Mądry plan oddłużania jest w Twoim zasięgu

Mądry plan oddłużania z Kancelarią Oddłużeniową działa! To niesamowita wiadomość dla wszystkich tych, którzy zmagają się z długami i nie wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Przekonała się o tym jedna z naszych klientek, która była w trudnej sytuacji finansowej. Dzięki naszym skutecznym działaniom, mądry plan oddłużania przyniósł zamierzony efekt - wygraliśmy sprawę w Sądzie Rejonowym, który oddalił powództwo w całości. To ogromny sukces! Choć kiedyś wydawało się to niemożliwe, nasza klientka wreszcie może cieszyć się życiem i korzystać z niego na maksa. Długotrwałe zadłużenie i walka z wierzycielami nie tylko nękają psychicznie, ale i finansowo. Było to ogromne obciążenie dla naszej klientki, która nie widziała wyjścia z tej sytuacji. Jednak nasz mądry plan oddłużania stał się dla niej deską ratunku. Wieloletnie doświadczenie naszej Kancelarii w dziedzinie oddłużania pozwala nam pomagać setkom osób, które znalazły się w podobnej sytuacji.

Powód: Skyline Associates Inc. z/s w Mission Viejo (USA)
Wartość przedmiotu sporu: 11.612,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mądry plan oddłużania, uwzględnia indywidualną sytuację klienta

Mądry plan oddłużania

To nie jest powszechna recepta, tylko starannie przygotowane rozwiązanie, dostosowane do potrzeb każdej osoby. Nasz mądry plan oddłużania składa się z kilku kroków. W pierwszej kolejności analizujemy sytuację finansową klienta i dokładnie zbieramy wszystkie informacje dotyczące jego zadłużenia. Następnie, w oparciu o te dane, przygotowujemy spersonalizowany i mądry plan oddłużania, który obejmuje negocjacje z wierzycielami w celu zawarcia ugody lub bronimy w sądach. Dodatkowo ale to już ostateczność możemy również zająć się upadłością konsumencką. Niemniej jednak ten ostatni punkt nie jest dla każdego. Upadłość konsumencka to już ostateczność.

W przypadku naszej klientki, szczególnie trudnym etapem było przeprowadzenie procesu sądowego przeciwko wierzycielowi, który tak samo, jak my walczył o swoje pieniądze. Jednak nasza Kancelaria odważnie stanęła na straży praw naszej klientki i wykorzystała wszystkie dostępne środki prawne, aby obronić ją przed niesprawiedliwością. I udało się! Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Teraz nasza klientka może odetchnąć z ulgą. Jej długa walka z długami dobiegła końca, a na horyzoncie rysuje się jasna przyszłość. Korzystając z planu oddłużania, który opracowaliśmy, będzie mogła stopniowo stawać na nogi. Zawsze tłumaczymy, że długi to nie jest koniec świata i z nimi można żyć. Mądry plan oddłużania z Kancelarią Oddłużeniową to nie tylko przyszłość naszej klientki, ale i wielu innych osób. Nasza skuteczność w walce z długami pozwala nam wierzyć, że każdy, kto się do nas zwróci, odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie, które jest wolne od długów.

Jeśli chcesz uwolnić się od długów i cieszyć się życiem skontaktuj się z nami już dziś

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa na przyjęcie nowych klientów i opracowanie spersonalizowanego planu oddłużania, który pomoże Ci zacząć od nowa. Nie trać czasu i energii na walkę z długami samemu. Zaufaj profesjonalistom i daj sobie szansę na nowy początek. Mądry plan oddłużania z Kancelarią Oddłużeniową działa – przekonaj się o tym sam!

Oddłużanie to nasza codzienność. Mądry plan oddłużania to podstawa do oddłużenia osoby, która tego potrzebuje. Pamiętajcie, że długi to nie jest koniec świata i trzeba z nimi walczyć. Nie wolno się poddawać. To są Wasze pieniądze i Wasze życie. Trzeba podjąć odpowiednie kroki aby nie zwariować w przyszłości. Długi potrafią namieszać w głowie i doprowadzić do ciężkiego stanu. Nie dajcie się! Głowa do góry! Razem z naszą Kancelarią Oddłużeniową pokonasz wszystkie problemy.


Pożyczki dla zadłużonych osób to mit

Pożyczki dla zadłużonych osób to tylko i wyłącznie hasło marketingowe mające na celu zwabienie ludzi do podpisania umów z parabankami. Żadna poważna instytucja finansowa nie udzieli nikomu pożyczki dla zadłużonych osób. Zdolność…

Efektywne oddłużanie z kredytów

Dług bankowy Pani Otylii został sprzedany do BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. Oczywiście spółka, która ma swoją siedzibę w Dublinie, wniosła do sądu pozew o zapłatę 24.118,24 zł. W związku z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądry plan oddłużania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy