Długi i pożyczki bez zdolności kredytowej

Tak proszę Państwa, długi i pożyczki bez zdolności kredytowej najczęściej idą ze sobą w parze. Istotnie przecież, kiedy nasza Klientka wpadła w pętlę długów, tylko firmy pozabankowe mogły dalej udzielać jej finansowania. Bez wątpienia spowodowało to jeszcze większe zadłużenie i zupełną utratę płynności finansowej. Z pewnością kwestią czasy było, kiedy wierzyciele zaczną wnosić do sądów pozwy o zapłatę. Z pewnością dług sprzedany do Takto NSFIZ, szybko trafił do sądu.  Bez wątpienia fundusz sekurytyzacyjny chciał jak najszybciej otrzymać od Pani Moniki 23.117,00 zł wraz ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu. Chociaż mecenas powoda twierdził, ze te pieniądze są należne, my po analizie dokumentów, doszliśmy do innych wniosków. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty io podważyliśmy zasadność całego roszczenia. Sąd wydał wyrok oddalający powództwo Takto NSFIZ.

Powód: Takto NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 23.117,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Długi i pożyczki bez zdolności kredytowej prowadzą do spirali zadłużenia

Zapewne każdego z nas ucieszy zastrzyk gotówki, który zasili nasze konto. Oczywiście, kiedy pieniądze pochodzą na przykład z darowizny czy dodatkowo wykonanej pracy, możemy w pełni się nimi cieszyć. Z pewnością inaczej wygląda sytuacja, gdy sami z nadmiernie korzystamy z finansowania proponowanego przez banki lub firmy pozabankowe. Istotnie przekredytowanie zaburzy naszą równowagę i kłopot gotowy. Bez wątpienia długi i pożyczki bez zdolności kredytowej to gotowy przepis na spiralę zadłużenia. Przede wszystkim nie można dokładać sobie kolejnych zobowiązań, kiedy już nie radzimy sobie ze spłatą tych posiadanych. Nawet nie zdajecie sobie Państwo sprawy, jak szybko możecie zafundować sobie poważne problemy. Na szczęście mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej mogą Wam skutecznie pomóc wyjść z długów.

Bronimy i wygrywamy w sądzie z Takto NSFIZ

Mecenas z Portalu Dłużnika broni pozwaną przez Takto NSFIZ. Oczywiście podważa zasadność tego powództwa i przedstawia solidne argumenty. W wyniku podjęcia odpowiednich czynności prawnych, sąd oddala roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi i pożyczki bez zdolności kredytowej

Inna wygrana sprawa z Takto NSFIZ:

Długi i pożyczki bez zdolności kredytowej