Pożyczka na oddłużenie w Internecie

12 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej i nie mogą liczyć na kredyt w banku, jednak nie mają trudności, aby otrzymać finansowanie w innym miejscu. Bez wątpienia właśnie pożyczka na oddłużenie w Internecie kusi zadłużonych konsumentów i niestety wielu z nich decyduje się na zaciągniecie tego typu zobowiązania. Oczywiście robiąc to, mają nadzieję, że uda się im zapanować na długami. Z pewnością tak się nie dzieje, ponieważ dokładają sobie koleje drogie zobowiązanie, które tylko powiększa już istniejący dług. Przede wszystkim, kiedy chcemy wyjść z finansową prostą, musimy zaprzestać dalszego zadłużania się. Istotnie w takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną, tak jak to zrobił Pan Wojciech. Ponieważ podpisał z nami umowę i udzielił pełnomocnictwa, mogliśmy reprezentować go w sprawie z powództwa Alektum Capital. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości roszczenie pozywającego.    

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
1.874,75 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka na oddłużenie w Internecie to kolejny dług, którego nie dasz rady spłacić

Posiadanie przeterminowanych długów zapewne nie jest powodem do dumy. Dlatego tak wielu dłużników ukrywa swoje kłopoty finansowe nawet przed najbliższymi. Z pewnością nie jest to dobra droga, która pozwoli w miarę szybko uporać się z powstałymi trudnościami. W związku z tym, osoba posiadająca negatywne wpisy w BIK, nie możne liczyć na kredyt konsolidacyjny w banku. Istotnie wielu wydaje się, że pożyczka na oddłużenie w Internecie, okaże się dobrym rozwiązaniem, Niestety tak się nie dzieje, ponieważ osoba zadłużona po prostu nie ma płynności finansowej i każde nowe zobowiązanie pogarsza jej sytuację.

Pożyczka na oddłużenie w Internecie

Zapamiętaj raz na zawsze, że kiedy wpadłeś w długi, nie możesz zaciągać kolejnych zobowiązań. Istotnie musisz się zatrzymać i skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu w naszej kancelarii. Bezsprzecznie żadna pożyczka na oddłużenie w Internecie nie poprawi Twojej sytuacji. Bez wątpienia jedynie przekazanie spraw do ręce ekspertów, da realną szansę na wyjście z długów. Oczywiście musisz także zrozumieć, że w trakcie oddłużania należy stosować się do naszych zaleceń, co przełoży się na poprawę finansów. Istotnie wzajemne zaufanie i szczerość to warunki owocnej współpracy.

Bezdyskusyjnie długi to trudny temat i nie chcemy się nim dzielić ze światem. W związku z tym, sami szukamy rozwiązań naszych kłopotów finansowych. Z pewnością łatwo dostępna pożyczka na oddłużenie w Internecie nie pozwoli wyjść z długów. Dlatego szukaj właściwych rozwiązań, takich jak współpraca z naszą kancelarią oddłużeniową. Oczywiście nie musisz się niczego obawiać, że ktokolwiek postronny dowie się o Twoich kłopotach. Istotnie bardzo dbamy o prywatność naszych Klientów i nic nie wychodzi poza ściany naszej kancelarii. Niewątpliwie dyskrecja to nasze drugie imię i nie musisz się niczego obawiać. Zatem nie zwlekaj i na początek skorzystaj z naszej konsultacji prawnej.

Pożyczka na oddłużenie w Internecie zmienia wierzyciela i trafia do sądu. Bronimy i wygrywamy z Alektum Capital

Nasz Klient nie zamknął swojego zobowiązania i dlatego pożyczka na oddłużenie w Internecie została sprzedana do Alektum Capital. Istotnie ten wierzyciel wtórny szybko wnosi pozwy do sądu i nie inaczej było w sprawie naszego Klienta. Oczywiście nasz mecenas zareagował natychmiast i wniósł sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty. W rezultacie uzyskaliśmy wyrok oddalający w całości podniesione roszczenie.


Doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem zapewnią sukces

Wpadłeś w długi i rozpaczliwie szukasz pomocy prawnej? Istotnie musisz wiedzieć, że tylko doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem, potrafią zapewnić Ci sukces oddłużeniowy. Bez wątpienia właśnie znajdujesz się na stronie najlepszej kancelarii…

Upadłość konsumencka w 2023 roku

Upadki bywają czasem bardzo bolesne. Niemniej jednak, aby móc ponownie wstać, trzeba czasami upaść, choć może nie zawsze jest to idealne rozwiązanie. W dzisiejszych czasach zdecydowanie wzrosła liczba osób, które ogłaszają upadłość…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka na oddłużenie w Internecie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget