Oddłużanie długów to nasza domena

12 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Masz dosyć życia z długami i z windykacją, która z każdego dnia robi horror? Oczywiście możesz to zmienić, ale jak zapewne domyślasz się, samo nic się nie zrobi. Istotnie potrzebujesz pomocy mecenasów, którzy specjalizują się w sprawach związanych z długami. Bezsprzecznie oddłużanie długów to nasza domena i mamy w tym zakresie naprawdę bardzo dużo osiągnięć. Z pewnością skuteczność podejmowanych przez nas działań jest na bardzo wysokim poziomie, co oznacz, że pozytywnie kończymy większość prowadzonych spraw. Istotnie także tą Pana Krzysztofa, który został pozwany przez Ultimo NSFIZ o zapłatę 7.336,00 zł, zamknęliśmy wygraną. Przede wszystkim duża w tym zasługa naszego Klienta, który po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, nie poddał się.       

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
7.336,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Bez wątpienia znamy się na swojej robocie. Oddłużanie długów to nasza domena

Z pewnością samo posiadanie długów w żaden sposób nie powinno wpłynąć na fakt, że każdy zasługuje na szacunek. Istotnie niestety bywa tak, że zadłużona osoba jest negatywnie oceniana i często doświadcza wykluczenia. Z pewnością ten fakt nie pomaga, a bardzo szkodzi, powodując czasami załamanie. Bez wątpienia wsparcie jest bardzo potrzebne dłużnikowi, aby mógł podjąć walkę o swoją przyszłość. Oczywiście cały nasz zespół doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wspiera naszych Klientów. Bezsprzecznie oddłużanie długów to nasza domena i nigdy nie pozostawiamy nikogo z pytaniami bez odpowiedzi. Przede wszystkim wiemy, że aby przejść cały proces oddłużania potrzeba dużo siły. Dlatego też motywujemy zadłużonych do zmiany swojego dotychczasowego życia.

Oddłużanie długów to nasza domena

Nie ma nic gorszego, niże odebranie telefonu z samego rana i wysłuchiwanie, że nie jesteśmy uczciwymi ludźmi. Także wmawianie nam, że lada moment komornik rozpocznie swoje czynności sprawia, że jesteśmy zupełnie wyprowadzeni z równowagi. Istotnie tak często robi windykacja, która domaga się zapłaty często niezasadnego długu. Oczywiście nie kończy się na jednym telefonie, a bywa, że może ich być nawet kilkadziesiąt w ciągu jednego dnia. Ponieważ oddłużanie długów to nasza domena, wiemy jak radzić sobie w takiej sytuacji. Z pewnością swojej wiedzy nie zostawiamy dla siebie, ale dzielimy się nią z naszymi Klientami. Bezsprzecznie dzięki udzielonym radom, zaczynają inaczej podchodzić do samej windykacji i dużo lepiej radzą sobie z tym problemem.

Nie daj sobie wmówić, że windykator może zając Twoje mienie. Bezsprzecznie nie jest on komornikiem, który też bez tytułu wykonawczego także nie może podjąć żadnych czynności. Istotnie, aby mogła rozpocząć się egzekucja długu, muszą zostać spełnione określone prawem warunki. Bez wątpienia oddłużanie długów to nasza domena i dlatego jak nikt inny wiemy, jak nieczysto potrafi grać windykacja. W związku z tym, jeżeli chcesz uniknąć związanego z nią stresu, przekaż swoje oddłużanie do naszej kancelarii. Zobaczysz, że od razu poczujesz się silniejszy.

Oddłużanie długów to nasza domena i ponownie wygrywamy w sądzie proces o zapłatę

Proszę Państwa naprawdę nie boimy się reprezentować Klientów nawet w najtrudniejszych sprawach. Istotnie oddłużanie długów to nasza domena i wiemy, jak stawić czoło największym demonom naszych Klientów. Bez wątpienia pozwany przez fundusz sekurytyzacyjny Ultimo bał się przegranej, ponieważ sama pretensja główna dochodzonego roszczenia wynosiła 7.336,00 zł. Niewątpliwie finał tej sprawy niesamowicie ucieszył Pana Krzysztofa. W rezultacie sędzia sądu rejonowego wydał wyrok oddalający całe roszczenie Ultimo. Z pewnością w razie wniesienia przez powoda apelacji, będziemy dalej walczyli.


Kredyt na oddłużenie bez porady doradcy to duże ryzyko

Odebrałeś nakaz zapłaty wydany przez sąd, gdzie pozywającym jest bank? Z pewnością sprawa wygląda poważnie, gdyż obrona przed roszczeniami banków nigdy nie jest łatwa. Oczywiście możesz skorzystać z naszej pomocy prawnej w…

Sprawa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Sprawa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 8.017,00 zł była dla Pani Elżbiety jej pierwszą sprawą w sądzie w życiu. Na dziś tych spraw ma oczywiście wiele więcej w związku…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów to nasza domena

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget