Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową

Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową to to absolutnie żaden problem. Jeśli masz kłopoty z długami i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, to nasza właśnie kancelaria może być Twoim wybawieniem. Działamy od 20 lat i mamy ogromne doświadczenie w obszarze oddłużania. W tym artykule opowiemy Ci o tym, jak skutecznie oddłużyć długi dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
6.718,19 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową

oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową

Jednak Kancelaria Oddłużeniowa ma wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie poradzić sobie z tym problemem. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy doskonale znają przepisy dotyczące oddłużania i potrafią znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Jedną z najważniejszych zalet korzystania z usług Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi jest to, że oferujemy kompleksowe podejście do oddłużania. Zaczynamy od analizy Twojej sytuacji finansowej, aby zrozumieć, jakie masz długi i jakie są Twoje możliwości spłaty. Następnie opracowujemy indywidualny plan oddłużania, który uwzględnia Twoje potrzeby i możliwości. Dzięki temu masz pewność, że proces oddłużania będzie dostosowany do Twojej sytuacji i nie będziesz musiał się martwić o to, że nie będziesz w stanie go zrealizować.

Kancelaria Oddłużeniowa oferuje również profesjonalne wsparcie w negocjacjach z wierzycielami. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rozmów z wierzycielami i potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Dzięki temu masz większą szansę na skuteczne oddłużenie się i odzyskanie kontroli nad swoimi finansami. Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową to czysta przyjemność.

oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową

Jednym z najważniejszych aspektów oddłużania jest również edukacja finansowa. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje swoim klientom porady dotyczące zarządzania finansami. Dzięki temu możesz nauczyć się, jak unikać długów w przyszłości i jak efektywnie zarządzać swoimi finansami. To nie tylko pomoże Ci oddłużyć się, ale również zapobiegnie powstawaniu nowych długów w przyszłości.

Warto również wspomnieć o tym, że Kancelaria Oddłużeniowa działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Możesz być pewien, że współpraca z naszą kancelarią jest bezpieczna i legalna.

Mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, aby skutecznie poradzić sobie z Twoimi długami i pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Dlatego, jeśli masz kłopoty z długami, nie wahaj się skontaktować z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi bo warto.

Kancelaria Oddłużeniowa wygrywa kolejną sprawę przed sądem

Nasza klientka otrzymała sądowy nakaz zapłaty. Nie mieliśmy nawet cienia wątpliwości, że wygramy sprawę z Alektum Capital II AG. Naszym głównym zadaniem było wniesienie w imieniu klientki sprzeciwu od nakazu zapłaty do Sądu I Instancji oraz skuteczna obrona procesowa. Oczekiwaliśmy na wyrok, który dla nas nie był zaskoczeniem ale był sporym zaskoczeniem dla naszej klientki. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Zdziwienie naszej klientki było nie do opisania. Nie ma co się dziwić. Dla osób, które mają długi, dobre wiadomości są na wagę złota. Zatem, nie czekajcie aż długi zniszczą Wam życie i psychikę. Działajcie i się nie poddawajcie.


Pożyczka dla dłużników to długie problemy finansowe

Pożyczka dla dłużników to temat, który wywołuje wiele kontrowersji i wątpliwości. Z jednej strony może ona być niezwykle kusząca dla osób borykających się z problemami finansowymi i długami, z drugiej strony jednak,…

Doradca finansowy oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii

Ultimo Portfolio Investment nabywa na drodze cesji dług bankowy Pani Elżbiety. Chociaż wniesiony pozew opiewał na 20.434,00 zł samej pretensji głównej, kobieta nie uległa presji i nie poddała się. Oczywiście z pomocą…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy