Wykazanie bezzasadności powództwa RK Recovery

Ujmując w skrócie, zadaniem naszego mecenasa było wykazanie bezzasadności powództwa RK Recovery.  Oczywiście zanim to się stało, musiał zapoznać się ze wszystkimi dokumentami dostępnymi w sprawie. Z pewnością przeanalizował nie tylko to, co pozwany otrzymał z sądu. Chociaż to stanowi podstawę, jednak na przykład potwierdzenia wpłat na pozwaną pożyczką, mają także istotnie znaczenie. W związku z tym, kiedy do kancelarii dotarło to, co było nam potrzebne, mogliśmy zająć stanowisko w sprawie. Bez wątpienia z tego wszystkiego wyszło nam jednoznacznie, że powództwo jest niezasadne. W rezultacie pozostało wniesienie sprzeciwu od wydanego nakazu zapłaty i podniesienie odpowiednich zarzutów. I jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, sąd uwzględnił przedstawione stanowisko. Wydano wyrok oddalający w całości powództwo RK Recovery.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.965,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wykazanie bezzasadności powództwa

Nie bez powodu na całym świecie istnieją kancelarie prawne. Niewątpliwie to tam wielu ludzi szuka profesjonalnej pomocy prawnej w najróżniejszych sprawach. Ponieważ wyspecjalizowani w różnych dziedzinach prawa mecenasi, skutecznie pomagają konsumentom. Oczywiście nie inaczej jest w naszym kraju. Bezsprzecznie, tak jak w przypadku naszej kancelarii oddłużeniowej, wykazanie bezzasadności powództwa, nie jest wcale taką prostą sprawą. W związku z tym, zalecamy, aby osoby zadłużone, które chcą naprawdę wyjść z długów, udawały się po pomoc do specjalistów w oddłużaniu. Bez wątpienia tylko w takim miejscu proces oddłużania będzie przebiegał bez zakłóceń. Mądry plan działania ułożony przez ekspertów, jest kluczem do sukcesu. Dlatego zachęcamy wszystkie osoby mające problemy z długami, do korzystanie z usług Portalu Dłużnika. W przeciwieństwie do innych kancelarii, możemy poszczycić się wysoką skutecznością, wielokierunkowym działaniem i ogromnym doświadczeniem w zakresie oddłużania.

Klient wygrywa sprawę z RK Recovery

Dzięki naszej profesjonalnej pomocy w oddłużaniu, Klienta Portalu Dłużnika wygrywa sprawę z powództwa RK Recovery. Skutecznie obroniliśmy pozwanego przed roszczeniem wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wykazanie bezzasadności powództwa

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

Wykazanie bezzasadności powództwa