Dobry prawnik od dużych długów

18 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Dobry prawnik od dużych długów to według nas zbyt słabe określenie prawników, którzy pracują w naszej kancelarii. Najlepszy prawnik od długów to już zdecydowanie lepiej brzmi. Sporo ludzi szuka dobrych prawników a i tak znaleźć nie może. Dlaczego? Otóż, nie wszędzie oni są i prawnik prawnikowi wcale równy nie jest.

Powód: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 10.475,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 1.091,55 zł, powództwo oddalone w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Kancelaria Oddłużeniowa ma najlepszych prawników od długów

Dobry prawnik od dużych długów, czytajcie najlepszy jest w naszej kancelarii i ma się bardzo dobrze. Nie trzeba daleko szukać. Nasza kancelaria jest na wyciagnięcie ręki dla wszystkich osób, które potrzebują pomocy w rozwiązywaniu swoich kłopotów finansowych. Jesteśmy na wyciągnięcie ręki, ponieważ działamy na terenie całego kraju a nie tylko w Łodzi i co najważniejsze, zajmujemy się również bardzo skomplikowanymi sprawami, których inne kancelarie nawet nie dotykają.

Dobry prawnik od dużych długów wygrywa sprawę w sądzie

Wierzyciel nie miał szans. Możemy już na dzień dobry śmiało to powiedzieć. Zanim jednak przejdziemy do sedna sprawy skupmy się na tym, kim jest dobry prawnik od dużych długów.

Dobry prawnik od dużych długów

Czy dobry prawnik od dużych długów to osoba, która musi znać się tylko na prawie? Według nas nie. Taki prawnik również powinien znać się na ludziach i posiadać w pewnym stopniu umiejętności psychologiczne oraz negocjacyjne. To bardzo ważny punkt podczas reprezentowania naszych klientów w sądach. Nasi prawnicy są bardzo empatyczni, potrafią słuchać i doradzić.

Słuchanie, to umiejętność, którą każdy dobry prawnik od dużych długów powinien posiadać. Klienci są różni. Jedni potrzebują więcej czasu aby się wypłakać. Inni zdecydowanie mniej. Jeszcze inni przeżywają wszystkie swoje sprawy i telefony nam się urywają. Kolejni mają tysiące pytań. Dla nas to całkiem normalne. Ludzie się interesują swoimi sprawami i martwią. Gdyby każdy człowiek był taki sam, to według nas życie byłoby zbyt monotonne i nudne. Długi są przecież bardzo ciężkim tematem i nie każdy człowiek potrafi sobie z nimi poradzić. Nie ma się wcale co dziwić. Każdy z nas chciałby spać spokojnie i zająć się swoim codziennym życiem a nie myśleć tylko o długach i problemach. Dlatego dobry prawnik od dużych długów jest potrzebny każdemu, kto tylko ma zamiar z długów wyjść     i zapomnieć o całej sytuacji.

Przed nami był nowy dzień a co za tym idzie oczekiwaliśmy na wyrok Sądu Rejonowego w sprawie naszego klienta. Dobry prawnik od dużych długów wiedział, co robi. Wygraliśmy sprawę klienta, która ciągnęła się bardzo długo. Do tego wszystkiego klient wcześniej korzystał z usług innej Kancelarii, która rozłożyła ręce i nie dała rady dalej zająć się tematem. Nie w każdej kancelarii, jak zresztą widać są dobrzy prawnicy.

Masz długi? Szukasz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dobry prawnik od dużych długów

U nas klienci mogą być spokojni i pewni, że nasza kancelaria zajmie się ich sprawami. Wyciąganie klienta z bagna długów i wygrana sprawa to dla nas niesamowita motywacja. Dzięki temu wiemy, że klienci mają do nas zaufanie i wiedzą, że mogą na nas liczyć. Moment, kiedy przekazujemy dobre wieści klientowi jest dla nas również bardzo ważny. Widzimy wtedy, że przydajemy się i że bez nas ludzie nie daliby sobie rady.

Jak widać, dla niektórych kancelarii, niektóre tematy są wręcz nie do zrobienia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Tak zawsze było, jest i zapewne będzie. Potrafimy uprzykrzyć życie wierzycielom a pomóc naszym klientom. Wierzyciele nigdy nie dają za wygraną. Taka kolej rzeczy ale może czas najwyższy aby zastanowili się, czy warto wchodzić z nami na drogę wojenną. Dobry prawnik od dużych długów to nasza moc!

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy dobry prawnik od dużych długów istnieje, to koniecznie musisz się z nami skontaktować a my takiego Ci pokażemy. Nasi prawnicy są nie do zastąpienia. Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju! Mamy do tego prawo aby tak uważać. Nie obrastamy w piórka tylko znamy swoją wartość! Bez wiary we własne umiejętności, wiedzę i doświadczenie bylibyśmy nikim!


Pożyczka dla zadłużonych bez formalności to zło

Pożyczka dla zadłużonych bez formalności to już kompletnie jest porażka. W ogóle, jak można tego typu chwyty marketingowe stosować? Czy na ludziach aż tak bardzo trzeba zarabiać? Na ich desperacji oraz na…

Jak ustanowić komunikację elektroniczną w EPU?

Bywają sytuacje, kiedy Pozwany nie może odebrać korespondencji z sądu. W związku z tym, w przypadku spraw rozstrzyganych w elektronicznym postępowaniu upominawczym, czyli w EPU, może odbierać i wnosić pisma procesowe, pomijając…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry prawnik od dużych długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget