Sprawna antywindykacja kluczem do spokoju finansowego

27 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Sprawna antywindykacja jest terminem, który odnosi się do skutecznej walki z windykacją, czyli procesem odzyskiwania należności przez wierzyciela. Termin dość młody ale bardzo często używany już w środowisku prawniczym oraz finansowy.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
9.642,25 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprawna antywindykacja

Sprawna antywindykacja

Windykacja, jak doskonale wiemy może wiązać się z trudnościami i stresującymi sytuacjami zarówno dla dłużnika, jak i dla wierzyciela. Dlatego sprawna antywindykacja staje się nieodzownym narzędziem, które pozwala przejąć inicjatywę i skutecznie chronić interesy naszych klientów.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi specjalizuje się w antywindykacji i pomaga klientom odzyskać kontrolę nad sytuacją. Nasza profesjonalna drużyna prawników dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które umożliwiają skuteczne przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom windykacyjnym. Działamy z pełnym szacunkiem dla prawa i zasad etyki, stale dbając o dobro naszych klientów.

Sprawna antywindykacja jest nierozerwalnie związana z procesem oddłużeniowym. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi towarzyszy klientom na każdym etapie tego procesu, mając na uwadze ich unikalne potrzeby i cele. Nasz zespół skrupulatnie prowadzi analizę sytuacji finansowej dłużnika, aby jak najlepiej dopasować odpowiednie strategie oddłużeniowe. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz korzystamy z naszej wiedzy i umiejętności, aby zminimalizować negatywne konsekwencje dla naszych klientów i prowadzić ich do sukcesu w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem finansowym.

Antywindykacja to moc Kancelarii Oddłużeniowej

Prawnicy skupiają się na wypracowaniu skutecznych rozwiązań, które pozwalają uniknąć działań windykacyjnych i powstrzymać nieuczciwe praktyki wierzycieli. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa koncentruje się na zapewnieniu kompleksowej ochrony interesów klientów, aby mogli skoncentrować się na powrocie do finansowej równowagi.

W naszej pracy przykładamy dużą wagę do dialogu i rozwiązywania sporów na drodze polubownej. Dążymy do znalezienia win-win dla wszystkich stron, aby zapewnić najlepsze rezultaty dla naszych klientów. Starannie opracowujemy strategie negocjacji, aby umożliwić efektywne rozwiązanie problemu bez konieczności dochodzenia przed sądem.

Jednak jeśli jest to konieczne, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi nie unika również procesów sądowych. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę w prowadzeniu spraw sądowych. Nasz zespół prawników skutecznie reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, stosując odpowiednie strategie procesowe, które mogą prowadzić do sukcesu i satysfakcji klientów.

Sprawna antywindykacja to nie tylko ochrona przed nieuczciwymi praktykami, ale także edukacja i świadomość klientów. Dążymy do zwiększenia świadomości naszych klientów na temat ich praw i obowiązków finansowych. Udzielamy im indywidualnej pomocy, szkolimy i udzielamy porad prawnych, aby umożliwić im podejmowanie indywidualnie decyzji w zakresie zarządzania ich finansami.

Co nas wyróżnia na rynku?

Działamy z pełnym profesjonalizmem, posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom kompleksową ochronę i skuteczność w procesie odzyskiwania kontroli nad ich finansami. Jesteśmy zespołem, który dąży do osiągnięcia optymalnych wyników i sukcesu dla naszych klientów. Oferujemy naszą pomoc dla wszystkich, którzy szukają rozwiązania w kwestiach związanych z procesem oddłużania.

Dla nas nie ma spraw niemożliwych

Sprawna antywindykacja

Nieważne, jak duże jest Twoje zadłużenie. Zajmiemy się każdym tematem, który dotyczy procesu oddłużania. Specjaliści z naszej Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi podejdą do Twojego przypadku indywidualnie i znajdą najlepsze rozwiązania, które pozwoli Ci wyjść na prostą.

Przekonał się o tym nasz Klient, który walczył z zadłużeniem dość długo aż wreszcie mógł spać spokojnie, ponieważ wygraliśmy jego sprawę w sądzie. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości.

Klient dzięki naszym działaniom mógł skupić się na swoim życiu i absolutnie nie stresować się długami. Twój spokój oraz bezpieczeństwo finansowe to nasza misja. Decyzję zostawiamy Tobie. To Ty musisz chcieć się oddłużać i walczyć o swoje lepsze życie. My możemy Ci oczywiście w tym pomóc najlepiej, jak tylko potrafimy. Sprawna antywindykacja to nasza moc.

Zatem łap za telefon i dzwoń do nas. Nie ma na co czekać. Czas ucieka a długi pozostają. Jeśli chcesz żyć normalnie i nie martwić się o swoją przyszłość, to czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce.


Pomoc w oddłużaniu konsumentów

Skuteczna i realna pomoc w oddłużaniu konsumentów istnieje. W dzisiejszych czasach wielu ludzi na całym świecie zmaga się z problemami związanymi z zadłużeniem. Długi mogą powstać z różnych przyczyn, takich jak utrata…

Jak wygrać proces o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment?

Wielu zadłużonych zastanawia się jak wygrać proces o zapłatę. Oczywiście nie inaczej było z pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Ewa czytała dużo w Internecie na temat obrony w sądzie, na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawna antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget