Długi firmowe i postępowanie upadłościowe

24 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi podejmujemy czynności prawne i redukujemy długi Klientów. Istotnie stosujemy różne metody, pozwalające dłużnikowi odzyskać płynność finansową. Dostosowujemy plan oddłużania do konkretnego zadłużenia, indywidualizując cały proces. Oczywiście długi firmowe i postępowanie upadłościowe nie zawsze muszą iść w parze. Z pewnością ogromne znaczenie odgrywa tutaj czas, ponieważ im wcześniej przedsiębiorca zwróci się do nas po pomoc, ma większe szanse na uniknięcie upadłości. Bez wątpienia ma to związek z wysokością długu. W rezultacie im szybciej zacznie korzystać z naszych usług, zadłużenie nie będzie aż takie duże.  W związku z tym, podejmowane przez nas kroki prawne zatrzymają wzrost i spowodują redukcję istniejących długów. Dlatego każda osoba prywatna jak i ta, która prowadzi własną działalność, powinna reagować szybko, kiedy pojawiają się zatory finansowe. Ponieważ Pan Jerzy pozwany przez Prokura o zapłatę 33.846,40 zł nie zwlekał, mogliśmy zadziałać na jego korzyść. Sąd ograniczył roszczenie powoda aż o 21.595,03 zł.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
33.846,40 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 12.251,37 zł, oddalenie powództwa w zakresie 21.595,03 zł, brak kosztów procesu

Długi firmowe i postępowanie upadłościowe. Czy zawsze jest nieuniknione?

Długi firmowe i postępowanie upadłościowe

Kiedy posiadasz długi ze spłata, którym sobie nie radzisz, nie myśl od razu o upadłości. Oczywiście jest to jeden ze sposobów oddłużania, ale niekoniecznie ten pierwszego wyboru. Dlatego długi prywatne, długi firmowe i postępowanie upadłościowe, najczęściej nie jest wskazane. Z pewnością to, w którym kierunku powinna pójść osoba zadłużona, leży w gestii mecenas, który specjalizuje się w oddłużaniu. Bez wątpienia tylko opinia dobrego eksperta, którym ma doświadczenie w sprawach związanych z długami, może być wiążąca. W związku  z tym nie ryzykuj podjęcia błędnej decyzji i skorzystaj z naszej konsultacji prawnej.

Podczas rozmów z zadłużonymi udzielamy im wielu porad, które pozwalają zrozumieć, gdzie popełnili błąd. Z pewnością nigdy nie oceniamy naszych Klientów, gdyż nie taka jest nasza rola. Przede wszystkim mamy znaleźć rozwiązanie, które pomoże im uporać się z powstałym zadłużeniem. Chociaż na przykład długi firmowe i postępowanie upadłościowe często idą w parze, niejednokrotnie znajdujemy mniej radykalne rozwiązanie. Oczywiście, aby wszystko było jasne, nie zawsze udaje się uniknąć tego rozwiązania i żeby wyjść z długów, trzeba pójść w upadłość. Przede wszystkim zależy to od konkretnej sytuacji Klienta, a decyzja o działaniach oddłużeniowych zapada po jej dokładnej analizie.

Dla naszych potencjalnych Klientów najważniejsze jest to, aby wierzyli, że można im pomóc. Istotnie, kiedy stracą nadzieję, po prostu poddają się i skazują na naprawdę ciężkie życie. Przecież długi firmowe i postępowanie upadłościowe wcale nie musi mieć miejsca. Z pewnością także możesz uniknąć egzekucji komorniczej, jeżeli skorzystasz z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie przekazanie spraw w ręce najlepszych oddłużeniowców, musi skończyć się wyjściem z długów.

Reprezentujemy w sądzie pozwanego przez Prokura i uzyskujemy korzystny wyrok

Już od kilku miesięcy zajmujemy się oddłużaniem Pana Jerzego. Z pewnością w jego przypadku długi firmowe i postępowanie upadłościowe nie będą miały miejsca. Istotnie znaleźliśmy inne skuteczne sposoby i z powodzeniem idziemy do przodu. Chociaż jesteśmy na początku drogi, już widać wymierne efekty podejmowanych przez nas działań. Za nami kilka zamkniętych spraw, a teraz sąd wydał wyrok, znacząco ograniczający powództwo funduszu sekurytyzacyjnego Prokura.


Ile kosztuje adwokat i oddłużanie?

Wpadłeś w długi. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo przetrwać każdy kolejny dzień. Niewątpliwie przeżywasz prawdziwe katusze, kiedy słyszysz dzwonek telefonu, ponieważ wiesz, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Z pewnością…

Svea Ekonomi Cyprus pozywa o zapłatę

Podczas oddłużania szczególnie, kiedy pętla zadłużenia liczy wiele niezamkniętych zobowiązań, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wychodzenie z długów w niektórych przypadkach wymaga naprawdę dużo czasu. Pani Alicja akurat o tym doskonale wie,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi firmowe i postępowanie upadłościowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget