Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna

Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens. Klientka została wyciągnięta z kłopotów finansowych. W dzisiejszych czasach, wiele osób boryka się z problemami finansowymi i długami. Ciężar zadłużenia może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak utrata majątku, problemy zdrowotne czy napięcie psychiczne. Dlatego też tak ważne jest skuteczne i profesjonalne oddłużanie, które może pomóc podmiotom wychodzić na prostą i zacząć na nowo.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
4.435,00 zł
Zadanie: 
Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna tylko z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi

Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna

Nasz zespół doświadczonych prawników i doradców finansowych jest gotowy, by pomóc klientom w każdym aspekcie procesu oddłużania. Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna to nie tylko eliminacja długów, ale również znalezienie rozwiązań, które pozwolą zapobiec ich powrotowi. Ważne jest nie tylko spłacanie aktualnie istniejących zobowiązań, ale również zarządzanie finansami w przyszłości, aby uniknąć nowych długów. Nasza kancelaria pracuje z klientami, aby zrozumieć ich indywidualne potrzeby i oferować najlepsze rozwiązania. Pierwszym krokiem w procesie skutecznego oddłużania jest analiza klientki i jej sytuacji finansowej. Nasi specjaliści starannie przyglądają się wszystkim aspektom finansowym klientki, oceniając jej zdolność płatniczą, zobowiązania oraz aktywa. Na podstawie tych informacji opracowujemy spersonalizowany plan oddłużania, który uwzględnia indywidualne uwarunkowania klientki. Mieliśmy do czynienia ostatnio z klientką, która nieświadomie wpadła w spiralę zadłużenia. Kiedy otrzymała sądowy nakaz zapłaty była załamana i nie wiedziała, co zrobić aby wybrnąć z tej cięzkiej sytuacji. Skontaktowała się z nami. Wiedzieliśmy, że musimy w jej imieniu złożyć skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Mieliśmy na to 14 dni. Nie jest to ani długi termin, ani krótki ale wymaga od nas maksymalnego zaangażowania. Po wniesieniu sprzeciwu oczekiwaliśmy na wyrok Sądu Rejonowego. Po pewnym czasie okazało się, że Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Klientka popłakała się ze szczęścia.

Przy oddłużaniu pomoc prawna jest niezbędna na każdym etapie procesu. Prawo dotyczące długów jest skomplikowane i wymaga wiedzy specjalistycznej, aby osiągnąć maksymalne korzyści dla każdego dłużnika. Nasza kancelaria posiada doświadczenie i wiedzę prawniczą potrzebną do efektywnego oddłużania. Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna tylko z nami przyniesie oczekiwane rezultaty.

Bezpieczeństwo i poufność naszych klientów są dla nas najważniejsze. Mając świadomość wrażliwej natury informacji finansowych klientów, zapewniamy im pełną poufność. Nasze procedury są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami etyki, aby zapewnić wszystkim najwyższy poziom ochrony.

Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna są możliwe

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa ma 20 letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom zadłużonym w wyjściu z długów i zapewnianiu im stabilności finansowej. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by przyjąć nowe wyzwania i pomóc wszystkim w osiągnięciu ich celów.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz skutecznej pomocy, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi. Razem możemy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci wypełnić swoje zobowiązania i zacząć na nowo. Uwierz, że długi można pokonać. Wystarczy zdecydować się na skuteczne oddłużanie. Dla naszej kancelarii nie ma rzeczy niemożliwych. Podchodzimy do każdego indywidualnie, ponieważ każdy dłużnik ma zupełnie inną sytuację finansową oraz inne potrzeby. Wiemy, że najlepsze oddłużanie i pomoc prawna ma sens, jeśli klienci się decydują na oddłużanie. My wychodzimy z pomocą ale ostateczna decyzja o oddłużaniu należy do osób, które tego potrzebują. Nikogo do niczego nie zmuszamy. Podejmij wreszcie decyzję i zacznij cieszyć się swoim życiem oraz swoją wolnością.


Oddłużanie długów z Kancelarią przynosi najlepsze efekty

Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową przynosi najlepsze wyniki i warto zaufać specjalistom. Wyciągamy klientkę z kłopotów finansowych. Wnosimy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w Sądzie Rejonowym. Wygrywamy sprawę. Sąd Rejonowy oddalił powództwo…

Masz prawomocny nakaz zapłaty? Odezwij się!

Na szczęście w prezentowanej dzisiaj sprawie, nakaz zapłaty nie uzyskał prawomocności. Oczywiście to pozwany o zapłatę przez Ententa Collection poczynił odpowiednie kroki, aby wydany przez sąd nakaz nie uzyskał prawomocności. Bez wątpienia…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy