Pętla pożyczek chwilówek nie musi trwać wiecznie

Pętla pożyczek chwilówek - to wyrażenie, które bez wątpienia budzi niepokój i lęk wśród wielu Polaków. Wielu z nas musiało zmierzyć się z pułapką szybkich pożyczek, które na początku wydają się być ratunkiem w trudnych chwilach, a potem stają się gilotyną zadłużenia. W przypadku naszej klientki, sytuacja była podobna. Miała sporo problemów finansowych, z którymi nie mogła sobie poradzić. Ale nie poddaliśmy się! Pętla pożyczek chwilówek jest do przecięcia. Kancelaria Oddłużeniowa przecina pętlę na szyi klientki wygrywając sprawę w Sądzie Rejonowym z Obligo. Nasz skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty powalił na kolana wierzyciela. Wygraliśmy sprawę.

Powód: Obligo AI Sp. z o.o. alternatywnej Spółki inwestycyjnej WBW
Wartość przedmiotu sporu: 
4.420,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pętla pożyczek chwilówek nie musi trwać wiecznie

Pętla pożyczek chwilówek

Naszym pierwszym krokiem było podjęcie działania wobec Obligo, jednego z głównych wierzycieli naszej klientki. Z pomocą naszego doświadczonego zespołu prawników, opracowaliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Nasz skuteczny sprzeciw oparty był na rzetelnym i dogłębnym przygotowaniu. Analizując umowę pożyczkową, znaleźliśmy szereg nieprawidłowości, które stanowiły podstawę naszych argumentów. Nie poddaliśmy się ani na chwilę, badając każdy szczegół, każdy paragraf. To zaangażowanie weszło w nasz kod genetyczny i sprawiło, że byliśmy gotowi walczyć do końca. Nasza strategia prawnicza była solidna i doskonale przemyślana. Wykorzystaliśmy wszelkie możliwości, jakie daje nam polskie prawo, aby udowodnić, że nasza  klientka została niesprawiedliwie potraktowana przez Obligo. Dzięki zaskakującemu obrotem sprawy, udowodniliśmy, że pętla pożyczek chwilówek nie jest nie do przecięcia! Pętla pożyczek chwilówek jest jak najbardziej do przecięcia.

W procesie sądowym odnieśliśmy spektakularne sukcesy. Zgrabnie przedstawiliśmy nasze argumenty, wykazując wszelkie nieprawidłowości i niejasności w umowie pożyczkowej. Wykorzystaliśmy każdą lukę, aby udowodnić, że Obligo nie ma racji. Nasz sprzeciw powalił wierzyciela na kolana.

Pozwana mogła odetchnąć z ulgą

Pętla pożyczek chwilówek

Wygraliśmy sprawę przeciwko Obligo! Pętla pożyczek chwilówek została ostatecznie przecięta. Nasza klientka nie tylko uniknęła niezasłużonego zadłużenia, ale także odzyskała spokój i stabilność finansową. Ten spektakularny sukces sprawił, że staliśmy się wzorem i nadzieją dla wielu osób, które borykają się z podobnymi problemami. Nasza kancelaria została doceniona jako kancelaria, która nie tylko walczy o prawa swoich klientów, ale także zmienia społeczne spojrzenie na pętlę chwilówek. Uwierzcie nam, że pętlę chwilówek można przerwać. Wystarczy chcieć.

Pomimo że sytuacja naszej klientki wydawała się bez wyjścia, my nie poddaliśmy się. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę, doświadczenie i determinację, aby przełamać pętlę chwilówek i udowodnić, że można wygrać z potężnymi instytucjami finansowymi. Ta wygrana była nie tylko sukcesem naszej kancelarii, ale także ogromnym zwycięstwem dla naszej klientki. Pokazaliśmy, że niezależnie od siły wierzyciela, można obronić swoje prawa. Nasza praca sprawiła, że pętla pożyczek chwilówek przestała być tak groźna. Innym osobom, które borykają się z podobnym problemem, daliśmy nadzieję, że jest wyjście. Pętla pożyczek chwilówek jest do przecięcia!

Wierzymy, że każda sytuacja ma rozwiązanie

Nasza praca nie polega tylko na udzielaniu prawnego wsparcia, ale także na zmienianiu społeczeństwa i walce z niesprawiedliwością. Jesteśmy głosem dla wszystkich, którzy doświadczają problemów finansowych, którzy czują się uwięzieni w pętli chwilówek.

Wniosek jest prosty: nie poddawaj się. Gdy czujesz, że pętla pożyczek jest zbyt mocna, zgłoś się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Razem przecięcie tej pętli jest możliwe. Udało się to naszej klientce, więc jesteśmy pewni, że możemy pomóc także Tobie. Niech każda osoba z problemami finansowymi wie, że istnieje ktoś, kto będzie walczył o jej prawa i dobro. Pętla pożyczek chwilówek jest do przecięcia!


Profesjonalna pomoc dla zadłużonych: Kancelaria Oddłużeniowa

Profesjonalna pomoc dla zadłużonych oferowana przez naszą Kancelarię Oddłużeniową najcześciej kończy się dużymi sukcesami. Jesteśmy skuteczni oraz profesjonalni. Znamy się na oddłużaniu. Właśnie wygraliśmy kolejną sprawę prowadzoną przed sądem. Powód: Kredyt Inkaso II…

Skuteczne oddłużanie osób prywatnych

Cieszymy się, kiedy widzimy jak nasi Klienci wychodzą z długów. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie osób prywatnych jest tym, co robimy najlepiej. Oczywiście pozwana przez Innovatio Risk Solutions, też zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pętla pożyczek chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy