Skuteczne oddłużanie po cesji długu

Nie wpadaj w panikę, kiedy kredytodawca czy pożyczkodawca sprzedaje Twój dług. Bez wątpienia obrót wierzytelnościami nie jest niczym niezwykłym i często sprawia, że otrzymujesz większa szansę na sukces w sądzie. Bezsprzecznie skuteczne oddłużanie po cesji długu jest tym, w czym się specjalizujemy. Istotnie ten dokument nie ma przed naszymi mecenasami żadnych tajemnic i wiemy, na co zwracać uwagę, aby podważyć zasadność powództwa. Z pewnością nie umknie nam nawet najdrobniejsze uchybienie, które może przemówić na korzyść pozwanej osoby. Przede wszystkim nie możesz rezygnować z obrony, gdyż po sprzedaży długu, naprawdę masz większe szansę na wygraną. Oczywiście Twoją sprawą muszą zająć się prawdziwi eksperci od oddłużania, których znajdziesz w naszej kancelarii. Przede wszystkim poddamy analizie dokumenty, które dostarczył sąd i tak jak w prezentowanej sprawie, podejmiemy właściwe kroki prawne. Reasumując, broniliśmy Klienta, który został pozwany przez fundusz sekurytyzacyjny Ultimo. W wyniku [podjętych czynności, sąd oddalił w całości podniesione roszczenie.  

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
1.301,50 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie po cesji to zadanie dla specjalistów z naszej kancelarii

Skuteczne oddłużanie po cesji

Osoby, które posiadają przeterminowane długi, poddawane są intensywnej windykacji. Istotnie tego typu działania potrafią naprawdę bardzo namieszać w głowie dłużnika. Przede wszystkim budzą strach, ponieważ niejednokrotnie straszony jest egzekucja komorniczą i domaga się od niego zapłaty wierzyciel, którego nie znają. Istotnie w takim przypadku musiało dojść do sprzedaży długu, czyli cesji.  Oczywiście pomimo wszystko należy zachować zimną krew, ponieważ skuteczne oddłużanie po cesji jest jak najbardziej możliwe. Z pewnością broniąc się z naszą kancelarią, dajesz sobie jeszcze większą szansę na sukces procesowy. Dlatego zamiast zamartwiać się, skontaktuj się z nami i dowiedz, jak możemy pomóc.

Ci z Państwa, którzy mają długi ze spłatą, których zalegają, zapewne wiedzą, że wierzyciel upomni się o pieniądze. Oczywiście może to zrobić sam lub zlecić to zadanie firmie windykacyjnej, która specjalizuje się w tego typu czynnościach. Niewątpliwie, kiedy przez dłuższy czas nie otrzyma żądanej kwoty, może po prostu pozbyć się kłopotliwego długu. Co wówczas robi? Ze względu na to, że jest wiele podmiotów, które kupują tego typu wierzytelności, sprzedaje niezamknięte zobowiązanie swojego Klienta. Istotnie, kiedy wierzyciel wtórny wniesie do sądu pozew, a ten wyda i doręczy nakaz zapłaty, należy bronić się. Oczywiście w naszej kancelarii doskonale wiemy, jak poprowadzić skuteczne oddłużanie po cesji. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na uzyskaniu profesjonalnej, specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, skontaktuj się z nami.

Niewątpliwie wielu z Państwa zadaje sobie pytanie, czy skuteczne oddłużanie po cesji długu jest możliwe. Z pewnością nasza odpowiedź da nadzieję na poradzenie sobie z tym problemem. Oczywiście odpowiadamy, że jak najbardziej tak, ale pod warunkiem, że sprawą zajmą się doświadczeni profesjonaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej.

Ultimo NSFIZ pozywa Klientkę naszej kancelarii

Działamy na rzecz zadłużonych osób i podejmujemy czynności prawne, aby bronić ich przed roszczeniami pozywających. Z pewnością wiele powództw jest niezasadnych i dlatego trzeba się bronić. Tym bardziej, że skuteczne oddłużanie po cesji w naszej kancelarii jest na porządku dziennym. Istotnie do perfekcji opanowaliśmy umiejętność wychwytywania wszystkich błędów, które miały miejsce przy sprzedaży wierzytelności. Niewątpliwie także w sprawie z powództwa Ultimo NSFIZ, umiejętnie podważyliśmy zasadność roszczenia. Finalnie to upadło w sądzie w całości.


Dobry prawnik od dużych długów

Dobry prawnik od dużych długów to według nas zbyt słabe określenie prawników, którzy pracują w naszej kancelarii. Najlepszy prawnik od długów to już zdecydowanie lepiej brzmi. Sporo ludzi szuka dobrych prawników a…

Prowadzimy cały proces oddłużania

W naszej kancelarii oddłużeniowej zajmujemy się sprawami, związanymi z długami. Istotnie szukają u nas pomocy prawnej osoby, które mają pojedyncze długi, jak i te w spirali zadłużenie. Z pewnością w przypadku tych…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie po cesji