Oddłużanie długów z Kancelarią przynosi najlepsze efekty

Oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową przynosi najlepsze wyniki i warto zaufać specjalistom. Wyciągamy klientkę z kłopotów finansowych. Wnosimy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w Sądzie Rejonowym. Wygrywamy sprawę. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Taki wyrok to marzenie każdego dłużnika. Te marzenia pomagamy spełnić.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu: 4.891,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie długów z Kancelarią to proces, który pozwala osobom zadłużonym na znalezienie wyjścia

Problemy z długami mogą dotknąć każdego z nas i często wiążą się z dużym stresem oraz ciężką walką o odzyskanie kontroli nad naszymi finansami. Jednakże, istnieje sposób, aby skutecznie rozwiązać te problemy i wyjść z nich obronną ręką. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług doświadczonej Kancelarii Oddłużeniowej, która pomoże Ci znaleźć drogę do wolności finansowej.

Kancelaria Oddłużeniowa to zespół specjalistów, którzy posiadają nie tylko szeroką wiedzę na temat prawa finansowego i systemu zadłużeń. Posiadają również wiele lat praktycznego doświadczenia w pomocy osobom zadłużonym. Każdy przypadek jest dla nas unikalny i staramy się indywidualnie podejść do potrzeb naszych klientów oraz znaleźć najlepsze rozwiązanie, które zapewni im uwolnienie się od długów.

Jednym z kluczowych aspektów naszej działalności jest wnoszenie skutecznego sprzeciwu od nakazu

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej, jesteśmy w stanie skutecznie bronić interesów naszych dłużników i zapewnić swoje wsparcie w toku postępowania sądowego. Nasz cel to zawsze wygrane sprawy oraz oddalenie powództwa w całości, aby nasi dłużnicy mieli szansę na nowy start, wolny od długów. Wiemy, jak wiele wysiłku i determinacji możemy wnieść, aby pomóc naszym klientom osiągnąć sukces. Przy każdej sprawie, dokładnie analizujemy dokumentację oraz indywidualną sytuację każdej osoby, aby znaleźć mocne argumenty przeciwko wierzycielowi i skutecznie bronić interesy. Działamy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem oraz etycznymi standardami, aby zapewnić naszym klientom rzetelną oraz skuteczną pomoc prawną.

Warto więc powierzyć swoją sprawę specjalistom, którzy zdobyli nie tylko praktyczne doświadczenie, ale również posiadają odpowiednie wykształcenie i znajomość aktualnego stanu prawnego. Z nami, możesz być pewien, że Twoja sprawa będzie prowadzona z należytą starannością i profesjonalizmem.

Czy masz pomysł na swoje długi? My mamy!

Oddłużanie długów z Kancelarią

Dzięki naszemu zaangażowaniu i skuteczności, wiele osób znalazło już drogę wyjścia z kłopotów finansowych i odzyskało pełną kontrolę nad swoimi finansami. Nie czekaj, zacznij działać już dziś! Skontaktuj się z nami i daj nam szansę pomóc Ci w wygranej walce z długami. Oddłużanie długów z Kancelarią jest możliwe, a my to udowodnimy.

Nie możecie się poddawać. Nasza klientka się nie poddała i sprawa została wygrana. Wiedziała, że oddała swoje sprawy w najlepsze ręce. Walka z długami może być długa ale z pewnością nie jest monotonna. Od wszystkich naszych klientów wymagamy cierpliwości oraz determinacji w dążeniu do ustalonego celu. Z nami z pewnością będzie to możliwe i nie ma nawet złudzeń.

Oddłużanie długów z Kancelarią to nasza misja, pasja i codzienne zaangażowanie. Przekonała się o tym zresztą niejedna osoba. Oddłużamy 20 lat i uwielbiamy to, co robimy. Nasi specjaliści to bardzo wykwalifikowani prawnicy. Nie dają za wygraną. Jeśli zatem chcecie czuć się wolni, jak ptaki to walczcie o swoje pieniądze. Z naszą Kancelarią Oddłużeniową osiągniecie swój cel. Jesteśmy od tego aby Wam pomóc. Wystarczy się z nami skontaktować aby uniknąć dalszych, zupełnie niepotrzebnych problemów finansowych.


Kredyt na oddłużenie komornika to mit

Kredyt na oddłużenie komornika to mit. Nie da się ukryć, że przez taki wynalazek można pogrążyć się bardziej niż nam mogłoby się to wydawać. Kancelaria Oddłużeniowa odradza zaciąganie tego typu kredytu. Kredyt…

Mity dotyczące płatności ratalnych

Mity dotyczące płatności ratalnych, spowodowały także dodatkowe zadłużenie u Pani Weroniki. Z pewnością, gdyby kobieta nie wierzyła w to, że spłata pożyczki rozłożona w czasie jej pomoże, nie zaciągnęłaby kolejnego finansowania. Oczywiście…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów z Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy