Ile kosztuje adwokat i oddłużanie?

24 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Wpadłeś w długi. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo przetrwać każdy kolejny dzień. Niewątpliwie przeżywasz prawdziwe katusze, kiedy słyszysz dzwonek telefonu, ponieważ wiesz, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Z pewnością chciałbyś to zmienić, a nasi mecenasi znają sposoby, aby skutecznie pomóc. W związku z tym, nie zadręczaj się i tylko działaj. Bez wątpienia zastanawianie, ile kosztuje adwokat i oddłużanie, w żaden sposób nie poprawi Twojej sytuacji. Przede wszystkim zobacz, ile pieniędzy chcą od Ciebie wierzyciele i jak to wszystko może skończyć się, kiedy pozostaniesz bierny. Bezsprzecznie musisz zacząć działać, aby nie dopuścić do egzekucji komorniczej, która przecież wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego zadzwoń do naszej kancelarii oddłużeniowej i dowiedz się, jak wygląda współpraca, którą zaproponujemy. Istotnie tak właśnie zrobił nasz Klient i teraz jest bardzo zadowolony z naszych usług. Reprezentowaliśmy go w sądzie w kolejnej sprawie o zapłatę i zakończyliśmy wygraną spór ze Svea Ekonomii Cyprus.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd
Wartość przedmiotu sporu:
3.622,30 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zamiast zastanawiać się ile kosztuje adwokat i oddłużanie, skontaktuj się z naszą kancelarią

Ile kosztuje adwokat i oddłużanie

Zapamiętaj, że skuteczna obrona przed roszczeniem wniesionym do sądu jest najlepszą antywindykacją, w której się specjalizujemy. Bezsprzecznie jesteśmy zespołem, który tworzą nie tylko eksperci, ale pasjonaci oddłużania. Przede wszystkim, kiedy chcesz się dowiedzieć ile kosztuje adwokat i oddłużanie, nie szukaj informacji na różnych forach. Istotnie możesz tam uzyskać błędne informacji, które mogą zniechęcić Cię do korzystania z pomocy profesjonalistów. Dlatego zawsze podkreślamy, że należy zwrócić się do źródła i tam wszystkiego dowiedzieć się. Niewątpliwie otrzymasz konkretne odpowiedzi i będziesz miał właściwy punkt odniesienia.

Jesteśmy kancelarią oddłużeniową i pomagamy tym, którzy wpadli w długi. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci, na co dzień borykają się z kłopotami finansowymi. Istotnie zdecydowana większość z nich zastanawiała się, ile kosztuje adwokat i oddłużanie oraz czy będzie ich stać na naszą pomoc prawną. Z pewnością podczas rozmowy otrzymali odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania łącznie z tym, ile zapłacą za prowadzenie spraw. I jak się okazuje nie brakuje nam Klientów, których wyciągamy z długów.

W naszej kancelarii znajdziesz skuteczną pomoc prawną w oddłużaniu. Istotnie jesteśmy na rynku oddłużeniowym już prawie 20 lat i mamy ugruntowaną pozycję lidera. Oczywiście wcale nie oznacza to, że jesteśmy kancelarią dla wybrańców. Z pewnością to, ile kosztuje adwokat i oddłużanie u nas, może wielu zdziwić i to w pozytywnym znaczeniu. Bez wątpienia zostając naszym Klientem, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, ponieważ skutecznie działamy w oddłużaniu procesowym. Niewątpliwie także specjalizujemy się w negocjacjach i zawieramy dla naszych Klientów bardzo korzystne ugody czy zmieniamy warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Bezsprzecznie także odzyskiwanie pieniędzy od dawnych wierzycieli, bardzo pomaga w wychodzeniu z długów.

Ile kosztuje adwokat i oddłużanie? Zdziwisz się, ale będziesz mógł skorzystać z naszych usług

Wiemy od samego Pan Adama, że tak naprawdę nie wierzył, że będzie mógł zostać naszym Klientem. Jak przyznał długo zastanawiał się ile kosztuje adwokat i oddłużanie, aż w końcu porozmawiał z naszym Biurem Obsługi Klienta. W rezultacie, jak sami Państwo widzicie, prowadzimy jego sprawy, a On sam ma się coraz lepiej. Istotnie Pan Adam wciela w życie nasze zalecanie, a My skupiamy się na oddłużaniu.


Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu?

Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu? Czy to możliwe? Oczywiście! Zna się na tym najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi. Jeśli masz kredyt, który przytłacza Cię swoimi wysokimi ratami, nie musisz się martwić. Istnieje…

Jak wyjść z dużych długów? Wygrywamy sprawę z RK Recovery

Jak wyjść z dużych długów? Pozew od RK Recovery zmobilizował Panią Milenę do szukania w Internecie wskazówek, jak poradzić sobie w zaistniałej sytuacji. Niewątpliwie to, że znalazła stronę Portal Dłużnika, która należy…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ile kosztuje adwokat i oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget