Pożyczki dla zadłużonych osób to mit

Pożyczki dla zadłużonych osób to tylko i wyłącznie hasło marketingowe mające na celu zwabienie ludzi do podpisania umów z parabankami. Żadna poważna instytucja finansowa nie udzieli nikomu pożyczki dla zadłużonych osób. Zdolność kredytowa to podstawa do tego aby w ogóle uzyskać nawet minimalny kredyt. Parabanki działają na zupełnie innych zasadach, ponieważ ich celem jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy właśnie na niewiedzy osób zadłużonych.

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
6.569,26 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczki dla zadłużonych osób

Pożyczki dla zadłużonych osób

W ostatnich latach można zaobserwować eksplozję ofert pożyczek bez zdolności kredytowej. Przyciągają one uwagę wielu osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Szukając wyjścia z tarapatów, często natrafiamy na reklamy oferujące szybkie pożyczki dla zadłużonych osób. Czy jednak są one rzeczywiście takie korzystne, jak się wydaje? Nasza odpowiedź brzmi: nie, nie są! Przede wszystkim należy zrozumieć, że zdolność kredytowa jest niezbędnym elementem w procesie otrzymania pożyczki lub kredytu. Banki i inne instytucje finansowe oceniają naszą zdolność kredytową na podstawie naszych zarobków, historii kredytowej oraz innych czynników. Bez pozytywnej zdolności kredytowej możemy mieć ogromne trudności w uzyskaniu nawet minimalnego kredytu. Pożyczki dla zadłużonych osób to tylko i wyłącznie mit.

Parabanki natomiast działają na zupełnie innych zasadach. Nie mają one obowiązku przestrzegania tych samych rygorów co banki, co sprawia, że mogą łatwiej udzielać pożyczek. W zamian jednak nałożone są na nich wysokie odsetki i opłaty, które często okazują się ogromnym obciążeniem finansowym dla klienta.

Pożyczki dla zadłużonych osób oferowane przez parabanki stanowią zagrożenie

Często reklamowane są jako łatwe do zdobycia i szybkie, co może wydawać się kuszące. Niestety, możemy znaleźć się w jeszcze większych tarapatach niż przedtem. Wysokie odsetki oraz ukryte opłaty mogą sprawić, że spłata pożyczki stanie się niemożliwa, a nasza sytuacja finansowa jeszcze bardziej skomplikowana.

Warto więc zachować zdrowy rozsądek i ostrożność, zanim zdecydujemy się na skorzystanie z pożyczki dla zadłużonych osób. Rzeczywistość jest taka, że żadna poważna instytucja finansowa nie udzieli nam pożyczki bez sprawdzenia naszej zdolności kredytowej. Jest to jedynie chwyt marketingowy, mający na celu przyciągnięcie klientów do parabanków.

Istnieją sposoby na wyjście z tarapatów finansowych

Pożyczki dla zadłużonych osób

Działamy i oddłużamy ludzi, którzy tego potrzebują. Dzięki temu macie szansę na uwolnienie się od długów. Dzięki nam jesteś w stanie odzyskać swoją wolność finansową i cieszyć się życiem. Przykładem takiej sytuacji jest wygrana Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi w sprawie z Profi Center. Niewiedza i nieuczciwe praktyki wierzyciela spowodowały, że klientka znalazła się w poważnych tarapatach finansowych. Dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej, klientka uwolniła się od długów i odzyskała kontrolę nad swoim życiem. To pokazuje, że istnieją inne sposoby na rozwiązanie problemów finansowych. Warto skonsultować się z profesjonalistami, którzy pomogą nam znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji. Należy być czujnym i nie dawać się zwieść pochlebnym obietnicom parabanków.

Podsumowując, pożyczki dla zadłużonych osób to jedynie chwyt marketingowy mający na celu zwabienie klientów do parabanków. Poważne instytucje finansowe nie udzielają pożyczek bez sprawdzenia zdolności kredytowej. Warto zachować ostrożność i skorzystać z pomocy profesjonalnej Kancelarii Oddłużeniowej, które pomogą nam znaleźć najlepsze rozwiązanie naszych finansowych tarapatów. Nie dajmy się zwieść obietnicom łatwych wyjść z długów. Zaufajmy profesjonalistom i odzyskajmy kontrolę nad naszymi finansami.


Pętla pożyczek chwilówek nie musi trwać wiecznie

Pętla pożyczek chwilówek – to wyrażenie, które bez wątpienia budzi niepokój i lęk wśród wielu Polaków. Wielu z nas musiało zmierzyć się z pułapką szybkich pożyczek, które na początku wydają się być…

Po co kredyt na oddłużenie?

Osoby, które wpadły w długi, same szukają rozwiązań, aby uporać się z tym problemem. Przede wszystkim popełniają jeden podstawowy błąd, który powoduje efekt domina. Zatem, po co kredyt na oddłużenie, czy jakaś…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczki bez zdolności kredytowej