Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią Oddłużeniową

Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią ma w ogóle sens? Jeśli tylko tego chcecie, to ma. W dzisiejszym społeczeństwie wiele osób boryka się z poważnymi problemami finansowymi, które często prowadzą do zadłużenia. Wielu ludzi traci nad tym wszystkim kontrolę i czuje się zdesperowane z powodu braku perspektyw na wyjście z tej sytuacji. Jednak istnieje wyjście i proces oddłużania z zaufaną Kancelarią może być początkiem drogi do finansowej wolności.

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.910,42 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią

Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią

Wie o tym świetnie nasza klientka. Popadła w zadłużenie i trochę straciła nad tym wszystkim panowanie, ale nasza Kancelaria Oddłużeniowa wyciągnęła ją z problemu finansowego. Kiedy otrzymała sądowy nakaz zapłaty, zaczęliśmy działać i wnieśliśmy sprzeciw od tego nakazu. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości.

Nasza klientka, której historia jest doskonałym przykładem, również znalazła się w sytuacji, jak to sama określiła bez wyjścia. Była mocno zadłużona i miała problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. Jednak kiedy przejęliśmy sprawę, wszystko się zmieniło. Nasz zespół ekspertów postanowił działać i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klientki.

Kluczowym momentem w tym procesie było otrzymanie sądowego nakazu zapłaty. To był poważny cios dla naszej klientki, ale nie załamaliśmy się. Wnieśliśmy sprzeciw od tego nakazu i przystąpiliśmy do obrony naszej klientki. Działaliśmy z pełnym zaangażowaniem, starając się udowodnić, że nasza klientka nie jest winna całej sytuacji. Po długich negocjacjach i przedstawieniu rzetelnych argumentów, Sąd Rejonowy zdecydował oddalić powództwo w całości. To był dla nas ogromny sukces i ogromna ulga dla naszej klientki. Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią przebiegł pomyślnie, a nasza klientka mogła odetchnąć z ulgą.

Pomagamy oddłużając Polaków

Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią

To również rozmowy i negocjacje z wierzycielami, znalezienie najlepszego planu spłaty zobowiązań oraz znalezienie rozwiązań, które pozwolą na uregulowanie długów w sposób możliwie najkorzystniejszy dla klienta. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w tym obszarze i zapewnia kompleksową pomoc w każdym etapie procesu oddłużania.

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek usług finansowych oferuje wiele rozwiązań, ważne jest znalezienie odpowiedniego partnera, który pomoże w procesie oddłużania. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa ma 20 letnie doświadczenie i zespół ekspertów, którzy doskonale znają się na przepisach prawnych dotyczących zadłużenia oraz mogą pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdej zadłużonej osoby.

Nasza klientka jest doskonałym przykładem tego, że proces oddłużania z zaufaną Kancelarią może być początkiem drogi do finansowej wolności. Dzięki naszemu wsparciu i profesjonalizmowi, udało jej się wyjść z długów i zacząć na nowo budować swoją finansową przyszłość.

Nie czekaj, jak wierzyciele wezmą sprawy w swoje ręce

Jeśli również masz problemy finansowe i czujesz, że tracisz kontrolę nad swoją sytuacją, nie czekaj. Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową i pozwól nam pomóc Ci w odzyskaniu finansowej wolności. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by wesprzeć Cię na każdym etapie procesu oddłużania. Nie zwlekaj, działaj już dziś i zacznij budować swoją lepszą finansową przyszłość.

Jak widać, proces oddłużania z zaufaną Kancelarią ma sens z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi. Czy chcecie być szczęśliwi i zapomnieć o długach? Czy uważacie, że zasługujecie na sprawiedliwość? Jeśli na każde pytanie odpowiedzieliście sobie "tak", to znaczy, że nie macie na co czekać. Skontaktujcie się z nami najszybciej, jak to jest możliwe. Nie warto czekać i zadręczać się. To z pewnością nie pomoże Wam i proces oddłużania z zaufaną Kancelarią przepadnie. Tylko po co ma przepaść?


Szybkie pożyczki w parabankach to szybka droga do pętli zadłużenia

Szybkie pożyczki w parabankach to bardzo szybka droga do spirali zadłużenia. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na korzystanie z takiej formy finansowania, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, jakie może…

Zwrot składek ubezpieczeniowych. 5 tysięcy złotych wraca do Klienta

Pan Tomasz przyszedł do nas z problemem spłaty kredytu. Nasi specjaliści dokonali wnikliwej analizy dokumentów, która zaowocowała zwrotem składki ubezpieczeniowej w wysokości ponad 5 tysięcy złotych. W ten sposób prawie 9 rat…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy