Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu?

24 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu? Czy to możliwe? Oczywiście! Zna się na tym najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi. Jeśli masz kredyt, który przytłacza Cię swoimi wysokimi ratami, nie musisz się martwić. Istnieje wiele skutecznych metod, które pozwolą Ci zmniejszyć wysokość spłaty kredytu i odzyskać swobodę finansową.

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
63.393,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu?

Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu

Pierwszym krokiem na drodze do zmniejszenia raty kredytu jest znalezienie odpowiedniej Kancelarii Oddłużeniowej. W Polsce działa wiele firm, które specjalizują się w pomocy osobom zadłużonym. Rzetelność i doświadczenie w obszarze rozwiązania problemów finansowych to cechy, które powinna posiadać dobrze wybrana kancelaria. Warto zapoznać się z opiniami innych klientów, aby mieć pewność, że dostarczają realnej pomocy. Z całego serca możemy polecić naszą Kancelarię Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego.

Po skontaktowaniu się z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi, czas na analizę Twojej sytuacji finansowej. Specjaliści od oddłużania przejrzą Twoje dokumenty, sprawdzą wysokość raty kredytu oraz inne zobowiązania finansowe. Analizujemy wnikliwie umowy kredytowe pod kątem ich poprawności, SKD. Dzięki temu będziemy w stanie określić, jakie opcje są dostępne dla Ciebie. Bardzo często eksperci potrafią negocjować ze wierzycielami i uzyskać korzystne zmiany w spłacie kredytu. Jeśli etap polubowny nie jest wystarczający i banki nie chcą współpracować, oddajemy sprawę do sądu.

Odpowiednio prowadzona negocjacja z kredytodawcą jest kluczowa w procesie zmniejszania raty kredytu. Specjaliści z Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi mają nie tylko wiedzę na temat prawa finansowego, ale także umiejętność skutecznej komunikacji. Dzięki temu są w stanie przekonać wierzyciela do zmniejszenia raty lub renegocjacji warunków spłaty kredytu. Warto zaznaczyć, że ta forma negocjacji jest korzystna, ponieważ zapewnia dłużnikowi możliwość spłaty swojego kredytu w bardziej elastyczny sposób.

Inne sposoby, które nie zawsze popłacają...

Inną metodą zmniejszenia raty kredytu jest konsolidacja zadłużenia. Polega to na połączeniu wszystkich swoich zobowiązań w jedno, większe zobowiązanie. Dzięki temu zmniejsza się ilość rat do spłaty, a jednocześnie często udaje się uzyskać korzystniejsze warunki kredytowe. Niemniej jednak według nas nie jest to idealne rozwiązanie, ponieważ jeden kredyt spłacany jest innym, zdecydowanie większym i droższym kredytem. Mamy sporo klientów, którzy zdecydowali się na konsolidację swoich zobowiązań a i tak przerosło to ich możliwości finansowe. Takim przykładem jest sytuacja klienta, który zgłosił się do nas po pomoc. Miał 4 kredyty, które skonsolidował w całość. Co z tego, jeśli jego raty były na poziomie niemożliwym do spłaty. Tragedia rozegrała się w momencie, kiedy bank wypowiedział klientowi umowę a następnie oddał ją do Sądu Rejonowego i klient otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Nie miał wyjścia! Musiał się bronić. Kilka razy dziennie zadawał nam pytanie jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu? Czy uda nam się to zrobić na tym etapie? Co będzie, jak sprawa będzie przegrana?

Bank przegrał sprawę z Kancelarią Oddłużeniową

Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu

Nasza Kancelaria nigdy się nie poddaje. Walczy do ostatnich sił i nie daje za wygraną ani bankom ani parabankom. Wiadomo, że ostateczna decyzja zawsze należy do sądu ale według nas nie ma sytuacji bez wyjścia.

Klient czuł się jakby miał za chwilę zwariować. Codziennie z nim prowadziliśmy rozmowy aby go uspokoić. Próbowaliśmy pocieszyć. Czasami nawet udało się go nam rozśmieszyć ale wiemy, że ludzie, którzy borykają się z takimi problemami wcześniej, czy później pękną bo ile można przecież dusić w sobie emocji. Nikt z nas nie jest ze stali. My to oczywiście wszystko bardzo dobrze rozumiemy dlatego też każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nie mamy wątpliwości, że nasza wiedza oraz doświadczenie są na wagę złota. Zawsze staramy się wyciągnąć klientów z finansowych opresji. Tak właśnie się stało z naszym klientem. Okazało się, że sąd oddalił powództwo w całości. Bank przegrał z nami sprawę a klient odzyskał swój wewnętrzny spokój. O to przecież nam chodziło! Dzięki nam klient może cieszyć się życiem. Zapewnił, że nigdy w życiu nie zdecyduje się na żaden kredyt i będzie trzymał się od takich wynalazków finansowych z daleka bo nie chce już przechodzić przez to piekło. Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu? Wystarczy się skontaktować z nami. Wybierz sprawdzony sposób na mniejszą ratę kredytu! Poznaj sekret działania Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi i odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami!


Prawdziwy antykomornik nie istnieje, to skrót

Prawdziwy antykomornik nie istnieje. To jedynie skrót, który używany jest wobec podmiotom, które fachowo zajmują się pomocą osobom zadłużonym i ich oddłużaniem. Powód: Prokura NSFIZ Wartość przedmiotu sporu: 7.744,44 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu…

Sąd II instancji oddala apelację Profi Credit

Ponownie Sąd II instancji oddala apelację Profi Credit w całości, tym razem na ok. 18.000 zł. Nasi prawnicy twardo stali przy swoich racjach. Wiedzieli, że stanowisko procesowe przedstawione w I instancji jest…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak zmniejszyć ratę drogiego kredytu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget