Profesjonalna pomoc dla zadłużonych: Kancelaria Oddłużeniowa

Profesjonalna pomoc dla zadłużonych oferowana przez naszą Kancelarię Oddłużeniową najcześciej kończy się dużymi sukcesami. Jesteśmy skuteczni oraz profesjonalni. Znamy się na oddłużaniu. Właśnie wygraliśmy kolejną sprawę prowadzoną przed sądem.

Powód: Kredyt Inkaso II Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny
Wartość przedmiotu sporu: 
13.467,32 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

To naprawdę ekscytujące! Nasza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest wiarygodną kancelarią, która pomaga ludziom w trudnej sytuacji finansowej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i znajomość przepisów dotyczących zadłużeń jest naszą mocną stroną. Przekonała się o tym jedna z naszych klientek, której sprawę prowadziliśmy. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wnieśliśmy w imieniu naszej klientki sprzeciw od nakazu zapłaty. Jak widać nasz sprzeciw był bardzo skuteczny.

Dla wielu zadłużenie jest jak ciężki kamień, który przygniata

Profesjonalna pomoc dla zadłużonych

To uczucie bezsilności i niepewności może być przytłaczające. Ale nie daj się zwyciężyć przez długi! Profesjonalna pomoc dla zadłużonych jest tutaj, w zasięgu Twojej ręki. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności w obszarze oddłużania. Dzięki temu możemy skutecznie zająć się Waszą sprawą i pomóc w negocjacjach z wierzycielami, czy to bankami, czy innymi instytucjami finansowymi, skutecznie bronić w sądach. Mamy szeroką gamę usług, ponieważ oddłużanie nie jest wąską dziedziną. Oczywiście, każda sprawa jest inna, ale niezależnie od Waszej sytuacji finansowej, zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Was. Może to być zawarcie ugody lub nawet ogłoszenie upadłości konsumenckiej - wszystko zależy od Waszych indywidualnych potrzeb i możliwości. Nasz zespół ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jesteśmy najlepszą Kancelarią Oddłużeniową w Polsce. Wygraliśmy wiele spraw w Sądach Rejonowych i Okręgowych, potwierdzając tym samym naszą skuteczność i profesjonalizm.

Profesjonalna pomoc dla zadłużonych w zasięgu ręki

Profesjonalna pomoc dla zadłużonych

Jeśli czujecie, że Wasze długi przytłaczają Was i nie wiecie, jak z nimi sobie poradzić, skontaktujcie się z nami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest tutaj, aby pomóc Wam odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Ważne jest, aby działać jak najszybciej. Im dłużej zwlekacie, tym trudniej będzie Wam się wydostać z sieci zadłużeń. Dlatego nie traćcie więcej czasu i skorzystajcie z naszej pomocy już dziś!

Profesjonalna pomoc dla zadłużonych oferowana przez Kancelarię Oddłużeniową z Łodzi to szansa na nowy początek. Nie musicie już więcej śnić o ucieczce przed wierzycielami, nie musicie się martwić każdym rachunkiem do zapłaty. Jest dla Was światło na końcu tunelu. Nie bójcie się zacząć odważnie kierować swoim życiem finansowym. Skontaktujcie się z nami, a z przyjemnością zapewnimy Wam niezbędną pomoc i wsparcie w trudnym procesie oddłużania. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest tu po to, aby pomóc Wam wyjść na prostą i zacząć od nowa.

Nigdy nie jest za późno na zmianę. Nie traćcie nadziei i nie dajcie się pokonać przez długi. Skontaktujcie się z nami i zobaczcie, że jesteśmy skutecznym i profesjonalnym partnerem w trudnej drodze do wolności od zadłużeń.

Pomoc dla ludzi zadłużonych to nasza codzienność, nasza misja i pasja oraz obowiązek

Nie zastanawiajcie się dłużej, tylko skorzystajcie z naszych usług. Jesteśmy godni zaufania i na oddłużaniu znamy się najlepiej.


Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową

Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową to to absolutnie żaden problem. Jeśli masz kłopoty z długami i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, to nasza właśnie kancelaria może być Twoim wybawieniem. Działamy…

Najlepsza pomoc prawna w oddłużaniu

Nie podlega dyskusji, że pozwana o zapłatę 6.058,11 zł przez Prokura, widziała, co zrobi, kiedy sąd doręczy jej nakaz zapłaty. Bez wątpienia interesowała ją najlepsza pomoc prawna w oddłużaniu. Dlatego, kiedy potrzebowała…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

profesjonalna pomoc dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy