Zwrot składek ubezpieczeniowych. 5 tysięcy złotych wraca do Klienta

Pan Tomasz przyszedł do nas z problemem spłaty kredytu. Nasi specjaliści dokonali wnikliwej analizy dokumentów, która zaowocowała zwrotem składki ubezpieczeniowej w wysokości ponad 5 tysięcy złotych. W ten sposób prawie 9 rat pozostaje w kieszeni naszego klienta.

Umowy kredytowe zawierają nie tylko warunki dotyczące spłaty zobowiązania, ale także zapisy o kosztach kredytu, w tym o zabezpieczeniach. Często kredytobiorca ma prawo z nich zrezygnować, a wtedy otrzymuje od kredytodawcy zwrot pieniędzy za niewykorzystany okres ochronny. Pan Tomasz, tak jak wielu naszych Klientów, nie miał o tym pojęcia. Problem, z jakim się do nas zgłosił dotyczył braku możliwości regularnej spłaty kolejnych rat kredytu.

5 tysięcy złotych zwrotu

Nasi specjaliści dokonali analizy dokumentów, aby zapoznać się ze sprawą i sprawdzić, gdzie można szukać źródeł oszczędności. Szybko odkryli, że w tym przypadku zwrot składek może całkowicie odmienić sytuację Klienta. Pan Tomasz odzyskał ponad 5 tysięcy złotych z tytułu zwrotu składek ubezpieczeniowych od umowy kredytowej i tym samym prawie 9 rat pozostaje w jego kieszeni.

Składki ubezpieczeniowe mogą być źródłem oszczędności

Rezygnacja ze składek ubezpieczeniowych jest warta rozważenia w momencie chwilowego lub dłuższego odcięcia od innych źródeł dochodu. Pan Tomasz dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mógł przez blisko 9 miesięcy skupić się na poprawie swojej sytuacji finansowej, nie martwiąc się o raty w Banku. Sytuacja została opanowana i jeśli tylko Pan Tomasz nie straci nad nią kontroli, wszystko pójdzie jak z płatka.

Czytaj więcej: Sprawy związane ze zwrotem składek ubezpieczeniowych od umowy kredytowej.

Nie zwlekamy. Oddłużamy!

Jeśli czujecie, że Wasza sytuacja staje się napięta i niepewna, nie zwlekajcie tylko zwróćcie się do specjalistów. Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju. Pomagamy Klientom uporać się ze zobowiązaniami, podpowiadając i wskazując sposoby na wyjście z długów.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: