiązań i nawet bankructwo. Jednak istnieje rozwiązanie dla tych firm - Kancelaria Oddłużeniowa. Dlaczego pomoc zadłużonym spółkom jest możliwa z Kancelarią Oddłużeniową? Przekonajcie się sami.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
7.819,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 3.910,42 zł, oddalono w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Kancelaria Oddłużeniowa oferuje profesjonalne oddłużanie, które może pomóc także firmom

Pomoc zadłużonym spółkom

Nasi doradcy finansowi i prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie oddłużania, prawa, zadłużeń, negocjacji z wierzycielami i opracowywaniu planów spłaty. Dzięki temu, możemy pomóc firmom w opracowaniu skutecznych strategii, które pozwolą na redukcję zadłużenia i przywrócenie stabilności finansowej. Firma, która nie ma stabilności finansowej może się zacząć zamykać. Tego raczej każdy właściciel chce uniknąć.

Przykładem korzyści, jakie mogą wyniknąć z pomocy Kancelarii Oddłużeniowej, jest sytuacja firmy naszego klienta. Firma ta była zadłużona na wysoką kwotę, co powodowało trudności w spłacie zobowiązań. Po skorzystaniu z usług Kancelarii Oddłużeniowej, firma klienta otrzymała profesjonalne doradztwo finansowe, które pomogło jej wyjść ze spirali zadłużenia. Kiedy sprawa trafiła do Sądu Rejonowego nasz klient wiedział, że nie może przespać tematu. Jeśli go prześpi to firmę może zamknąć. Wtedy dopiero by się załamał. W momencie otrzymania wyroku okazało się, że Sąd I Instancji oddalił powództwo w części. Oznaczało to, że pozwany musiał zwrócić pewną kwotę na rzecz powoda. W pozostałej części Sąd I Instancji powództwo oddalił. Dzięki temu, firma była w stanie stanąć na nogi. Spłacić 7.819,00 zł a zdecydowanie mniejszą część długu to jest spora różnica. Klient miał bardzo duże szanse na odzyskanie płynności finansowej.

Pomoc zadłużonym spółkom może zapobiec bankructwu firm

Bankructwo jest najgorszym scenariuszem dla zadłużonych firm, ponieważ prowadzi do likwidacji działalności i utraty miejsc pracy. Jednak dzięki wsparciu Kancelarii Oddłużeniowej, firmy mogą uniknąć tego tragicznego losu. Doradcy finansowi i prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej mogą pomóc w opracowaniu planu spłaty, który pozwoli na spłatę zobowiązań w sposób kontrolowany i zminimalizuje ryzyko bankructwa. Jesteśmy również bardzo skuteczni w obronach w sądach.

Podsumowując, pomoc zadłużonym spółkom jest możliwa z Kancelarią Oddłużeniową. Profesjonalne doradztwo finansowe, negocjacje z wierzycielami i opracowywanie planów spłat to tylko niektóre z korzyści, jakie mogą wyniknąć z takiego wsparcia. Dzięki Kancelarii Oddłużeniowej, firmy mogą zmniejszyć zadłużenie, odzyskać płynność finansową i uniknąć bank ructwa. Przykład firmy naszego klienta pokazuje, że pomoc Kancelarii Oddłużeniowej może przynieść pozytywne rezultaty i uratować przedsiębiorstwa przed upadkiem.

Pomoc zadłużonym spółkom

Pomoc zadłużonym spółkom

Wiele zależy od zaangażowania samej firmy i jej gotowości do podjęcia trudnych decyzji. Firmy muszą być gotowe na plany spłat, cięcia kosztów i wprowadzenie zmian w swojej strategii biznesowej. Kancelaria Oddłużeniowa może tylko doradzać i wspierać oraz bronić w sądach, ale ostateczna odpowiedzialność za sukces leży w rękach samej firmy i ich właścicieli.

Pomoc zadłużonym spółkom jest możliwa z Kancelarią Oddłużeniową, ale ważne jest również, aby firmy podejmowały odpowiedzialne decyzje finansowe i zarządzali swoimi zasobami w sposób efektywny. Wielu przedsiębiorców może czuć się zniechęconych i przytłoczonych przez swoje zadłużenie, ale ważne jest, aby nie poddawać się i szukać wsparcia, które może pomóc w wyjściu z trudnej sytuacji.

Kancelaria Oddłużeniowa jest cennym miejscem dla zadłużonych firm

Profesjonalne doradztwo, negocjacje z wierzycielami i opracowywanie planów restrukturyzacji to tylko niektóre z korzyści, jakie mogą wyniknąć z takiego wsparcia. Jednak sukces zależy również od zaangażowania i odpowiedzialności samej firmy. Warto podjąć działania i skorzystać z pomocy Kancelarii Oddłużeniowej, aby odzyskać stabilność finansową i uniknąć bankructwa.


Co to jest oddłużanie?

Co to jest oddłużanie? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób mających problemy finansowe i długi. Zacznijmy od tego, że oddłużanie to skomplikowany i długi proces. Zatem na pytanie co to jest…

Kancelaria oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Wygrana z Santander

Łukasz Białkowski jest założycielem jednej z największych kancelarii oddłużeniowych w Polsce. Bez wątpienia ma na swoim koncie dziesiątki tysięcy osób, którym pomógł wyjść z długów. Jedną z nich jest pozwany przez Santander…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc zadłużonym spółkom

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget