Antywindykacja czyli pomoc dłużnikom

26 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Ci z Państwa, którzy czytają artykuły zamieszczane na stronie naszej kancelarii, doskonale wiedzą, czym się zajmujemy. Oczywiście antywindykacja czyli pomoc dłużnikom to nasza specjalność. Istotnie właśnie z tego powodu możemy zajmować się kompleksowo problemami finansowymi Klientów. Istotnie robimy to naprawdę dobrze, co potwierdza utrzymująca się na bardzo wysokim poziomie skuteczność. Bez wątpienie nie jest sztuką w jednym miesiącu wygrać dużo spraw, a w innym kłaść jedną za drugą. Z pewnością właśnie sztuką jest utrzymywanie wysokiego poziomu przez cały czas i to właśnie nam się udaje. Bezsprzecznie to zasługa rewelacyjnie dobranego zespołu, który działa w kancelarii prowadzonej przez Łukasza Białkowskiego. Oczywiście wiemy, że pomimo włożenia ogromu pracy, zdarzają się i przegrane sprawy. Niestety tak to już jest, że ryzyko procesowe jest wpisane w oddłużanie, ale pomimo wszystko warto je podjąć. Dlatego stoimy na stanowisku, że kiedy zostałeś pozwany, broń się z pomocą specjalistów od oddłużania z naszej kancelarii.    

Powód: Invest Incaso S.A. Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
2.622,59 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja czyli pomoc dłużnikom

Antywindykacja czyli pomoc dłużnikom

Kiedy zaczynasz oddłużanie, musisz mieć świadomość, że na ten cały proces potrzeba czasu. Z pewnością nie da się posprzątać całego bałaganu w miesiąc czy dwa chyba, że w grę wchodzą jakieś pojedyncze negocjacje z wierzycielem. Istotnie w innym przypadku musisz uzbroić się w cierpliwość i ufać nam, że antywindykacja czyli pomoc dłużnikom, której się podejmujemy, pozwoli wyjść z długów. Niewątpliwie bez wzajemnego zaufania nie można mówić o dobrej współpracy, na której przecież nam wszystkim zależy. Zatem idźmy w jednym kierunku i działajmy,

Oczywiście musisz wiedzieć, że nie wszystkie sprawy kończą się w sądzie na pierwszym posiedzeniu. Istotnie czasami nawet w sądzie rejonowym potrafi wszystko się przeciągać. Przede wszystkim każda sprawa ma swój własny charakter i od sędziego zależy, jak ją poprowadzi. Z pewnością nasz antywindykacja czyli pomoc dłużnikom, zmierza do tego, aby skutecznie redukować zadłużenie Klientów. Niewątpliwie są sytuacje, na które naprawdę nie mamy wpływu i nie możemy niczego przyspieszyć. Przede wszystkim strona, która przegrała sprawę w sądzie rejonowym, po otrzymaniu uzasadnienia wyroku, może wnieść apelację. Już sam ten fakt, zdecydowanie wydłuża czas oczekiwania na wydanie orzeczenia przez sąd II instancji, który zakończy dany spór.

Pamiętaj, że My ze swojej strony zawsze dajemy 100%. Dlatego nawet jak coś pójdzie nie po naszej myśli, naprawdę nie mamy sobie nic do zarzucenia. Ponieważ wiemy, że zrobiliśmy wszystko najlepiej jak to było możliwe, w razie porażki działamy tak, aby Klient uniknął egzekucji komorniczej. Na szczęście nie musimy często mierzyć się z takim sytuacjami. Przede wszystkim antywindykacja czyli pomoc dłużnikom, daje nam dużo zadowolenia z faktu, że podejmowane przez nas czynności prawne, przynoszą oczekiwane rezultaty. Istotnie redukcja długów Klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Antywindykacja czyli pomoc dłużnikom prowadzi do redukcji zadłużenia

Jesteśmy zadowoleni, kiedy nasi Klienci dzięki udzielanej pomocy, wychodzą z długów. Istotnie antywindykacja czyli pomoc dłużnikom to nasza misja. Z pewnością nasze doświadczenie jasno pokazuje, że nie jest to zajęcia dla tych, którzy mają miękkie nogi. Ponieważ już dawno okrzepliśmy w tym, co robimy, mamy mocne podstawy, aby działać na korzyść Klientów. No i właśnie przedstawiamy Państwu finał spraw z powództwa Invest Incaso. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd rejonowy oddalił w całości podniesione roszczenie.


Błyskawiczna pożyczka dla zadłużonych online to katastrofa

Nie ulega wątpliwości, że posiadanie przeterminowanych długów, to najbardziej destrukcyjna sytuacja, w jakiej możemy się znaleźć. Dlatego róbmy wszystko, aby do tego nie dopuścić. Z pewnością to My sami zarządzamy naszym domowym…

Pętla chwilówek oddłużanie Łódź

Nie ma co się czarować i udawać, że sami sobie poradzimy z licznymi niezamkniętymi zobowiązaniami. Z pewnością pętla chwilówek oddłużanie Łódź, czyli nasza kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika, przyjdzie Państwu z pomocą. Podobnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja czyli pomoc dłużnikom

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget