Doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem zapewnią sukces

10 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Wpadłeś w długi i rozpaczliwie szukasz pomocy prawnej? Istotnie musisz wiedzieć, że tylko doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem, potrafią zapewnić Ci sukces oddłużeniowy. Bez wątpienia właśnie znajdujesz się na stronie najlepszej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Z pewnością decydując się na współpracę, uzyskasz możliwość kompleksowego oddłużania, jak i też odzyskania pieniędzy nienależnie pobranych przez dawnych wierzycieli. Oczywiście tutaj wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. My podczas konsultacji prawnej przedstawimy jak widzimy cały proces wychodzenia z długów oraz warunki naszej współpracy. Niewątpliwie Pani Irena nie miała wątpliwości i została naszą Klientką, którą reprezentowaliśmy w sprawie z powództwa Prokura. Ze względu na fakt skutecznego podważenia zasadności roszczenia powoda, sąd wydał wyrok na korzyść pozwanej. W rezultacie oddłużyliśmy procesowo nasza Klientkę na ponad 7.060,09 zł.    

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
7.060,09 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem?

Wiemy, że długi wywołują skrajne emocje. Istotnie jedni dłużnicy zamykają się w sobie i nic nie robią, ponieważ uznają, że nie ma dla nich ratunku. Niewątpliwie takie stanowisko jest najgorszym z możliwych. Na szczęście coraz więcej osób wie, że doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem, mogą im skutecznie pomóc. Z pewnością właśnie z tego powodu w naszej kancelarii oddłużeniowej odnotowujemy coraz większą liczbę kontaktów ze strony dłużników. Bezsprzecznie należymy do najlepszych i dlatego zainteresowanie współpracą jest tak duże. Oczywiście robimy wszystko, aby pomóc wszystkim tym, którzy zostają naszymi Klientami.

doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem

Skuteczne i doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem są na wagę złota. Istotnie w sieci znajdziecie Państwo wiele ofert związanych z oddłużaniem, ale czy każda z nich jest rzeczywiście godna uwagi? Z pewnością i tutaj należy zachować rozwagę i wybierać odpowiedzialnie. Oczywiście w sprawach związanych z długami, należy wybierać kancelarię, która naprawdę ma ugruntowaną pozycję na rynku oddłużeniowym. Bez wątpienia za jej solidnością przemawia między innymi też fakt, że działa nieprzerwanie na rynku od wielu lat. Podczas gdy inne firmy oddłużeniowe zamykają swoją działalność, My nieustannie od 20 lat skutecznie pomagamy zadłużonym.

Cieszymy się, że właśnie czytasz artykuły zamieszczane na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej. Z pewnością znajdziesz w nich wiele cennych informacji, które pomogą podjąć właściwe decyzje. Oczywiście dowiesz się także, że doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem, takie jak nasza kancelaria, udzielają najlepszej pomocy prawnej. Bez wątpienia zachęcamy do lektury, ale jednocześnie nie kończ na tym. Niewątpliwie to nawiązanie z nami współpracy i przekazanie swojego oddłużania, pozwoli zapanować nad długami. Przede wszystkim uwierz w to, że można z nich wyjść i daj sobie szansę na ich redukcję. Jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc.

Doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem gwarancją sukcesu

Praktycznie z każdej trudnej sytuacji jest jakieś wyjście. Oczywiście w przypadku posiadania długów, to doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem przyjdą Państwu z pomocą. Bezsprzecznie nasza kancelaria do takich należy i ponownie pokazujemy, że wiemy i umiemy prowadzić oddłużanie procesowe. Istotnie za nami kolejna sprawa w sadzie, tym razem z powództwa Prokura. W wyniku podjętej obrony, sędzia oddalił całe roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.


Chwilówki dla zadłużonych online to najgorsze rozwiązanie

Pamiętaj, że kiedy dzwonisz do naszej kancelarii oddłużeniowej po raz pierwszy, nie oczekuj cudów. Istotnie jesteśmy poważną kancelarią i bez zapoznania się z dokumentami sprawy, nie możemy udzielić konkretnych informacji. Z pewnością…

Dlaczego pętla zadłużenia to tak poważny problem?

Posiadanie wielu długów i różnych wierzycieli sprawia, że konsumenci mają bardzo poważne kłopoty finansowe. Zatem dlaczego pętla zadłużenia Pani Iwony urosła aż do tak licznych pożyczek? Oczywiście tutaj kobieta popełniła podstawowy błąd,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

doświadczone firmy zajmujące się oddłużaniem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget