Pożyczka bez zdolności przez internet to żart

Pożyczka bez zdolności przez internet to żart. Absolutnie nie decydujcie się na takie rozwiązanie swoich problemów. Inaczej będzie gorzej. Pożyczka bez zdolności przez internet to tylko hasło marketingowe. Wie doskonale o tym nasz klient, któremu pożyczka bez zdolności kredytowej przez internet prawie zrujnowała życie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomogła mu wyjść z zadłużenia. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości po wniesieniu przez nas skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty o czym świadczy poniższy wyrok.

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno Finansowa S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.269,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 5.269,74 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

W dzisiejszych czasach wiele osób spotyka się z trudnościami finansowymi. Często szukają oni ratunku w różnych rozwiązaniach, które wydają się atrakcyjne na pierwszy rzut oka. Jednym z takich rozwiązań jest pożyczka bez zdolności przez internet. Niestety, okazuje się, że jest to pułapka powodująca jeszcze większe problemy.

Pożyczka bez zdolności przez internet to tylko puste obietnice

Osoby, które są w trudnej sytuacji finansowej, często w desperacji sięgają po taką formę pożyczki, licząc na szybką i łatwą gotówkę. Niestety, zazwyczaj kończy się to źle, tak jak w przypadku naszego klienta. Nasz klient, skorzystał z pożyczki bez zdolności kredytowej przez internet. W momencie podpisania umowy nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą się wiązać z taką pożyczką. Klient był w trudnej sytuacji finansowej i potrzebował szybkiej gotówki na spłatę zaległych długów. Wierzył, że pożyczka bez zdolności przez internet będzie dla niego wybawieniem.

Niestety, okazało się zupełnie inaczej. Nasz klient nie zdawał sobie sprawy z wysokości odsetek, jakie musiał spłacać. Okazało się, że wskaźniki były dużo wyższe niż w przypadku zwykłych pożyczek. Codziennie rósł dług naszego klienta, którego nie był w stanie spłacić. Sytuacja stała się beznadziejna.

Na szczęście klient trafił do naszej Kancelarii Oddłużeniowej

pożyczka bez zdolności przez internet

Nasi specjaliści, którzy znają się na prawie, pomogli wyjść naszemu klientowi z zadłużenia profesjonalnie i skutecznie. Wniósł skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Dzięki temu, nasz klient mógł zacząć od nowa swoje życie i cieszyć się z niego. Wiemy, że tak profesjonalne oddłużanie, jakie oferuje nasza kancelaria ma sens. Większość spraw w sądach wygrywamy.

Jeśli znajdujecie się w trudnej sytuacji finansowej, zastanówcie się dwa razy przed skorzystaniem z pożyczki bez zdolności kredytowej przez internet. Istnieją inne, bardziej bezpieczne sposoby na rozwiązanie Waszych problemów finansowych. Warto skonsultować się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

To tylko hasło marketingowe mające na celu przyciągnąć uwagę desperackich osób. Należy pamiętać, że kryje się za tym sporo ukrytych kosztów, wysokie odsetki i ryzyko niekontrolowanego zadłużenia.

Wnioskiem z tego wszystkiego jest fakt, że tego typu pożyczka bez zdolności to tylko iluzja korzyści. Może prowadzić do jeszcze większych problemów, które zrujnują Wasze życie. Decyzja o skorzystaniu z takiej formy pożyczki powinna być przemyślana i poprzedzona konsultacją z ekspertem. Nie dajcie się zwieść hasłom marketingowym. Znajdźcie pewniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie dla swoich finansów.

W razie jakichkolwiek problemów, skontaktujcie się z naszą Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi. Oddłużanie to nasza pasja i misja. Pożyczka bez zdolności przez internet nie pomoże tylko bardzo zaszkodzi. Zapamiętajcie to bo warto!


Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią Oddłużeniową

Proces oddłużania z zaufaną Kancelarią ma w ogóle sens? Jeśli tylko tego chcecie, to ma. W dzisiejszym społeczeństwie wiele osób boryka się z poważnymi problemami finansowymi, które często prowadzą do zadłużenia. Wielu…

Wykazanie bezzasadności powództwa RK Recovery

Ujmując w skrócie, zadaniem naszego mecenasa było wykazanie bezzasadności powództwa RK Recovery.  Oczywiście zanim to się stało, musiał zapoznać się ze wszystkimi dokumentami dostępnymi w sprawie. Z pewnością przeanalizował nie tylko to,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka bez zdolności przez internet

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy