Twój proces oddłużania musi zostać dokładnie zaplanowany

12 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Kiedy naprawdę chcesz wyjść z długów, nie pozostawiaj niczego przypadkowi. Niewątpliwie działania podejmowane na oślep, nie pozwolą na redukcję długu, a co gorsze, pogorszą i tak już trudną sytuację. Przede wszystkim Twój proces oddłużania muszą dokładnie zaplanować mecenasi, którzy znają się na tym. Oczywiście my wiemy, że każda pomyłka w trakcie procesu o zapłatę, może przekreślić szanse pozwanej osoby na sukces. Dlatego wypracowaliśmy określone procedury postępowania, które stosujemy po przyjęcia każdej nowej sprawy. Istotnie stosujemy sprawdzone narzędzia, dzięki którym także pozwany przez BDA Collection, otrzymał szansę na skuteczną obronę. Chociaż na pierwszy rzut oka to wszystko nie wyglądało najlepiej, jednak nasze doświadczenie w oddłużaniu, przemówiło na korzyść Klienta. Istotnie wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, skupiliśmy się na merytorycznej argumentacji podniesionych argumentów, które podważały zasadność całego roszczenia. W rezultacie, kiedy sędzia orzekający w tej sprawie zapoznał się ze stanowiskami stron, wydał wyrok. Powództwo BDA Collection upadło w całości.       

Powód: BDA Collection Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
3.707,15 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wychodzenie z długów to ciężka praca

Proszę Państwa, chcemy Was zapewnić, że każdą z przekazanych do naszej obsługi sprawę, traktujemy z najwyższą staranności. Istotnie ze swojej strony robimy wszystko, aby Twój proces oddłużania, został właściwie zaplanowany. Przede wszystkim zawsze działamy tak, aby wykazać w sądzie, że to nasz Klient ma rację, a dochodzone roszczenie jest niezasadne. Oczywiście nie jest to łatwe, ale w naszej pracy nie ma nic prostego i do każdej obrony przygotowujemy się indywidualnie. Z pewnością sukces naszego Klienta jest także naszym, z czego jesteśmy niezmiernie dumni, ale czasami wszyscy musimy pogodzić się z porażką. Na szczęście te nie zdarzają się często.

Twój proces oddłużania

Przede wszystkim pomagamy zadłużonym wychodzić z długów. Istotnie jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w oddłużaniu. Z pewnością nasza skuteczność podejmowanych działań sprawia, że Klienci szybko widzą efekty naszej pracy. Bez wątpienia Twój proces oddłużania jest w rękach najlepszych specjalistów, którzy wiedzą jak to wszystko ogarnąć. Oczywiście nie możemy nikomu dać gwarancji, że każdy spór o zapłatę zakończy się wygraną. Niewątpliwie skuteczność utrzymywana na poziomie 70-80%, należy do najwyższych w polskich kancelariach oddłużeniowych. A musimy nieskromnie przyznać, że są miesiące, gdzie dobijamy nawet do 90%.

Musisz zdać sobie sprawę, że wychodzenie z długów to naprawdę ciężka praca. Istotnie My zaplanujemy Twój proces oddłużania i będziemy podejmowali odpowiednie czynności prawne, które pozwolą na redukcję długu. Jednak nie oznacza to wcale, że po przekazaniu spraw do naszej kancelarii, zostałeś już ze wszystkiego zwolniony. Przede wszystkim musisz zmienić swoje dotychczasowe nawyki, związane z nadmiernym wydawaniem i pożyczaniem pieniędzy. Bezsprzecznie czeka Cię nauka oszczędzania i życia ze środków, które pochodzą wyłącznie z Twojej pracy. Oczywiście przed Tobą są jeszcze inne wyzwania, ale z naszą pomocą, stawisz im czoło.

Dzięki nam Twój proces oddłużania przebiega w zaplanowany sposób

Kiedy przekazujesz do naszej kancelarii prawnej swoje sprawy, otrzymujesz profesjonalne wsparcie na każdym etapie sprawy. Istotnie Twój proces oddłużania jest pod ciągła kontrolą naszych specjalistów. W rezultacie skutecznie bronimy Klientów w sporach o zapłatę i wygraliśmy kolejny. Tym razem to Pan Karol dołączył do licznego grona tych, którzy skutecznie obronili się przed podniesionym roszczeniem. Sąd oddalił całe powództwo BDA Collection.


Pożyczka na oddłużenie w Internecie

Osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej i nie mogą liczyć na kredyt w banku, jednak nie mają trudności, aby otrzymać finansowanie w innym miejscu. Bez wątpienia właśnie pożyczka na oddłużenie w Internecie…

Długi i pożyczki bez zdolności kredytowej

Tak proszę Państwa, długi i pożyczki bez zdolności kredytowej najczęściej idą ze sobą w parze. Istotnie przecież, kiedy nasza Klientka wpadła w pętlę długów, tylko firmy pozabankowe mogły dalej udzielać jej finansowania.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Twój proces oddłużania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget