• Home
  • Aktualności
  • Pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, które zmniejszają dług

Pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, które zmniejszają dług

Pozywający o zapłatę nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Oczywiście w tym miejscu mamy na myśli to, że dochodzą procesowo zapłaty nawet wówczas, kiedy nie mają ku temu podstaw. Niewątpliwie taka bezczelność opłaca się im, gdyż nadal wielu nie podejmuje obrony. Istotnie sprytnie skonstruowane pozwy sprawiają, że sędziowie opierając się na zawartych tam twierdzeniach, wydają nakazy zapłaty, które doręczane są pozywanym. Niewątpliwie pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, zmierzające do skutecznej obrony przed tego typu powództwami. Przede wszystkim to, co robimy, czyli analiza dokumentów, pozwala nam na wychwycenie najróżniejszych absurdów. A uwierzcie nam Państwo, że jest tego naprawdę dużo. Oczywiście ktoś, kto nie specjalizuje się w oddłużaniu, zapewne może nie zorientować się, że coś w nich jest nie tak. Dlatego pozwana przez Alektum Capital od razu skierowała swoje kroki do najlepszych oddłużeniowców w Polsce, czyli do naszej kancelarii. W rezultacie skutecznie zadziałaliśmy na korzyść Klientki, wykazując niezasadność całego podniesionego roszczenia.  

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.200,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, które prowadzą do odzyskania płynności

Pomoc dla zadłużonych obejmuje działania

Dług, którego nie ma, dług, gdzie pozywający nie ma podstaw, aby dochodzić jego zapłaty, często trafia na wokandę. Istotnie wielu z Państwa może w tym miejscu zapytać, że jeżeli tak jest to, dlaczego sędziowie wydają nakazy zapłaty? Oczywiście nasza pomoc dla zadłużonych obejmuje działania prawne, które wykazują niezasadność takich roszczeń. Bez wątpienia sądy zajmują stanowisko na korzyść pozywających, ponieważ wydając orzeczenia, opierają się tylko na twierdzeniach jednej strony. Z pewnością możesz to zmienić, broniąc się z naszymi specjalistami od oddłużania.

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nigdy nie wyjdziesz z długów, jeżeli pozostaniesz bierny wobec działań wierzycieli. Bezsprzecznie w żadnym wypadku nie możesz pozwolić, aby to właśnie oni pociągali za wszystkie sznurki. Tym bardziej, że w wielu przypadkach zachowują się nieuczciwie i dochodzą w sądach zapłaty nienależnych im pieniędzy. Godnym uwagi jest fakt, że pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, które podważają zasadność tego typu powództw. Dlatego obowiązkowo musisz bronić się przed każdym doręczonym sądowym nakazem zapłaty. Oczywiście My jesteśmy gotowi, aby profesjonalnie zająć się Twoim oddłużaniem.

W Łodzi działa jedna z najlepszych w kraju kancelarii oddłużeniowych. Oczywiście jest nią nasza kancelaria, która ma na swoim koncie tysiące zadowolonych Klientów. Z pewnością przemawiają za nas fakty, czyli chociażby wyroki wydawane na korzyść naszych Klientów, które prezentujemy Państwu każdego dnia. Niewątpliwie jest to tylko ułamek sukcesów, którymi dzielimy się na naszej stronie. Oczywiście nasza pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, które nie tylko skupiają się na oddłużaniu procesowym. Bez wątpienia wachlarz oferowanej przez nas pomocy, składa się na wszechstronne, kompleksowe oddłużanie.

Nasza pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, dzięki którym wygrywają procesy o zapłatę

Każda sprawa, każda reprezentacja w sądzie to oddzielny rozdział. Istotnie doskonale wiemy, że pomoc dla zadłużonych obejmuje działania, które wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego też każda podejmowana przez naszych mecenasów czynność jest dostosowana do konkretnej sytuacji. W związku z tym, także Klientka pozwana przez Alektum Capital uzyskała od nas profesjonalną i skuteczną pomoc prawną. Przede wszystkim merytorycznie uzasadnione argumenty podniesione w sprzeciwie od nakazu zapłaty, podważyły roszczenie powoda. Powództwo Alektum Capital zostało w całości oddalone przez sąd.


Oddłużanie długów z mecenasem z naszej kancelarii

Jesteśmy zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców finansowych z długoletnim staże w oddłużaniu Oczywiście nie tylko odpowiadamy na pytania zadłużonych, ale przede wszystkim podejmujemy skuteczne działania. Bezsprzecznie oddłużanie długów z mecenasem z naszej…

Skuteczne oddłużanie osób prywatnych

Cieszymy się, kiedy widzimy jak nasi Klienci wychodzą z długów. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie osób prywatnych jest tym, co robimy najlepiej. Oczywiście pozwana przez Innovatio Risk Solutions, też zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc dla zadłużonych obejmuje działania