Spłacanie długu po konsultacji w naszej kancelarii oddłużeniowej

25 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Żeby było jasne, nikogo nie zachęcamy, aby nie spłacał swoich długów. Niewątpliwie jednak chyba nikt nie wie tego lepiej od nas, że są sytuacje, kiedy po prostu nie należy tego robić. Oczywiście jedną z nich jest ta, kiedy wierzyciel prowadzi czynności windykacyjne i twierdzi, że jesteś winien określoną kwotę. Istotnie spłacanie długu po konsultacji prawnej w naszej kancelarii, uchroni nie tylko przed zapłatą nienależnych pieniędzy, ale także przed uznaniem istnienia długu. Bezsprzecznie także wówczas, kiedy sprawa trafiła do sądu, a ten wydał i doręczył nakaz zapłaty, powinieneś się bronić. Chociaż wydaje Ci się, że stoisz na przegranej pozycji, My wiemy, że w większości takich przypadków, możemy skutecznie pomóc. Bez wątpienia przekonał się o tym nasz Klient, którego reprezentowaliśmy w sprawie z powództwa Profi Credit. Firma pożyczkowa dochodziła zapłaty aż 37.967,96 zł, a po podjętych przez nas czynnościach prawnych, roszczenie zostało zmniejszone w sumie o 22.424,96 zł.   

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
37.967,96 zł
Zadanie:
Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt:
Zasądzono 15,543,00 zł, uwzględnienie apelacji w pozostałym zakresie, zmniejszenie kosztów procesu I instancji z 4.949,75 zł do 127,53 zł, brak kosztów postępowania apelacyjnego

Spłacanie długu po konsultacji w naszej Kancelarii uchroni Cię przed kosztownym błędem

Spłacanie długu po konsultacji

Wielu zadłużonych nie zdaje sobie sprawy, że może uznać dług przed zapłatę, którego moglibyśmy ich uchronić. Chociaż podczas rozmów z windykacją często próbują zawrzeć ugodę, nie wiedzą, że w te sposób niejednokrotnie tylko sobie szkodzą. Dlatego pamiętaj, że spłacanie długu po konsultacji w naszej kancelarii oddłużeniowej, da pewność, że postępujesz właściwe. Istotnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze windykacja wykorzystuje wszystkie dostępne techniki manipulacyjne, aby pogrążyć zadłużoną osobę.

Zostając Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej, zyskujesz wsparcie i pomoc najlepszych specjalistów od oddłużania. Bezsprzecznie to, co robimy dla zadłużonych jest nie do przecenienia. Istotnie pozwalamy im na redukcję zadłużenia i odzyskanie płynności finansowej. Z pewnością wiedzą oni także, że spłacanie długu po konsultacji z jednym z naszych mecenasów, ma sens. Niewątpliwie oko eksperta odpowiednio oceni sytuację i wówczas okaże się, czy dochodzone roszczenie jest zasadne. Godnym uwagi jest fakt, że wielu wierzycieli domaga się zapłaty nienależnych im pieniędzy i My bronimy przed tym naszych Klientów.

Kiedy chcesz pozbyć się długów, powinieneś mieć zawodowego pełnomocnika. Z pewnością musi to być osoba, która nie tylko skończyła prawo, ale przede wszystkim zna się na oddłużaniu. Niewątpliwie tylko kompetentna pomoc prawna, którą znajdziesz w naszej kancelarii, tak poprowadzi oddłużanie, że naprawdę odzyskasz równowagę finansową. Istotnie też spłacanie długu po konsultacji u nas może okazać się zupełnie zbędne. Kiedy przeanalizujemy dokumenty, które doręczył sąd, podejmujemy się obrony i najczęściej uzyskujemy wyroki korzystne dla pozywanych. Dlatego nie rezygnuj z pomocy prawnej, ponieważ naprawdę możemy dla Ciebie zrobić wiele dobrego.

Mamy dowody na naszą skuteczność

Niewątpliwie spłacanie długu po konsultacji w naszej kancelarii, daje gwarancję, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto. Istotnie nie masz pieniędzy na wiele rzeczy, więc działaj mądrze i oddłużaj się z naszą pomocą. Bezsprzecznie pozwany przez Profi Credit poznał już naszą siłę i cieszy się z każdego oddalonego długu. Z pewnością w prezentowanej sprawie będzie musiał zapłacić pieniądze wierzycielowi, ale tylko tyle ile rzeczywiście był dłużny. Po długiej batalii sądowej, w apelacji zapadł wyrok, znacząco ograniczający powództwo Profi Credit.


Długi firmowe i postępowanie upadłościowe

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi podejmujemy czynności prawne i redukujemy długi Klientów. Istotnie stosujemy różne metody, pozwalające dłużnikowi odzyskać płynność finansową. Dostosowujemy plan oddłużania do konkretnego zadłużenia, indywidualizując cały proces. Oczywiście…

Kredyty bez zdolności finansowej

Kredyty bez zdolności finansowej stały się jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów w dziedzinie finansów osobistych. Przy obecnej koniunkturze gospodarczej, wiele osób znajduje się w sytuacji, w której potrzebują dodatkowych środków finansowych. Jednak…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spłacanie długu po konsultacji

Spłacanie długu po konsultacji

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget