Długi firmowe to poważny kłopot

19 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Każdy, kto ma problemy finansowe, powinien oddłużać się z pomocą specjalistycznej kancelarii prawnej. Bezsprzecznie długi firmowe to poważny kłopot, który może doprowadzić do upadłości prowadzonej działalności gospodarczej. Oczywiście, kiedy przedsiębiorca zareaguje odpowiednio wcześnie, może tego uniknąć. Bez wątpienia działa to tak samo, jak w przypadku osób prywatnych. Istotnie im szybciej podejmiesz właściwe kroki, tym prędzej uporasz się ze swoimi problemami. Bez wątpienia także zadłużenie nie doprowadzi do całkowitej niewypłacalności. Przede wszystkim broniąc się w sądzie przed pozwami o zapłatę, negocjując z wierzycielami, zredukujesz swoje zadłużenie. Godnym uwagi jest fakt, że wymienione wcześniej czynności, poprowadzą za Ciebie najlepsi eksperci od oddłużania z naszej kancelarii. Niewątpliwie, kiedy będzie wymagała tego sytuacja, podejmą także inne, dostosowane do wymogów konkretnego zadłużenia. Z pewnością w prezentowanej sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, to oddłużanie procesowe okazało się najlepszym rozwiązaniem. W wyniku wniesionego sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, wydano wyrok oddalający w całości roszczenie powoda.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
8.201,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Niewątpliwe długi firmowe to poważny kłopot, który odbija się na życiu Twoim i całej rodziny

Długi firmowe to poważny kłopot

Wszystko jest dobrze dopóki na naszej drodze nie pojawią się problemy finansowe. Bez wątpienia wywracają wszystko do góry nogami i potrafią uczynić naprawdę wiele złego. Oczywiście długo prywatne, ale też długi firmowe to poważny kłopot, który dotyka nie tylko bezpośrednio nas, ale także naszych najbliższych. Bezsprzecznie choruje wówczas cała rodzina i nie tylko z powodu braku pieniędzy. Z pewnością napięta, nerwowa atmosfera, która panuje w domu, odbija się tak na dorosłych, jak na dzieciach. Bezsprzecznie jedynym i właściwym rozwiązaniem jest udanie się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu do naszej kancelarii.

Pamiętaj, że nie każdy mecenas poradzi sobie z oddłużaniem. Istotnie o ile udźwignie jakąś pojedynczą sprawę, to przy licznych zadłużeniach, może nie dać sobie z tym wszystkim rady. Nie podlega dyskusji, że długi firmowe to poważny kłopot, ale i z nim możesz się uporać. Istotnie w naszej kancelarii prawnej w Łodzi, oddłużamy nie tylko osoby fizyczna, ale także te, które prowadzą działalność gospodarczą. Dlatego i Ty przedsiębiorco nie czekaj, aż zadłużenie osiągnie astronomiczną kwotę. Z pewnością tutaj czas działa na Twoją korzyść. In szybciej nawiążesz z nami współpracę, szanse na uniknięcie upadłości bardzo wzrastają.

Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj. Istotnie tę zasadę możemy odnieść do wielu sfer naszego życia. Bezsprzecznie szczególnie znajduje ona zastosowanie wówczas, kiedy zaczynamy mieć problemy z płynnością finansową. Oczywiście długi firmowe to poważny kłopot, który może doprowadzić do wielu tragedii osobistych i rodzinnych. W związku z tym, kiedy przydarzy się tego typu nieszczęście nie poddawaj się i walcz. Oczywiście we wszystkim pomogą Ci mecenasi z naszej kancelarii, którzy specjalizują się w oddłużaniu.

Długi firmowe to poważny kłopot

Wielu naszych Klientów to przedsiębiorcy. Istotnie ich długi firmowe to poważny kłopot, uniemożliwiający prowadzenie działalności. Oczywiście i na takie zadłużenia mamy sposób i skutecznie pomagamy wyjść z długów. Stosujemy różne metody oddłużania, dopasowane do konkretnego Klienta. Z pewnością w przypadku naszej Klientki i sprawy z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, tylko podjęcie obrony przed wydanym nakazem zapłaty, mogło zadziałać na korzyść pozwanej. Tak też zrobiliśmy i wygraliśmy spór w sądzie.


Tylko realna pomoc zadłużonym pozwala wyjść z długów

Oddłużaj się tylko z pomocą mecenasów, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Istotnie profesjonalna i realna pomoc zadłużonym pozwala skutecznie wychodzić z długów. Z pewnością w naszej kancelarii znajdziesz właśnie takich ekspertów,…

Oddłużamy w sprawie z Alektum Capital

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Oczywiście może jest to prawda, ale jak żyć, kiedy ciągle ich brakuje. Bez wątpienia przekonała się o tym Pani Otylia, kiedy musiała liczyć każdą złotówkę,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi firmowe to poważny kłopot

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget