Oddłużanie długów z mecenasem z naszej kancelarii

20 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Jesteśmy zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców finansowych z długoletnim stażem w oddłużaniu Oczywiście nie tylko odpowiadamy na pytania zadłużonych, ale przede wszystkim podejmujemy skuteczne działania. Bezsprzecznie oddłużanie długów z mecenasem z naszej kancelarii, musi zakończyć się powodzeniem, jednak Klient musi z nim ściśle współpracować. Niewątpliwie nie można zapomnieć, że dokonujemy darmowej analizy dokumentów sprawy i potem podczas konsultacji prawnej przedstawiamy nasze stanowisko. Istotnie o tym, co dalej się zadzieje, decyduje już sam zainteresowany. Jeżeli podejmie z nami współpracę, uzyska kompleksową pomoc prawną w oddłużaniu, dzięki której zredukuje swoje zadłużenie.  Bez wątpienia Pan Miłosz jest zadowolony z naszych usług, ponieważ wraca do nas za każdym razem, kiedy sąd doręczy mu kolejny nakaz zapłaty. Ponieważ osobiście przekonał się o naszej skuteczności, przekazał także sprawę z powództwa Ententa Collection. W związku z tym, zaraz po otrzymaniu dokumentów, przystąpiliśmy do działania. W rezultacie wygraliśmy ten spór. Sąd wydał wyrok, gdzie oddalił całe roszczenie Ententa.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.100,87 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie długów z mecenasem z naszej kancelarii to najlepsze rozwiązanie

Oddłużanie długów z mecenasem

Pamiętaj, że jesteśmy poważną kancelarią oddłużeniową, która bardzo rzetelnie realizuje zlecone jej zadania. Dlatego nie oczekuj od nas, że podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, usłyszysz od nas konkretne informacje, co do Twojej sprawy. Z pewnością oddłużanie długów z mecenasem z naszej kancelarii wygląda inaczej. Oczywiście porozmawia z dłużnikiem, wysłucha, jaki ma problem, ale dopiero po zapoznaniu się z dokumentami, udzieli konkretnych informacji. W związku z tym, podczas pierwszego kontaktu nie oczekuj od nas jakichkolwiek deklaracji. Ponieważ nie chcemy wprowadzać Klientów w błąd, wyrażamy swoje opinie i podejmujemy działania, opierając się na konkretach.

Wiemy, że długi zmieniły Twoje życie w koszmar i kontaktując się z nami, chcesz od razu usłyszeć same dobre informacje. Bezsprzecznie u nas skuteczne oddłużanie długów z mecenasem, który jest specjalistą w tej dziedzinie, daje Ci ogromną przewagę. Istotnie musisz nauczyć się cierpliwości, ponieważ także sam proces wychodzenia z długów jest czasochłonny. Niewątpliwie nie uwolnimy Cię ze spirali zadłużenia w miesiąc czy nawet pół roku. Ponieważ to wszystko trwa, opanowanie i konsekwencja w działaniu z Twoje strony, jest jak najbardziej wskazana.

Zapamiętaj bardzo ważną rzecz. Z pewnością dla nas nie ma znaczenie, że mieszkasz daleko od siedziby naszej kancelarii. Istotnie tak potrafimy dostosować współpracę z Klientem, że nie musi narażać się na koszty i przyjeżdżać do nas do Łodzi. Istotnie oddłużanie długów z mecenasem, który jest ekspertem od oddłużania, może odbywać się z wykorzystaniem dostępnych metod porozumiewania się na odległość. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty mógł skorzystać z najlepszej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Mamy kolejny sukces w oddłużaniu

Kiedy masz kłopoty ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, a windykacja nie daje spokoju pamiętaj, że jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Niewątpliwie analiza dokumentów nic nie kosztuje, a pozwala ustalić skuteczny plan działania. Bez wątpienia procesowe oddłużanie długów z mecenasem z naszej kancelarii, może zakończyć się tak, jak u Pana Miłosza. Istotnie dzięki udzielonej pomocy prawnej, Klient ponownie zmniejszył swoje zadłużenie. Prowadzona przez nas obrona w sądzie, zakończyła się wyrokiem oddalającym powództwo Ententa Collection.


Długi firmowe to poważny kłopot

Każdy, kto ma problemy finansowe, powinien oddłużać się z pomocą specjalistycznej kancelarii prawnej. Bezsprzecznie długi firmowe to poważny kłopot, który może doprowadzić do upadłości prowadzonej działalności gospodarczej. Oczywiście, kiedy przedsiębiorca zareaguje odpowiednio…

Proces o zapłatę. Oddłużamy w sprawie z Prokura

Prezentowaną dzisiaj sprawę z powództwa funduszu sekurytyzacyjnego Prokura, zakończyliśmy się pełnym sukcesem. Wygraliśmy proces o zapłatę i oddłużyliśmy Klientkę Portalu Dłużnika. Bez wątpienia  jest to znaczący sukces, gdyż przedmiotem sporu była kwota…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów z mecenasem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget